Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W Amazonie często te wszystkie książki mają ślady "przed" zapakowaniem do klienta. Nie pytajcie skąd to wiem :oh_you:

Aczkolwiek Amazon JP sobie chwalę jak i ich sposób pakowania (delikatnie ściśnięte w zgrzanej folii, która jeszcze jest na kartonie przyklejona do spodu paczki żeby nic nie latało) bardziej niż amazony w innych krajach i ich wypełniacze, bo trzeba na czas zapierdalać z zamówieniami.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Na kiermaszu książek (te takie namioty co stoją przy rynkach) znalazłem taki fajny okaz. Szkoda było nie wziąć za pół ceny. Stan miętowy, twarda oprawa, klawy papier i kreska też niczego sobie. Niestety jeszcze nie przeczytałem ale prezentuje się zacnie. Fight Club 2 (oczywiście Palahniuk & company i sam się pojawia)

 

IMG_20230114_140830.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W Polsce wydano dwa tomy - ja wciągnąłem tylko ten "oryginalny" run Ellisa który wywindował Authroity i bardzo mi się podobał! Nie był jakiś rewelacyjny, ale jako przerywnik od Marvel/DC jak najbardziej. Ciekawy zestaw mocy i osobowości pomieszany z fajnym (choć trochę mało rozwiniętym) Lore. Drugi tom, od Millera, wciągnę MOŻE przy okazji bo chyba z faceta wyrosłem.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2023 o 13:25, PiotrekP napisał:

Szkoda tylko że to DC ma najpaskudniejszą panoramę na grzbiecie.

Dobrze, że trochę mi ją figurki z Marvela zasłaniają.

 

 

20230131_132259.jpg

 

Ja to zaczynam się bać, że nie będzie mojego ulubionego bohatera Lobo, ma to mieć w sumie 100 numerów, a kurwa, ciągle grzeją tematy tych wszystkich popularnych bohaterów, a Lobo to za psi chuj nie chcą jeszcze dać. Mam nadzieję, że potem coś będzie, bo jak tak ma być, to jedynie, co napisze że to może być najchujowsza kolekcja DC. 

Odnośnik do komentarza

Kiedyś miałem więcej komiksów, ale teraz posiadam tylko ten jeden jedyny, za to ulubiony, dla mnie najbardziej kultowy z kultowych, można powiedzieć "mały" biały kruk. Kiedy Janusz Christa go popełnił? Ano w...1974 roku!:obama: Biorąc chociażby to pod uwagę mogę o autorze powiedzieć jedno: czystej wody GENIUSZ! :obama:

IMG_20230219_194706548.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnie nabytki

 

IMG_20230317_120816.thumb.jpg.1c840bdfe597bb4d7157dd65e35d438b.jpg

 

Harley przypadkowo nabyta w kiosku, kiedy szukałem nowego PsxE. Leżał sobie za szybą nie wiadomo jak długo i pani powiedziała, że za pół ceny sprzeda, czyli za 15 PLN. Normalnie bym pewnie nie kupił, bo już się nie bawię w żadne kolekcje i kupuję to co chcę, ale za tak cenę grzech było nie wziąć. No i kolejny tom do backlogu mojej ukochanej ekipy superhero.

 

IMG_20230317_120137.thumb.jpg.851153fef3e3c27625dd5a1bd24cf954.jpg

 

Tu również okazyjnie wyrwałem komplet trzech (jedynych) tomów, które wyszły u nas. Za komplet wyszło 77 Ziko, gdzie okładkowo to jakieś 200. Niestety pewnie reszta serii u nas nie wyjdzie, bo minęło prawie 7 lat od kiedy Taurus to wydał i nawet kilka wiosen temu dzwoniłem do nich pytając o ten tytuł jak i niedokończone u nas Żywe trupy. Pan powiedział, że kombinują żeby wyszło, no ale lata lecą, a tu cisza. Co do Żywych, to chyba nie dogadali się z właścicielem praw czy coś, a BS nie wiem, ale pewnie podobnie.

 

W każdym razie, przeczytałem kieeedyś pierwszy tom i spodobało mi się, więc chcę odświeżyć i polecieć dalej, ale tu będę musiał kontynuować w oryginale. Chciałem nawet nabyć kompendium, czyli całą serię, która teraz wychodzi, ale raz że nie załapałem się na promocyjną przedsprzedaż za jakieś 150, a potem 200 zł, a teraz chodzi około 300. Do tego po przemyśleniu, czytanie i trzymanie ponad 1000 stronicowej cegły nie byłoby zbyt wygodne do czytania. Także jeśli wszystkie tomy utrzymają poziom, to pewnie będę stopniowo dokupywać trade'y i uzupełniać serię.

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zwiększania backlogu ciąg dalszy :reggie:

 

X-meni musieli wejść i zobaczymy jak wypadają nowi przy nich. Do tego niepokonany, do którego od dawna się przymierzałem, ale zawsze jakoś odkładałem na później. No, ale w końcu nadszedł ten moment i musiałem się trochę nagimnastykować, żeby kupić, bo chyba cały nakład 1 tomu się rozszedł i tylko kilka egzemplarzy było dostępnych na allegro, a nie chciałem podwójnie przepłacać. Znalazł się jeden egzemplarz poniżej ceny okładkowej, niby używany, ale poza lekko zbitymi kilkoma rogami nie ma się do czego przyczepić. O dziwo pozostałe tomy są śmiało dostępne i w normalnych cenach, także planuję na spokojnie kompletować.

 

IMG20230331224128.jpg

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...