Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

2vumv85.jpg
Nie są to co prawda nowe zakupy, ale stuff wygrzebany z pudla leżącego od kilkunastu lat w komórce, o którym przypomniało mi się podczas robienia porządków. Pierwsze polskie wydania Asterixa i Smerfów przetrzymały mi się całkiem nieźle jak na fakt, że zostały kupione w 1990 roku (choć w niektórych już klej całkowicie powysychał i strach kartki przewracać). W sumie miałem wrzucić te fotę do młodości czaru w HP, ale ostatecznie dałem ją tutaj. Gdzieś jeszcze mam polskie Alieny i AVP, ale za cholerę nie pamiętam gdzie je schowałem :(

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nigdy nie byłem jakims wielkim fanem Thora ale ta seria bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Przede wszystkim podoba mi się sposób przedstawienia historii na trzech różnych płaszczyznach czasowych, przeplatanie się zdarzeń z przeszłosci, teraźniejszosci i przyszłosci. Jak na Marvel to naprawdę oryginalny pomysł. Rysunki też są bardzo dobre. Czyta się i ogląda tak samo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

avengerów z fcbd chyba czytałeś to wiesz czego można się spodziewać. moralesa robi ten sam team co jeszcze w uniwersum Ultimate więc można sobie przed jesienią ogarnąć. nadal jednak to są flagowe tytuły a roster jest bardzo zróżnicowany. z solowych chociażby dr strange czy karnak wyglądają ciekawie. będę śledził w miarę jak będą wychodzić i polecać te lepsze w odpowiednim temacie :).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

14spe6x.jpg

 

Dzisiaj doszły <3 Ale przeczytam dopiero po weekendzie. :/

 

Ja tez dziś odebrałem ale dodatkowo dokupiłem Star Wars Legendy Cienie Imperium + Batman 4 tom. Wrzucę zdjęcie z wrześniowym updatem :)

Kreska w Azyl Arkham to istna psychodela  :obama: czuć, że to wariatkowo ogarnięte mrokiem  :banderas:. Małe zastrzeżenie, połowa komiksu to rozpisany scenariusz  :/ , nawet nie wiem czy będzie mi się chciało to czytać.

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem parę dni temu te Baśnie (Na Wygnaniu, tom 1). Ładna kreska, ale już te obrazy pomiędzy rozdziałami, to małe arcydzieła.

Chociaż przyznam, że w gierce postacie są nieco bardziej "ładniejsze" i przypominające prawdziwe baśnie, jakie znamy.

Swój egzemplarz kupiłem za jakieś dwie dyszki, a okazało się, że to wydanie z 2015 roku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja przez was zbankrutuje  :dynia: Amerykański Wampir kolejny komiks, który mnie zaintrygował i chcę mieć go w swojej kolekcji. Dobre recenzje, S.King oraz odskocznia od superhero.

 

SERDECZNIE POLECAM!

 

Cały tom siadł za jednym zamachem, wciąga jak cholera. Świetnie poprowadzona fabuła dziejąca się w dwóch rożnych liniach czasowych, splecionych przez 'narratora'. Tutaj wampiry nie pier.dolą się w tańcu, jest ostro, trup się ściele gęsto. Sporo nie banalnych pomysłów i trochę starych klisz ale w nowym świetle. Posłowie Snydera zdradza trochę dalsze motywy i już wiem że na pewno będę kontynuował tą serię.

 

:fsg:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...