Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Saga, Locke & Key i Black Science to wg mnie obecnie chyba najlepsze czytadła na rynku z największą dostępnością nawet dla początkującego czytelnika. Czyta się to wszystko szybko, przyjemnie i równie dobrze się do nich wraca. Black Science jest jak szybki film S-F, po pierwszym czytaniu nawet myślałem "WTF? takie to krótkie?", ale już drugie czytanie i ciąg dalszy historii robią robotę. Miło by było na fali jakby wydali też "Fear Agenta".

 

PS Incal jest pięknie wydany - największy rozmiarowo komiks w kolekcji. Do tego sporo dodatków i naprawdę solidnie oprawiony. Po dyskontowej cenie żal nie kupić, polecam.

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

W tym miesiącu trochę poszalałem...

 

28nw9x.jpg

 

Amerykański Wampir świetnie rozwija wątki postaci. Naprawdę jestem pod wrażeniem.

 

Po Fatale spodziewałem się trochę więcej mocy nadprzyrodzonych ale wydaje mi się że to się może zmieni w przyszłych tomach. Brubaker specyficznie prowadzi fabułę, można się trochę zgubić.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Co do Wampira, została mi tylko czwarta część, ale już teraz mogę mocno polecić ten komiks. Bardzo dobra historia, wiele różnych wątków, kilka fajnych zwrotów akcji, fajna kreska i postacie, świetnie pomyślane. Powinni zrobić z tego jakiś serial. W listopadzie wychodzi piąta część.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mój dzisiejszy odbiór paczki z Gildii  ^_^

 

Jaka ta Nowa Granica leciutka w porównaniu do Sprawiedliwości

q3LNBhu.jpg

 

A to cała kolekcja na zakończenie roku (brakuje Shazama, którego pożyczyłem) planuję jeszcze zakup Hulka Szarego ale zobaczymy czy w tym roku jeszcze. Spory update od lipca  ^_^

trsJifH.jpg

Edytowane przez Malibu
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mnie też dziś odwiedził kurier, będzie co czytać przy choince i kakałku ;)

12371042_843079042471355_366829987032601

 

12316201_843079172471342_737314299829943

 

Malibu, ładnie, ale brakuje Watchmanów, Vandetty i Batmana Długie Halloween,Mroczne Zwycięstwo i Powrót Mrocznego Rycerza. Nie wypad nie mieć tych komiksów.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...