Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

yIhO3Sg.jpg

arBrEAP.jpg

Z Ligą....i Szarym jeszcze się nie zapoznałem, ale "Sprawiedliwość" robi piorunujące wrażenie. Warto wydać nań 160zł. Tomisko jest niezwykle opasłe, a jakość kreski jest wprost kapitalna.
Batmany niestety nie są już tak wybornie narysowane, ale za to nadrabiają historią (zdecydowanie), same okładki, jak ich różnorodność, także na plus.
 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

W niedużej księgarni, w której czasami kupuje książki i komiksy. Sprawdziłem w gildii, promocja z 169zł na 144zł, ale do tego dochodzi koszt przesyłki plus czas. W drugim sklepie, także oferowali ją za 169zł. Zatem sądziłem, że 160zł będzie słuszną ceną. Niemniej na lovebooks przykładowo można ją kupić za ok 114zł.
 

Odnośnik do komentarza

phwMoNC.jpg
A0wshpn.jpg
VNXGoa9.jpg

Zdążyłem zapoznać się póki co z Deadpool. Kreska przyzwoita, jakość papieru bardzo dobra. Sama historia przedstawia bohatera walczącego z byłymi prezydentami USA w wersji zombi.
Momentami jest dosadnie i zabawnie. Natomiast Saga i DD Żółty podobno bardzo dobre. Zobaczy się.

Edytowane przez Sylvan Wielki
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Shazama dostałem na gwiazdkę więc mogę wyrazić zdanie. Kreska bardzo fajna, pasuje do bohatera i historii. Jeśli zaś o story chodzi, to jest to dosyć typowy origin, ale jednak bohater nietypowy. Czyta się to płynnie i bardzo przyjemnie, a wszystko jako całość wypada bardzo przyzwoicie. Dobra i warta swej ceny pozycja.(zwłaszcza jeśli kupuje się w dyskontach ;) )

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Mmmmm Saga kiedyś to kupię, ostatnio w ogóle napaliłem się na komiksy od Image (te które będą i są wydawane w Polsce: Żywe Trupy, Fatale, Chew, Saga, Lazarus, Black Science, Deadly Class, Velvet, Bękarty) (jak będzie więcej gotówki to bierę :rayos: ). Shazama bardzo fajnie się mi czytało, był to mój pierwszy kontakt z tą postacią, kreska przyjemna dla oka i scenariusz też niczego sobie. Zadowolony z zakupu  ^_^.

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Dawno nic nie wklejałem. Dzisiaj kurier przyniósł mi to co zamawiałem chyba pół roku temu. Jeszcze czekam na 3 komiksy (ostatni vol DD Waida, Secret Wars i chyba Avengers) i to już będzie wszystko.

IMG_2540.jpg

Hawkeye vol 2 OHC zamykający serię - cudo i najlepszy komiks z Marvel Now ale u nas wolą wydawać same sredniaki

Avengers OHC vol którystam nieistotny bo w porównaniu z tymi dwoma to sredniak

Daredevil vol 4 - najlepszy DD jak dobrze pójdzie to u nas Sideca wyda to za 4 lata. Oby stracili licencję i wydał to Egmont czy ktos inny wydający te wszystkie x-meny, spajdermeny, dedpule

IMG_2541.jpg

Ten Batman jest zarąbisty! Na początku pierwszej dekady XXI wieku czytałem to z cbra i bardzo mi się podobało.

Jojo - już raczej nie kupię. ka$y szkoda na mangi.

IMG_2542.jpg

Klasyka, jestem cholernie zadowolony. Bardzo długo czekałem na tego S-M. Pamiętam te historie z TM-Semic.

IMG_2544.jpg

To ma już chyba każdy i każda babcia w tym kraju. Też dostałem go na walentynki.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Zakup na propsie :D, spokojnie Hawkeye też zostanie u nas wydany (mam taką nadzieję  :whistling: ) A ten Daredevil to jest z Marvel NOW! wiec jego wyda jak coś Egmont (też mam taką nadzieję  :whistling:) a Sideca ma licencje na tomy poprzednie z przed Marvel NOW! Sideca mogła by coś się ruszyć a nie odwalają manianę z tym DD.

- Daredevil Waid tom 1 
(#1 - 10 (2011), 10.1, Amazing Spider-Man #677) 
- Daredevil Waid tom 2 
(#11 - 21, Avenging Spider-Man #6, Punisher #10) 
- Daredevil Waid tom 3 
(#22 - 36) 

Odnośnik do komentarza

Skalp? Skalp jest za(pipi)isty, niesamowity klimat, scenariusz (J.Aaron), postacie, bardzo dobra kreska. Ja jetem zachwycony 9/10 jak dla mnie za ten pierwszy tom. W tym roku mają być jeszcze ze dwa tomy (te większe), w sumie jest 10 tomów (mniejszych) ale Egmont u nas wydaje zwiększone po dwa mniejsze tomy zawarte w jeden, drugi chyba będzie zawierał 3 tomy tak jak w Ameryce. https://www.goodreads.com/series/57969-scalped

Jak chcesz więcej opinii to wejdź na forum gildii http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,31332.105.html

 

Warto, warto, warto zaopatrzyć się w ten tytuł   ^_^

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...