Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dokładnie, ja ostatnio skorzystałem z promocji i zakupiłem kilka pozycji. Wyjątkowo nie chce mi się rozdzielać wypowiedzi na "komiksy" i "mangę", zatem tutaj je umieszczę.

NTAMv5S.jpg

Mam już kilka pozycji Itou. Interesująca kresa, ciekawe historie. Ta przedstawiona w "Gyo", to taki Lovecraft w wydaniu japońskim, szczególnie motyw odrażających ryb i generalnie klimatu jako takiego. "Tomie" bardziej mi się podobała, ale i tę warto poznać. Ostatni Deadpool ("Martwi prezydenci"), był typowy - czyli zabawny, a perypetie potężnego najemnika śledziło się z zainteresowaniem. Liczę, że i ta odsłona będzie równie zajmująca. Jak tam reszta - to się zobaczy z czasem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Sam kupiłem polskie wydanie UXM bo zaintrygował mnie skład tej drużyny. Niestety okazało się, że kupa (może to wina przekładu ale komiks wypadł dla mnie strasznie infantylnie). Za to Uncanny Avengers to dla mnie mistrz (a przynajmniej z tego co pamiętam pierwsza faza) i bardzo tą serię polecam.

Odnośnik do komentarza

Ładne zakupy Panowie, Skalpu tomu 2 nie mogę się doczekać aż dostanę w swoje łapki, bardzo dobry komiks. Ja Thunderbolts odpuściłem, po opiniach na Gildii oraz goodreads postanowiłem tego nie kupować, wolałem zamówić Chew :)

 

Jeszcze tylko 1,5 tyg aż przyjdzie mi paczka z komiksami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W tym roku postanowiłem mniej grać w crapy/ średniaki typu Fallout 4 czy inny Assasyn  na rzecz wartościowych tytułów.

Zaoszczędzony hajs i czas wolę zainwestować w moje dawne hobby.

 

Na pierwszy rzut klasyka, której nigdy nie czytałem :

20160603_104220.jpg

 

Tutaj first print w stanie idealnie idealnym :) The Punisher to mój ulubiony bohater i jestem zajarany nowym serialem od Netflixa, więc postanowiłem zacząć zbierać strare numery.

 

20160603_112141.jpg

 

Ale te od Ennisa jednak kupię w zbiorczym albumie 

 

20160603_112247.jpg

 

20160603_112525.jpg

 

 

20160603_112415.jpg

Edytowane przez chris85
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...