Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie praktycznie początek i koniec pewnej ery Marvela w tym miesiącu :D

IMG_2557.jpg

Złożyłem jeszcze zamówienie na drugiego omnibusa ASM, czekam jeszcze na ostatniego DD Waida :) Na DD Millera już mi nie starczyło kasy. Może kiedys (prędzej znajdę tego omniaka za 250 zł niż wyda go Sideca...)

Jakie wielkie, da radę to przyjemnie ogarniać jak jest takie obszerne ??;)
Odnośnik do komentarza

To może i ja sie pochwale, nie jest tego dużo, ale zbieram od stycznia tego roku wsumie komiksy, póki co tylko Marvel, bo wsumie najbardziej sie nim jaram, moze zaczne cos zbierac o Batmanie od DC, ale to na razie mysle tylko :)

To doszło wczoraj, ubiegły miesiąc musiałem nadgonić, a tu już nowe komiksy od Egmontu : (

rVWKvZp.jpg

 

A reszta wygląda tak :

R2GXDxK.jpg

 

X9QNTFM.jpg

 

A tak sobie je przechowuje, mysle ze spoko wykorzystanie kolekcjonerki Fallouta, wsumie nic innego z tego bym nie mial, i tak maks juz wejda ze 2-3 komiksy wiec bede musial cos nowego pomyslec.

zLzjyJs.jpg

 

 

No i bonus, swiezo odpakowana Era Ultrona, czytam sobie a tu taki kwiatek - reklamowac? Bo wiadomo, pracowalem kiedys w drukarni wiec wiem ze roznie to bywa, ale kurde, z zafoliowanego komiksu cos takiego.

m5FKHN8.jpg



 

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

No i bonus, swiezo odpakowana Era Ultrona, czytam sobie a tu taki kwiatek - reklamowac? Bo wiadomo, pracowalem kiedys w drukarni wiec wiem ze roznie to bywa, ale kurde, z zafoliowanego komiksu cos takiego.

 

 

m5FKHN8.jpg

 

 

 

Pewnie że reklamacja, osobiście nie pozwolił bym na taki uszkodzony w kolekcji ;) Edytowane przez Myriu
Odnośnik do komentarza

 

btw widzę że dostępne tylko jpf/gildia, w dyskontach mam nadzieję że też się pojawi

Nie jest to twarda oprawa ale empik ma zwykla edycje za niecale 60zl

http://www.empik.com/blame-tom-1-nihei-tsutomu,p1122380630,ksiazka-p

 

 

To już lepiej tutaj --> http://www.sklep.gildia.pl/szukaj/seria/blame

Nawet bez tej promocji mają taniej niż w empiku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czyli tak jak podejrzewałem.

 

U mnie skromniej ale i tak jest co czytać. Obie poniższe pozycje już na półce od ponad tygodnia ale dopiero teraz mam okazję się pochwalić

CAM00060.jpg

 

"Kryzys" czyta się wygodniej niż oryginał choć to wciąż classic comic z lat 80-tych. Za to "Zabójczy Żart" na nowo rozpalił mi wyobraźnię. Nie mogę się doczekać ekranizacji w lipcu. Ciekawe jak przedstawią kolorystykę i co ciekawego dołożą.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...