Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Szukacie w storze Battlefielda 2042, wybieracie dowolny pakiet (standard, cross, gold albo Ultimate), zjeżdżacie w dół by zobaczyć co zawiera ten pakiet - klikacie na samą grę bez dodatków i tam znajdziecie opcje ściągnięcia EA Playowego triala. 

 

Co do strzelania to mam wrażenie że tym którym odpowiadał gunplay z MW będą bardziej zadowoleni z BF2042, bo strzelanie jest bliższe właśnie nowemu Call of Duty niż BF3/BF4. Moim zdaniem to dobrze.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MaZZeo napisał:

Szukacie w storze Battlefielda 2042, wybieracie dowolny pakiet (standard, cross, gold albo Ultimate), zjeżdżacie w dół by zobaczyć co zawiera ten pakiet - klikacie na samą grę bez dodatków i tam znajdziecie opcje ściągnięcia EA Playowego triala. 

Ja już ściągnąłem. Ale czemu to tak zakopane i nieintuicyjne to nie rozumiem. 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dołączyli pececiarze i oczywiście gra się trudniej. Kolejni co nie potrafią tego zrobić dobrze i zrobić cross play tylko dla konsol...

Do tego wyłączanie na xboxie frustrujące, bo nie da się zrobić tego z poziomu gry ( kompletnie tego nie rozumiem), a i tak po wyłączeniu to nie ma z kim grać. Pięknie :)

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Moldar napisał:

Dzisiaj dołączyli pececiarze i oczywiście gra się trudniej. Kolejni co nie potrafią tego zrobić dobrze i zrobić cross play tylko dla konsol...

Do tego wyłączanie na xboxie frustrujące, bo nie da się zrobić tego z poziomu gry ( kompletnie tego nie rozumiem), a i tak po wyłączeniu to nie ma z kim grać. Pięknie :)

W portalu nie.

W tym pierwszym trybie na ps5 zawsze mam full graczy z konsoli 

Ale faktycznie na portalu ciężko znaleźć coś na jedną platformę

Odnośnik do komentarza

Ja wyłączyłem crossplay i na PlayStation gram bez problemu.

Niestety wybiera ci jakiś randomowy serwer i nie wiadomo skąd to i jaki ping.

Oczywiście są opóźnienia ale pewnie naprawią.

Pierwsze co mi się rzuca w oczy to grafika,boże jakie to jest brzydkie.

Ostatnio odpaliłem returnala oraz ghosta w wersji ps5 i wiadomo te gry totalnie singlowe ale patrząc na tego BFA to zastanawiam się czy to jest ta sama generacja.

 

 

Odnośnik do komentarza

Czy będą serwery Dice na Portalu, bo to jest czyste szaleństwo jak gracze implementuje swoje ustawienia. Tam tylko wsparcie z LMG, tam brak sprintu, tam leżenia, itd. Ale najabardziej rozbroił mnie TDM na kanałach, na 60. Wtf? :

 

Ogólnie pozytywne wrażenie zrobiło na mnie te BF2042, ale tylko Portal, bo specjaliści to raczej nieporozumienie. Czy gra stanie sie kultowa, jak bf3/4? Raczej nie ma na to szans. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ma_niek napisał:

Kurła panowie gdzie jest ten trial na xboxie. Bo szukalem juz wszedzie. Co oni to tak ukryli

3 godziny temu, MaZZeo napisał:

Szukacie w storze Battlefielda 2042, wybieracie dowolny pakiet (standard, cross, gold albo Ultimate), zjeżdżacie w dół by zobaczyć co zawiera ten pakiet - klikacie na samą grę bez dodatków i tam znajdziecie opcje ściągnięcia EA Playowego triala. 

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Czego można się spodziewać po premierze gry?

 

Premiera gry to dopiero początek.

 

Postanowiliśmy podejść do rozwijania usługi w odmienny sposób, nie tylko tworząc nową zawartość, ale także ulepszając Waszą rozgrywkę w Battlefield na przestrzeni sezonów, które będą rozwijać świat Battlefield 2042.

W pierwszym roku działania usługi udostępnimy cztery sezony, z których każdy przyniesie nową przepustkę bojową, specjalistę, a także nowe lokacje oraz odświeżoną zawartość gry. Planujemy także aktualizować Battlefield™ Portal, by zapewnić graczom więcej sposobów na tworzenie i dzielenie się nowymi rozgrywkami w Battlefield ze światem.

Oznacza to, że w sezonie 1. możecie się spodziewać nowego specjalisty, przepustki bojowej i zawartości Battlefield™ Portal, a może nawet nowych krajobrazów do podziwiania podczas odkrywania kolejnych opowieści ze świata Battlefield 2042. Więcej szczegółów poznacie na początku przyszłego roku.

W dniu premiery rozpoczniemy też przedsezon wraz z misjami cotygodniowymi i nagrodami, trybami ograniczonymi czasowo, wyróżnieniami dla twórców oraz rozgrywkami w Battlefield™ Portal i nie tylko!

 

 

Informacje na bieżąco: bezpośrednia komunikacja z Battlefield

 

Zbliżając się do premiery, uruchomiliśmy nowe konto na Twitterze, @BattlefieldComm. To skrót od „bezpośredniej komunikacji z Battlefield”. Będzie to Wasz przewodnik prezentujący wszystkie bieżące informacje na temat Battlefield.

To konto pomoże nam w dostarczaniu Wam ważnych informacji, takich jak aktualizacje ze strony twórców, statusy serwerów, szczegóły dotyczące aktualizacji w grze i nie tylko! Zachęcamy do obserwowania tej strony, aby mieć pewność, że zawsze poznacie wszystkie nowe informacje na temat Battlefield.

 

https://www.ea.com/pl-pl/games/battlefield/news/battlefield-briefing-get-ready-for-launch

Odnośnik do komentarza

Moje wrażenia po trzech godzinach z dziesięciu udostępnionych poprzez Trial są negatywne i na pewno gry nie kupię. Nie wiem, może ja źle patrzę i nie znajduję, ale czy w tym fullu to są tylko trzy(!?!?) tryby gry? Podbój, którego nie znoszę przez gigantyczność map, podobne do niego Przełamanie  i wcale nie lepszy Hazard Zone? A gdzie zwykły TDM na mniejszych mapach ja się pytam? Graficznie nie powiem...całkiem dobrze to wygląda, ale ubogość samej oferty trybów na dzień dobry każe mi spasować.

Portal też mnie nie jara, bo ja sentymentu w odróżnieniu do Battlefieldowców z tego forum do starych części nie mam. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Moldar napisał:

Portal to nie tylko stare mapy i tam masz tdm na nowych mapkach.

Sprawdziłem. Same Szturmy i Podboje. Przed chwilą trafiłem na serwer, gdzie jakiś debil ustawił, że moja cała drużina gra tylko granatami, a drużyna przeciwna karabinami szturmowymi.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

po ograniu 10 h darmowego jestem megaaaa zawiedziony niestety to nie gra dla mnie przynajmniej w tej chwili brak statystyk to jakis zart w takiej grze bylismy przyzwyczajeni do czegos innego..Gdzie te czasy kiedy grindowalo sie levele i zlote blachy zeby ozniej uciekac przed nozownikami.Nie ma tej miodnosci i jakiegos celu w tej grze.Dla mnie gra zrobiona pod casuali 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, narwaniec napisał:

po ograniu 10 h darmowego jestem megaaaa zawiedziony niestety to nie gra dla mnie przynajmniej w tej chwili brak statystyk to jakis zart w takiej grze bylismy przyzwyczajeni do czegos innego..Gdzie te czasy kiedy grindowalo sie levele i zlote blachy zeby ozniej uciekac przed nozownikami.Nie ma tej miodnosci i jakiegos celu w tej grze.Dla mnie gra zrobiona pod casuali 

BF tak jak i CoD zawsze celował w casuali ale wiem o co ci chodzi

Sam brak tabeli która została zastąpiona jakimś dziwnych, nieczytelnym ekranem to pomyłka. Dziwi mnie tylko, po co komu taka zmiana?

Cały HUD zresztą to chyba jeden z najgorszych interfejsów jaki widziałem w shooterach.

 

Z oceną contentu poczekam do premiery, zapowiadają prowadzenie tej gry na zasadzie live service więc zobaczymy jak aktywni z tym będą i na czym będzie polegał ten pre-season który ma trwac do konca roku

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, UberAdi napisał:

BF tak jak i CoD zawsze celował w casuali ale wiem o co ci chodzi

Sam brak tabeli która została zastąpiona jakimś dziwnych, nieczytelnym ekranem to pomyłka. Dziwi mnie tylko, po co komu taka zmiana?

Cały HUD zresztą to chyba jeden z najgorszych interfejsów jaki widziałem w shooterach.

 

Z oceną contentu poczekam do premiery, zapowiadają prowadzenie tej gry na zasadzie live service więc zobaczymy jak aktywni z tym będą i na czym będzie polegał ten pre-season który ma trwac do konca roku

Kiedyś nad tym myślałem i wydaje mi się, że to taka psychologiczna zagrywka dla słabszych żeby ich nie zniechęcać, nie dyskryminować czy ki chuj xD

Od razu przyponiają mi się mecze dla dzieciaków w USA, bez wyniku, żeby przypadkiem któraś drużyna nie poczuła się gorsza. 

Z resztą w Cold War wkurzało mnie brak zabójstwa i asysty a zamiast tego jest jakaś posrana 'eliminacja'. Wiadomo, że na tabeli lepiej wygląda 12 eliminacji niż 10 asyst i 2 fragi. 

Moim zdaniem tabela wróci, bo przecież to jest jakiś chory pomysł. No i mam nadzieję, że nie ruszyli systemu - frag, asysta, asysta liczona jako frag. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...