Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Rozi napisał:

Jak grałem, to się zastanawiałem, czemu tutaj jest takie duże TTK, że ciężko było mi kogolwiek ustrzelić ze średniego dystansu. Teraz już wiem :pawel:

 


 

jpr ale symulator życia. Trzeba brać pod uwagę rozrzut pocisków. :banderas:
 

25 minut temu, PIOTR8642 napisał:

A że na XSX nie mozna wyłaczyc crossplayu, to nie wykluczone że trzeba bedzie to zaczitowane barachło finalnie puścić dalej.


BF1 i ostatnie Cody ogrywałem na konsoli i cross różnie wypada, ale takich akcji jak stricte na PC nie uświadczyłem. 

Odnośnik do komentarza

Na xboxie sam cross play jest dziwnie zrobiony, chyba w każdej grze przycisk cross play jest wyłączony i domyślnie jest na on, jedyne co można zrobić to wyłączyć w systemie, co jest słabym rozwiązaniem, bo znaczna większość graczy o tym nie wie.

Na ps5 przycisk działa, przez co jest zauważalnie więcej graczy kiedy się wyłączy cross play.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Jak na wersji One może Cię wrzucać na serwery dla 128 osób? Aż sprawdzę z ciekawości.

Niestety nie da sie tego obejść. Masz next gena, grasz z next genami i pecetowcami.

42 minuty temu, Moldar napisał:

Na ps5 przycisk działa, przez co jest zauważalnie więcej graczy kiedy się wyłączy cross play.

To fakt. W Bf2042 jak wyłaczyłem teraz crossplay to na tym Portalu w wyszukiwarce był tylko jeden serwer na 64osoby niecały zapełniony i to po częsci botami. Będzie słabo z tym crossplayem, czyli albo grasz z nim, albo nie ma z kim grać.

Edytowane przez PIOTR8642
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, PIOTR8642 napisał:

Niestety nie da sie tego obejść. Masz next gena, grasz z next genami i pecetowcami.

To fakt. W Bf2042 jak wyłaczyłem teraz crossplay to na tym Portalu w wyszukiwarce był tylko jeden serwer na 64osoby niecały zapełniony i to po częsci botami. Będzie słabo z tym crossplayem, czyli albo grasz z nim, albo nie ma z kim grać.

Nie ma żadnego crossplayu z past genami, kurwa ile razy to można pisać?

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, MYSZa7 said:

Po kilku rundach stwierdzam, że brak tablicy wyników wyszedł mi na dobre, kiedyś miałem klapki na oczach i skupiałem się na ratio, a teraz? Wyjebane jaja, lecimy, robimy główne cele na mapie i gramy zespołowo, zgodnie z legendarną maksymą:

A to nie mogli np. wyłączyć tabeli domyślnie i zostawić ukrytej gdzieś w menu opcji jej włączenia? Zainteresowani by sobie poszukali i ją włączyli.

 

Dla mnie zawsze rywalizacja o topowe miejsca w tabeli była sporą motywacją do grania i mecz zakończony z pierwszym wynikiem dawał jakąś tam satysfakcję, a teraz ma być po prostu nagradzanie za byle co, odznaki na prawo i lewo, słabe to. Podobny trend jak te wyścigi drużynowe w Forzy, gdzie niby się nie ścigasz z innymi, tylko liczy się współpraca, żeby dowalić AI. 

 

Ewentualnie chcą promować crossplay i żeby konsolowcy zaakceptowali granie z typami na PC, którym pewnie na myszkach będzie szło nieco lepiej, zdecydowali się na podobny ruch.

Odnośnik do komentarza

Gdzie się ten crossplay w ustawieniach na xboxie wyłącza?

 

Jebać, co za gówno, wygląda gorzej niż beta, strzelanie XD TTK XD brak tabeli wyników to komedia bo może jakieś snołflejki porzucą grę bo dostają w trąbę, kurwa jak uczyłem się gry na padzie przez pierwszych 200h w BF3 na PS3 miałem ratio 0.25-0.30, a dobijając 800h wyprowadziłem to chujowe ratio na plus bez stresu i co do usunięcia tego popieram teorię Mustanga o crossplayu z taboreciarzami.

 

Wszedłem na serwer Portala, wsparciuch z LKM i jak zobaczyłem te latające pociski wszedzie tylko nie w cel to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać :[

 

trzy paki zaoszczędzone, jak wejdzie na stałe to EA Play to się wykupi na miesiąc sprawdzić czy naprawione i może wtedy choć wątpię :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Mustang napisał:

A to nie mogli np. wyłączyć tabeli domyślnie i zostawić ukrytej gdzieś w menu opcji jej włączenia? Zainteresowani by sobie poszukali i ją włączyli.

 

Dla mnie zawsze rywalizacja o topowe miejsca w tabeli była sporą motywacją do grania i mecz zakończony z pierwszym wynikiem dawał jakąś tam satysfakcję, a teraz ma być po prostu nagradzanie za byle co, odznaki na prawo i lewo, słabe to. Podobny trend jak te wyścigi drużynowe w Forzy, gdzie niby się nie ścigasz z innymi, tylko liczy się współpraca, żeby dowalić AI. 

 

Ewentualnie chcą promować crossplay i żeby konsolowcy zaakceptowali granie z typami na PC, którym pewnie na myszkach będzie szło nieco lepiej, zdecydowali się na podobny ruch.

Nie no sam uważam, że powinni to przywrócić, po prostu trochę priorytety przez to zmieniłem podczas grania. 

 

Godzinę temu, creatinfreak napisał:

Patrząc na te filmiki teraz wiem dlaczego mi nie wchodziło mimo iż byłem pewien, że trafiam. No nic. Poczekam te pół roku, połatają, wleci do passa to się pogra.

 

To samo, napierdalam do typa z kilku metrów i żadnych obrażeń, teraz już wiem dlaczego. Ludzie narzekali na praktycznie brak odrzutu w becie to teraz polecieli w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Figuś napisał:

Gdzie się ten crossplay w ustawieniach na xboxie wyłącza?

 

Jebać, co za gówno, wygląda gorzej niż beta, strzelanie XD TTK XD brak tabeli wyników to komedia bo może jakieś snołflejki porzucą grę bo dostają w trąbę, kurwa jak uczyłem się gry na padzie przez pierwszych 200h w BF3 na PS3 miałem ratio 0.25-0.30, a dobijając 800h wyprowadziłem to chujowe ratio na plus bez stresu i co do usunięcia tego popieram teorię Mustanga o crossplayu z taboreciarzami.

 

Wszedłem na serwer Portala, wsparciuch z LKM i jak zobaczyłem te latające pociski wszedzie tylko nie w cel to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać :[

 

trzy paki zaoszczędzone, jak wejdzie na stałe to EA Play to się wykupi na miesiąc sprawdzić czy naprawione i może wtedy choć wątpię :reggie:

Ale bullet spread to mechanika z BF3, obecna również w BF4 :oh_you:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, MYSZa7 said:

Nie no sam uważam, że powinni to przywrócić, po prostu trochę priorytety przez to zmieniłem podczas grania.

Tylko jak grasz ze znajomymi czy trafisz na dobry team to się można pobawić we współpracę, niestety jeśli lubisz sobie włączyć gierkę po pracy jak akurat masz czas, to często trafisz na team z randomami nieogarami, z których przynajmniej jeden wyjdzie w połowie meczu, więc traktowanie ich jako coś więcej niż mobilne respy, nie ma sensu.

Już w V była lipa, bo zwykle dowódca nie dawał rozkazów, bunusy nie wpadały, nikt nie wydawał kasy, a teraz nagle pozycja w meczu razem z takimi pacanami ma być tak wyróżniana, podczas gdy własnych statów nie da się do niczego porównać?

 

BTW w końcu mi conquest działał i w drugim meczu klatki spadły chyba do 20, fajnie się zaczyna. Nawet nie wiem, czy po tym trialu kupię, a przecież generalnie uwielbiam serię. Wychodzi, że z ostatnich premier tylko Forzunia nie zawiodła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...