Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Hubert249 napisał:

Kiedyś nad tym myślałem i wydaje mi się, że to taka psychologiczna zagrywka dla słabszych żeby ich nie zniechęcać, nie dyskryminować czy ki chuj xD

Od razu przyponiają mi się mecze dla dzieciaków w USA, bez wyniku, żeby przypadkiem któraś drużyna nie poczuła się gorsza. 

Z resztą w Cold War wkurzało mnie brak zabójstwa i asysty a zamiast tego jest jakaś posrana 'eliminacja'. Wiadomo, że na tabeli lepiej wygląda 12 eliminacji niż 10 asyst i 2 fragi. 

Moim zdaniem tabela wróci, bo przecież to jest jakiś chory pomysł. No i mam nadzieję, że nie ruszyli systemu - frag, asysta, asysta liczona jako frag. 

 

Na to wygląda, dodatkowo nie ma All chatu, można gadac tylko z teamem, squadem i party :pawel:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, UberAdi napisał:

Sam brak tabeli która została zastąpiona jakimś dziwnych, nieczytelnym ekranem to pomyłka. Dziwi mnie tylko, po co komu taka zmiana?

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to być może dodatkowa metoda walki z cziterami? Nie ma tabeli, nie widać jakichś statsów typu 59-0, więc ich trollowanie jest ograniczone. Chociaż to mocno naciągane, no ale nie wiem. Jakieś lepsze statsy botów też byłyby ostro piętnowane.

Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysiek923 napisał:

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to być może dodatkowa metoda walki z cziterami? Nie ma tabeli, nie widać jakichś statsów typu 59-0, więc ich trollowanie jest ograniczone. Chociaż to mocno naciągane, no ale nie wiem. Jakieś lepsze statsy botów też byłyby ostro piętnowane.

To akurat działa wręcz odwrotnie, jeśli wchodzisz na serwer i widzisz gościa który ma 100:0 to sobie idziesz na inny serwer. Teraz nie ma tego nawet jak sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Teraz, UberAdi napisał:

To akurat działa wręcz odwrotnie, jeśli wchodzisz na serwer i widzisz gościa który ma 100:0 to sobie idziesz na inny serwer. Teraz nie ma tego nawet jak sprawdzić

Ale może przez to, że nie będzie tego widać, mniej im się to będzie "opłacało"? Wiadomo, że nie wszystkim i wciąż będzie tego dużo, ale część prawdopodobnie sobie daruje.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Moldar napisał:

Portal to nie tylko stare mapy i tam masz tdm na nowych mapkach.

Miałeś rację. Jest w Portalu, ale dlaczego ja się pytam jest to aż tak poukrywane, jakby się tego TDM twórcy wstydzili i nie chcieli aby ludzie w to grali? Strasznie upierdliwie się tego szuka. Trzeba wchodząc na Portal dodatkowo zrobić filtrowanie serwerów pod kątem trybów. Oczywiście nawet jak już się wejdzie i wyfiltruje "Niestandardowe" to trzeba po opisach serwerów czytać, że jest to TDM. Tylko raz fajnie udało mi się pograć kilka map z większą ilością graczy, a tak to żywych ludzi w porywach 3-4 osoby, a reszta to boty:sapek:

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Czezare napisał:

Miałeś rację. Jest w Portalu, ale dlaczego ja się pytam jest to aż tak poukrywane, jakby się tego TDM twórcy wstydzili i nie chcieli aby ludzie w to grali? Strasznie upierdliwie się tego szuka. Trzeba wchodząc na Portal dodatkowo zrobić filtrowanie serwerów pod kątem trybów. Oczywiście nawet jak już się wejdzie i wyfiltruje "Niestandardowe" to trzeba po opisach serwerów czytać, że jest to TDM. Tylko raz fajnie udało mi się pograć kilka map z większą ilością graczy, a tak to żywych ludzi w porywach 3-4 osoby, a reszta to boty:sapek:

Spokojnie kolego. 19 startuje pełna dla wszystkich gra.

Teraz masz może 5% graczy. Reszta spokojnie czeka na 19

Odnośnik do komentarza

Pograłem godzinę.
Oczywiście się coś zesrało i zagrać na oficjalnych serwerach się nie da

BF Portal działa, ale to nie są te same mechaniki co oryginalne tytuły

Gra jest za szybka, miałem wrażenie że gram w CODa

Dodatkowo mam wrażenie że gra jest brzydsza od BF4 i BF1

 

Dobrze że jest trial - pograłem na Series S i skasowałem. Niestety ale do genialnego BF4 się nie umywa

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, blakuś napisał:

Dobrze że jest trial - pograłem na Series S i skasowałem. Niestety ale do genialnego BF4 się nie umywa

Przypominam, że zanim BF4 stał się genialny to przez pół roku był ledwo grywalny a przez kolejne pół patchowany byl balans jesli dobrze pamietam.

 

Z BFem jak zwykle, najrozważniej jest zaczekac

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Koniec triala, cóż, odkrywczy po ostatnich wpisach, dla mnie rewelka, ale cross play z pc to zło, do tego na xboxie pewnie niewiele osób to wyłączy, bo trzeba to zrobić z poziomu systemu....

No nic zobaczymy co będzie, warzone z jednym życiem to nie jest, więc nie ma takiej spiny, byle do piątku.

Odnośnik do komentarza

O ile po becie byłem tak zawiedziony, że żałowałem, że jeden z kodów dołączonych do programu Nvidia wklepałem sobie, tak dzisiejszy trial mimo błędów i problemów z sewrwerami pokazał, że to będzie jedna z moich ulubionych pozycji na jesienne sieciowe granie! All-Out Warfare, które wydawało się mega dziwne przez te wszystkie nowe rozwiązania i gigantyczne mapy gra się jednak znakomicie. Nie powiem akcje typu: wyskoczyłem z helikoptera, gdzie zrobiłem parę killi i wleciałem WingSuitem przez okno budynku by zabić kolejnych 3 typów wywołują banana na twarzy, do tego lokacje potrafią zachwycić!

 

Przez dodanie DLSS gra działa ultra płynnie na PC, a graficznie standardowo od razu wpadła do top generacji. 

 

System strzelania też został mocno dopracowany, do tego stopnia, że to pierwszy BF, gdzie czekam na Team Deathmatch.

Osobiście podoba się ten cały pomysł na brak progresji, zmiany celowników do broni w locie podczas rozgrywki, bo czuję satysfakcję od pierwszego zabitego rywala i nie muszę się męczyć z daną bronią by coś innego odblokować!

 

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze battlefield Portal, gdzie też możemy się świetnie bawić, zapewnie dodadzą Battle Royale - no co mogę napisać, standardowo po marnej i hejtowanej becie w fullu spędzę sporo godzin! :shotgun:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...