Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, UberAdi napisał:

Przypominam, że zanim BF4 stał się genialny to przez pół roku był ledwo grywalny a przez kolejne pół patchowany byl balans jesli dobrze pamietam.

 

Z BFem jak zwykle, najrozważniej jest zaczekac

Pamięć krótka u wielu osób, pamiętam jak dziś jak mi postać cofało do tyłu przy graniu w Podbój w BF4 na samym początku. Tylko jeden tryb był grywalny, ze względu na mniejszą ilość osób na serwerze.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, PIOTR8642 napisał:

Własnie ciekawe jak to wygląda na PC bo na XSX jest jak dla mnie graficzna bieda z nędzą w 4K (jak popatrzeć na te mapy). Jak ktoś grał na XSX i PC to chętnie sie dowiem jakie ma odczucia w tej kwestii?


Mialem poprzednie wersje na PC. Oprócz ładniejszej grafiki więcej fps, to samo granie w sobie było słabe. Jak typ mnie sciągał z połowy mapy shotgunem albo headshot będąc odwróconym, to dałem sobie spokój z graniem na PC. Ale może się coś poprawiło do dzisiaj z tym.

Wersja na X 239zl, zawsze można odsprzedać dalej :notbad: Wersji na PC i cyfrowej już nie. Mam pudełka wersji PC.

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, PIOTR8642 napisał:

Własnie ciekawe jak to wygląda na PC bo na XSX jest jak dla mnie graficzna bieda z nędzą w 4K (jak popatrzeć na te mapy). Jak ktoś grał na XSX i PC to chętnie sie dowiem jakie ma odczucia w tej kwestii?

Ja grałem na PS5 i graficznie na OC jest standardowo znacznie lepiej, ale nie jest to już taka różnica generacji jak np w poprzednich częściach.

Odnośnik do komentarza

Ja też się utwierdziłem w przekonaniu że biorę ten tytuł, bawię się znacznie lepiej niż na samym początku życia BF4 który był dziurawy jak ser szwajcarski i non stop wypierdalał do pulpitu. Portal mnie praktycznie nie interesuje bo Aricę Harbor czy Granicę Kaspijską mam ograne do porzygu, dziwię się niektórym że chcą kupić grę by latać po mapach i grafice sprzed 10 lat ale kto woli. Ja zagrałem dwa razy Rush na Valparaiso i mam dosyć.

 

Jest duży chaos i mnóstwo się dzieje na mapie, 128 graczy to dla mnie game changer. Grafika jest zacna i ostra na XSX, na tej mapie w Indiach gdzie jest zachód słońca można sobie popatrzeć.

 

Póki co jedynie niezbyt dobrze idzie, bo broń bez dodatków jest ciężka do opanowania bardzo, a i przyzwyczajenia z MW zostały.

 

Mam mega ochotę grać i odblokowywać nowy sprzęt, znowu wczoraj siedziałem do 2 w nocy.

 

Jeden większy minus jaki widzę na ten moment to operatorzy którzy wyglądają tak samo po każdej stronie, to zły pomysł i powinni dać im chociażby trochę inne mundury.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na PC można zagrać w wersję Trial posiadając wyłącznie zwykłego game passa.

Grafika na starych mapach faktycznie średnia, myślałem, że te mapy podrasowali na potrzeby nowych konsol ale to takie ultra 720p HD. Chaos ogromny no i serwery to jakiś śmieszny żart. Na 20 prób połączyło mnie ze dwa razy.

Gra się dobrze. Lepiej niż w becie zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza

pytanie ile ludzie beda w to grac bez statystyk grindowania itp,bo wiadomo nie od dzis ze duzo ludzi wlasnie dlatego gra w te gry zeby cos ciagle ulepszac.Dla mnie wsparcie spolecznosci w tej chwili nie istnieje brak jakis celow w grze jak dla mnie dyskwalifikuje ta gre na dluzej niz tydzien.Oby wysluchali spolecznosci i przywrocili sczegolowe statystyki.....Bo nie bedzie co robic po tygodniu strzelania bez celu.Mowie tu glownie o tryhardach bo niedzielni gracze raczej nie patrza na takie rzeczy jak k.d czy statystyki albo celnosc na broni.Nie rozumiem jaki idiota to usunal gdzie w bf nawet byly rankingi zabic z quada kazdy znalazl co dla siebie.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, MaZZeo napisał:

Ja też się utwierdziłem w przekonaniu że biorę ten tytuł, bawię się znacznie lepiej niż na samym początku życia BF4 który był dziurawy jak ser szwajcarski i non stop wypierdalał do pulpitu. Portal mnie praktycznie nie interesuje bo Aricę Harbor czy Granicę Kaspijską mam ograne do porzygu, dziwię się niektórym że chcą kupić grę by latać po mapach i grafice sprzed 10 lat ale kto woli. Ja zagrałem dwa razy Rush na Valparaiso i mam dosyć.

 

Jest duży chaos i mnóstwo się dzieje na mapie, 128 graczy to dla mnie game changer. Grafika jest zacna i ostra na XSX, na tej mapie w Indiach gdzie jest zachód słońca można sobie popatrzeć.

 

Póki co jedynie niezbyt dobrze idzie, bo broń bez dodatków jest ciężka do opanowania bardzo, a i przyzwyczajenia z MW zostały.

 

Mam mega ochotę grać i odblokowywać nowy sprzęt, znowu wczoraj siedziałem do 2 w nocy.

 

Jeden większy minus jaki widzę na ten moment to operatorzy którzy wyglądają tak samo po każdej stronie, to zły pomysł i powinni dać im chociażby trochę inne mundury.

Ja tez prawie do trzeciej pocisnalem wczoraj i po wstaniu mysle tylko o tym, kiedy dam rade znowu wbic (do wieczora nie chce mi sie czekac :) )

 

Po wczorajszej sesji, na plus:

+ czolgi mi sie podobaja: i wyglad, i cztery miejsca z roznorodnym wyposazeniem, udzwiekowienie... Juz obczajam, co kolejnego mozna tam odblokowac. Jazda pelnym skladem ze zgrana ekipa na headsetach i z pelnym wyposazeniem bedzie musiala byc mega (inna sprawa, ze trzeba po 600 killi na typ pojazdu zrobic, zeby wszystko odblokowac)

+ grafika ma "momenty" i smakowite szczegoly (np. pekniety pien drzewa na Kanalach, odciski gasienic czolgu na piachu itd.)

+ strzelanie jest, wbrew temu, czego sie obawialem (rowniez po becie) satysfakcjonujace

+ syndrom jeszcze jednego meczu jak najbardziej obecny

+ ogolne wrazenia (jak pisali przedmowcy, w porownaniu do poprzednich odslon naprawde nie jest zle jesli chodzi o bugi, grywalnosc itd.)

+ rozwalenie czolgu konczy sie efektownym wypieprzeniem wiezyczki na kilkadziesiat m :) nice :)

+ dowolnosc w doborze broni i wyposazenia dla wojaka

+ oczywiscie dobor wyposazenia broni w locie- super sprawa

+ przylowywanie pojazdow, sprawia, ze rozmiar map przestaje byc problemem i szybko mozna sie znalezc w centrum akcji

 

Minusy:

- wczoraj moze jedna na trzy-cztery proby wejscia na serwer (all-out-warfare) sie udawala, pozostale bledy przy ladowaniu i powrot do menu

- nie wiem, czy ma to zwiazek z powyzszym, ale na niektorych mapach w ogole jeszcze nie zagralem- ladowaly sie w kolko te same, Manifest, lodowiec i Odnowa bodajze (ta w Egipcie)

- dalej mnie wkurwia ten brak normalnej tablicy wynikow oraz statystyk. Od zawsze lubie sobie zajrzec co i jak, sprawdzic progres, ilosc h, k/d itd., a tu jeden wielki chuj. W trakcie meczu co najwyzej stan na dany moment mozna sprawdzic, ale juz nawet po zakonczeniu meczu nie ma podsumowania normalnego. Mam nadzieje, ze to jeszcze naprawia, albo ze przynajmniej battlefieldtracker.com to ogarnie

- od czasu do czasu graficzne bugi, ale dramatu nie ma

- a, co jeszcze mi przeszkadza, ale moze to naprawia, bo to zaden big deal- menu odrodzenia jest kompletnie nieczytelne jak dla mnie- kolor miejscowki aktualnie wybranej do odrodzenia powinien sie jakos mocniej wyrozniac, bo wiele razy zdarzylo mi sie odrodzic w zupelnie innym miejscu, niz myslalem, ze wybralem. Niebieski, kiedy zdobyte sektory sa rowniez niebieskie, to porazka

 

 

Lvl 13 poki co osiagniety, dzisiaj cisniemy dalej :)

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, narwaniec napisał:

pytanie ile ludzie beda w to grac bez statystyk grindowania itp,bo wiadomo nie od dzis ze duzo ludzi wlasnie dlatego gra w te gry zeby cos ciagle ulepszac.Dla mnie wsparcie spolecznosci w tej chwili nie istnieje brak jakis celow w grze jak dla mnie dyskwalifikuje ta gre na dluzej niz tydzien.Oby wysluchali spolecznosci i przywrocili sczegolowe statystyki.....Bo nie bedzie co robic po tygodniu strzelania bez celu.Mowie tu glownie o tryhardach bo niedzielni gracze raczej nie patrza na takie rzeczy jak k.d czy statystyki albo celnosc na broni.Nie rozumiem jaki idiota to usunal gdzie w bf nawet byly rankingi zabic z quada kazdy znalazl co dla siebie.

O jezu jak mnie wkurzali zawsze ludzie w BF, którzy nie grali w grę, tylko ciągle robili z dupy wyzwania, maksowanie broni, albo grali pod ratio dla statystyk...

Strasznie to psuło praktycznie każdą rozgrywkę, podobnie zawsze męczyło te na sile robienie 100kili jakąś bronią którą w ogóle się grać nie chciało, by odblokować inną. 

 

Teraz przynajmniej wszyscy robią to, co w grze powinni, każdy zaczyna ze swoją ulubioną pukawką, którą dodatkowo może podczas rozgrywki w locie modyfikować - no dla mnie pomysł w deche i jak dla mnie w dłuższej perspektywie czasu ta gra zdecydowanie na tym zyska.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

O jezu jak mnie wkurzali zawsze ludzie w BF, którzy nie grali w grę, tylko ciągle robili z dupy wyzwania, maksowanie broni, albo grali pod ratio dla statystyk...

Strasznie to psuło praktycznie każdą rozgrywkę, podobnie zawsze męczyło te na sile robienie 100kili jakąś bronią którą w ogóle się grać nie chciało, by odblokować inną. 

Ja miałem z tego fun, robienie gwiazdek do broni czy zdobywanie baretek  i nie przeszkadzało mi to by grać zespołowo bez spiny, czy czegos tam.Zawsze to były jakieś wyzwania .Nie wiem w jaki sposób komuś to może przeszkadzać? :rotfl:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

O jezu jak mnie wkurzali zawsze ludzie w BF, którzy nie grali w grę, tylko ciągle robili z dupy wyzwania, maksowanie broni, albo grali pod ratio dla statystyk...

Strasznie to psuło praktycznie każdą rozgrywkę, podobnie zawsze męczyło te na sile robienie 100kili jakąś bronią którą w ogóle się grać nie chciało, by odblokować inną. 

 

Teraz przynajmniej wszyscy robią to, co w grze powinni, każdy zaczyna ze swoją ulubioną pukawką, którą dodatkowo może podczas rozgrywki w locie modyfikować - no dla mnie pomysł w deche i jak dla mnie w dłuższej perspektywie czasu ta gra zdecydowanie na tym zyska.

sluchaj nie kazdego bawi taka gra jaka ty preferujesz,ja lubie grac o cos i bardziej ambitnie,ty nie musisz...Rozumiem ze nie jestes tryhardem ale levelowanie i statystyki to czesc gry od zawsze rywalizacja po to zostaly stworzone gry online.To nie fall guy gdzie grasz sobie i tego nie potrzebujesz.Zauwazylem nawet po znajomych ze ciesza sie z tego ze nie ma statsow glownie ludzie ktorzy zamykali tabele...pozdrawiam

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Mecenas napisał:

Ja miałem z tego fun, robienie gwiazdek do broni czy zdobywanie baretek  i nie przeszkadzało mi to by grać zespołowo bez spiny, czy czegos tam.Zawsze to były jakieś wyzwania .Nie wiem w jaki sposób komuś to może przeszkadzać? :rotfl:

No Ty podchodziles do tego normalnie, a nawet na mojej liście znajomych często wspólne granie kończyło się na robieniu z dupy wyzwań. Wsparcie z powietrza, nie ma bo ktoś robi beretke by zniszczyć 10 pojazdów naziemnych i 20 min lata bez sensownie szukając jeepów przeciwnika. Gramy kolejny dzień, nie dzisiaj wszyscy latają z pistolecikami bo trzeba wbić beretke za 15kili z Hanguna podczas meczu i siedzi chłop skitrany bo musi zrobić wyyyyyzwanie. To samo z tymi uzależnieniami od KD Ratio, cała drużyna w krzakach na końcu mapy i 30 min strzelają że snajp dla statystyk (swoją drogą żaden nie poszedł do TDM, bo tam nie zrobi takiego ratio na kaczkach wykonujących zadania)

 

Dla mnie to co teraz zaproponowali jest po prostu lepsze, bo ludzie skupiają się na graniu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PIOTR8642 napisał:

Ale trzeba jeszcze tego one'a mieć.

Możesz zainstalować wersję na One na XSX czy XSS.

 

10 minut temu, Rozi napisał:

XD

 

 Szybko łyknięte widzę.

 

 

 

Nie ma to jak strzelanka, w której się nie da dobrze strzelać :banderas:

Żeby nie było sama lista graczy to zdecydowanie za mało, chodzi mi głównie o brak K/D.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, PIOTR8642 napisał:

Możesz, ale nic to nie da. Będziesz grał w gorszej grafice i to wszystko. Sprawdzałem to na becie. Na XSX miałem grafike z XOX i dalej grałem na serwerach 128 osobowych.

:reggie:

 

No przecież napisałem, że plusem tej wersji jest to, że nie będziesz musiał grać z pecetowcami. A to, że będzie gorsza grafa to oczywista oczywistość.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...