Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Gram na ps5. Boże dajcie sił.

Dosyć że 90% serwerów w portal ma ping pincet to jak modyfikuje żołnierza i wybieram np jakąś broń to od razu przenosi mnie do gry bez możliwości wybrania pozostałości. Interfejs - jak z bety wymiotować się chce. Gra nadal wygląda jakby była chińską podróbką

 

 

Edytowane przez aset
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, aset napisał:

Gram na ps5. Boże dajcie sił.

Dosyć że 90% serwerów w portal ma ping pincet to jak modyfikuje żołnierza i wybieram np jakąś broń to od razu przenosi mnie do gry bez możliwości wybrania pozostałości. Interfejs - jak z bety wymiotować się chce. Gra nadal wygląda jakby była chińską podróbką

 

 

Sortuj sobie serwery i odświeżaj i bez problemu znajdziesz serwery z normalnym pingiem.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, DamoclesPL napisał:

Zdecydowałem się na wersję na PS5, licząc na jakieś fajne efekty trigerow dual sensa. Kto chętny do wspólnej gry? Mój PSN taki sam jak na forum:)

siema, wysle zaproszenie i widzimy sie na polu bitwy ;)

11 godzin temu, KubaJ023 napisał:

Na złotej edycji konsolowcy chyba będą mogli grać od północy dziś, EA Play i PC jutro od 9 z tego co widziałem. Widzimy się na polu bitwy! Jak ktoś szuka osób na ps5 to zapraszam Kuba023 

zaraz pojdzie zaproszenie

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra leży przez system specjalistów, brak tablicy wyników (iks kurwa de) i zapełnianie serwerów botami. No fajnie, że jest Portal, tylko będziecie grać w 4 mapki do chuj wie kiedy, bo info o pierwszym sezonie będzie "early next year" (Battlefield V vibes only).  Mapy w core'owym trybie za za wielkie, biegnie się 10 minut, żeby zostać zabitym, super pomysł. Cały HUD i menu wyglądają jak z chińskiego scamu na Google Play, a jeszcze gorsze są te wstawki i teksty po zakończeniu gry - typiara na wojnie mówi "that was fun", no kurwa, wojna super sprawa, pozabijaliśmy ludzi, jest suuuper! No ale muszą poopychać tiktokowe tańce jakoś.

 

Nie wiem, cała ta gra mi nie leży, poruszanie jest takie sztywne, bardzo mi przypomina Warzone, ale to już chyba każdy wie. Ilość broni na start to pieprzony dowcip.

 

Kiedyś się zagra, za rok.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest wrażliwy na takie rzeczy jak Rozi to ja ogólnie polecam zaczekać. Pamiętajcie, że chyba od czasu BF3 nie wyszedł BF ktory na premiere nie miał by jakichś problemow zwiazanych czy to z gameplayem czy z technikaliami. BF4 i BFV stały się dobrymi grami po dość długim czasie od premiery i tu mysle ze bedzie tak samo :dunno:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

Nic to nie zmienia, po prostu chujowo mi się gra i strzela w tej części.

Ja jako wielki fan Battlefielda gdzie trójka była dla mnie najlepszą grą w życiu to 2042 jest taki koszmarny, że szok.

Samo to, że grając na ps5 60 FPS jest gdy patrzysz w niebo, takto 45-55

Interfejs idealnie opisałeś xD

Pełno lagów, bugów. 

Np w trybie BC2 wsiadam do czołgu, wysiadam i nie mogę przybliżać lunetą tylko strzelanie z biodra xD

Strzelanie jest takie płaskie..

A dźwięk? Czy gość obok mnie czy 100 metrów dalej tak samo to słychać 

Porażka na całego, dla mnie to dalej alfa

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem odpalić na chwilę a siedziałem prawie do 3 w nocy mimo że jutro do pracy. Gra wygląda i chodzi pięknie na XSX, lagów zero, bugów wielkich nie uświadczyłem (beta to był jakiś koszmar, nie chciało mi się w to grać). Strzela się wybornie - tego najbardziej się obawiałem w tej części czy da się zrobić gubnplay porównywalny do Modern Warfare i stwierdzam że tak. Póki co dwie mapy ograne i obie mi się podobały, z Portale ograłem Aricę Harbor i miałem dziwne uczucie, jak to się fajnie rusza i chodzi, a pamiętam z czasów X360 i 30fps xD

 

Tak czy inaczej Portal to dla mnie dodatek, główne danie mimo wszystko to główny tryb i nie przypuszczałem że Day One będzie się w to tak dobrze grać biorąc pod uwagę betę i BFV. Kupili mnie po prostu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Uhh trzeba spać, grało się genialnie dzisiaj. Bugi są niestety ale nie przeszkadzało mi to póki co zbyt mocno. Najważniejsze, że dla mnie osobiście miodnie się w to gra i choć z początku 2042 po becie byłem średnio zainteresowany, tak tutaj także było spoko, choć jak gracze ogarną te skille to pewnie będzie gorzej. Graficznie jest bardzo dobrze, spadków animacji nie zauważyłem, glitchy graficznych jak z bety też nie. Zaskoczył mnie ten battlefield 1942, klas chyba z 6, recoil ogromny, a i życie się nie odnawia. Bad company może nie 1:1, bo ruch trochę inny ale jednak nostalgia szybko wróciła i czekam na więcej mapek z tej genialnej gry, był nawet serwer dla 128 graczy na arica, ale nawet sobie nie chce tego wyobrażać smile.gif

Byłem sceptyczny po becie, wierzyłem tylko w ten portal, odpalając dzisiaj grę czułem, że może być średnio, a jednak dla mnie jest rewelacyjnie, zostało mi tylko z 3 godziny triala, więc byle do następnego piątku.


Apropo huda, to w opcjach gdzie jest ślepota barw polecam ustawić na niestandardowe i tam ten kolor zielony drużyny co wali po oczach można lekko przyciemnić. Niestety cały ten hud to zło, trzeba liczyć, że go zmienia.

Odnośnik do komentarza

Ściagnąłem wersje ponad 51GB na XSX i zastanawiam się czy tu nie ma jakiegoś jeszcze pliku wsparcia dla XSX/XSS oddzielnie do ściagnięcia? Czy ta wersja ponad 51GB jest ostateczna? Przeciez tu jest taki downgrade w porównaniu do bety że bania mała. Specjalnie odpaliłem tą mape z bety i od razu widać że cała ta roslinność jest jakby mniejsza, gorzej wyglądająca. A pamietam że np koło punktów "C" (przy tej wodzie) na wzniesieniu na tej górze w której jest tunel, tam był prawie las w becie i pieknie sie stamtąd snajpiło. Teraz cała ta roslinnosć z drzewami jest strasznie przerzedzona. O co tu kaman? Looknijcie ta mape jak możecie.

O reszcie map nawet nie wspominam bo wyglądają tak słabiutko, sterylnie i pusto że głowa mała. To jakiś graficzny paszkwil. Ot po prostu w 4k i tyle. Az jestem w szoku jak biednie graficznie to wygląda. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rozi napisał:

Dla mnie ta gra leży przez system specjalistów, brak tablicy wyników (iks kurwa de) i zapełnianie serwerów botami. No fajnie, że jest Portal, tylko będziecie grać w 4 mapki do chuj wie kiedy, bo info o pierwszym sezonie będzie "early next year" (Battlefield V vibes only).  Mapy w core'owym trybie za za wielkie, biegnie się 10 minut, żeby zostać zabitym, super pomysł. Cały HUD i menu wyglądają jak z chińskiego scamu na Google Play, a jeszcze gorsze są te wstawki i teksty po zakończeniu gry - typiara na wojnie mówi "that was fun", no kurwa, wojna super sprawa, pozabijaliśmy ludzi, jest suuuper! No ale muszą poopychać tiktokowe tańce jakoś.

 

Nie wiem, cała ta gra mi nie leży, poruszanie jest takie sztywne, bardzo mi przypomina Warzone, ale to już chyba każdy wie. Ilość broni na start to pieprzony dowcip.

 

Kiedyś się zagra, za rok.

Jak to brak tablicy wynikow? Przecież była w becie zarówno w trakcie meczu jak i po. 

Odnośnik do komentarza

Polecam polatanie chwile dronem i poobserwowanie starc z gory- kozacko niektore akcje wygladaja :)

 

Co do biegania duzych odleglosci, to na szczescie mozna pojazd przywolac- o dziwo byl dostepny praktycznie za kazdym razem, gdy go potrzebowalem po zakonczeniu odbijania flagi.

Troche czasu mi zajelo ustawianie sterowania (przyzwyczailem sie do celowanie/strzelania pod L1/R1, ale juz mam prawie wszystko jak nalezy (jedno tylko, co mnie wkurwia, to ze granata nawet jak pod L2 ustawiam, to i tak potrzebuje R1, zeby go rzucic).Osobiscie polecam zmiane standardowych ustawien kolorow celownika i znacznikow trafien (ja celownik na oczojebny czerwony ustawiam, do tego zacznik trafien na niebiesko, headshoty na zielono, a kille na czerwono. W tej czesci dodatkowo trafienie w pancerz dochodz- wrzucilem je poki co na fioletowo, zobaczymy, jak sie bedzie sprawdzac).

 

Dzisiaj dalsza naparzanka i testy. Poki co jest lepiej, niz w becie, ale dalej mam wrazenie, ze to troche takie "Call of Battlefield". Jak dla mnie wciaz BF V pod wieloma wzgledami najlepszy (grafika, feeling broni, udzwiekowienie itd.), ale zobaczymy dalej.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Rozi napisał:

Nic to nie zmienia, po prostu chujowo mi się gra i strzela w tej części.

 

8 godzin temu, aset napisał:

Ja jako wielki fan Battlefielda gdzie trójka była dla mnie najlepszą grą w życiu to 2042 jest taki koszmarny, że szok.

Samo to, że grając na ps5 60 FPS jest gdy patrzysz w niebo, takto 45-55

Interfejs idealnie opisałeś xD

Pełno lagów, bugów. 

Np w trybie BC2 wsiadam do czołgu, wysiadam i nie mogę przybliżać lunetą tylko strzelanie z biodra xD

Strzelanie jest takie płaskie..

A dźwięk? Czy gość obok mnie czy 100 metrów dalej tak samo to słychać 

Porażka na całego, dla mnie to dalej alfa

 

 

Mam podobne odczucia. Wczoraj pograłem tak z półtorej godziny. Co mogę powiedzieć? Że samo strzelanie jest dla mnie strasznie dziwne. O ile z biodra jeszcze idzie, tak przy strzelaniu z lunety czy kolimatora, celownik dosłownie lata mi jak szalony. Ciężko się przyzwyczaić. Mam nadzieję, że to kwestia ustawień kontrolera.

 

Nowe mapki nie przemawiają do mnie kompletnie. One są za duże do tej gry i tego już nic nie zmieni. Biegamy w kółko przez duże odległości do celów bez ani jednego przeciwnika. A potem na miejscu, jak kogoś zajedziemy to szybko się ginie.

 

Na plus, że nawet na XSS działa to bardzo dobrze, wygląda spoko i pingi są ok. 

 

Za to portal jest sztos. :banderas:

Jak zagrałem w mapki z BC2 to aż się banan na twarzy pojawił, tak to fajnie wygląda. Grało się bardzo fajnie ale za 6 mapek do portala nie wywalę 350 zł na premierę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, MYSZa7 napisał:

Wchodzisz w Microsoft Store, szukasz Battlefield’a 2042 i masz zakładkę z bezpłatną wersją próbną obok kupna.

Tak robiłem i nie widziałem. Dzięki, sprawdzę jeszcze raz. 

 

Edit. 

Przez konsole znalazłem, ale nie mogę ściągnąć. Info - produkt nie jest sprzedawany osobno. Tak, mam GPU. 

Wystartowałem ściąganie z apki, ale BFa nie opisanego jako trial. 

 

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...