Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Rozegrałem jeden mecz i nie wiem czy zagram więcej. 

 

Jestem BF-owym ignorantem więc nie jestem ekspertem, ale wydawało mi sie Battlefield od lat operował na sprawdzonym patencie z podziałem na klasyczne klasy postaci, tutaj mamy z kolei jakiś bohaterów które wprowadzają niepotrzebne zamieszanie. 

 

Graczy jest niby dużo ale ponieważ wydaje mi się ze mapy są  znacznie mniej wąskie niż w poprzednich częściach, to skala bitew gdzieś się rozwadnia.

 

Strzelanie i sama rozgrywka to raczej standardowy BF z przejmowaniem punktów, a model strzelania przypomina ten z poprzednich części.

 

Najgorsze są jednak problemy techniczne, gry Dice zawsze kojarzyły mi się ze świetną warstwą technologiczna, wiecie piękna grafika, 60fps i zaawansowana fizyka. Ale ta gra to jakiś potworek technologiczny, przez pół meczu miałem chyba z 20 fpsów, no nie da się tak grać. Grafika jest średnia. Jedyne co się ostało to fajna fizyka

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MYSZa7 napisał:
wspomniane filmiki, jebana loteria

O ile z pierwszym sie zgodzę że jest coś nie tak albo gość na prawdę minimalnie za nisko celował bo bullet drop w tej czesci jest na niektorych broniach za duży tak w drugim filmiku typ nie trafiał przez to że strzelał w ruchu z broni która wymaga stacjonarnej pozycji.

Mi to tam wygląda na ten sam system co w starszych BFach po prostu czyli bullet spread zależy od postawy, tego czy strzelamy w ruchu oraz dodatków jakie mamy na broni. Tutaj zapomniałem gripa zdjąć jeszcze który zmniejsza spread na boki.

Odnośnik do komentarza

No bo nie potrafią xD Ludzie nagrali się w CoDa a jak coś ma inny system to się gubią i narzekają że nie jest jak w CoDzie. Identyczny system był w BF3 i 4, też były płacze że nie można jak laserem nakoorwiać z połowy mapy. To samo CoDziarze mówią jak próbują grać w CSa. Odpalają full auto i jest "AlE DlAcZeGo Ja NiE tRaFiAm" :dynia:

 

Nie wykluczam jakichś błędów w detekcji kolizji albo desynca ze względu na tak dużą ilość graczy i obciążenie serwera ale strzelać tutaj też po prostu trzeba jak w starszych BFach i tyle.

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Ja grając w to na słuchawkach dostaje jakieś paranoi ,non stop słyszę jakies kroki ktoś koło mnie chodzi,nie idzie kompletnie zlokalizować skąd pochodzi dzwięk.

Poziom amatorszczyzny przechodzi ludzkie granice XD

 

Ja mam to samo, tzn słyszę kierunek ale nie idzie określić jak daleko jest przeciwnik, mam wrażenie, że kroki słychać z 50 metrów tak samo jak z 5 :pawel: W ogóle sound design w tej części jest na dużo niższym poziomie niż w poprzednikach, nawet klikanie w menu brzmi źle

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, UberAdi napisał:

No bo nie potrafią xD Ludzie nagrali się w CoDa a jak coś ma inny system to się gubią i narzekają że nie jest jak w CoDzie. Identyczny system był w BF3 i 4, też były płacze że nie można jak laserem nakoorwiać z połowy mapy. To samo CoDziarze mówią jak próbują grać w CSa. Odpalają full auto i jest "AlE DlAcZeGo Ja NiE tRaFiAm" :dynia:

 

Nie wykluczam jakichś błędów w detekcji kolizji albo desynca ze względu na tak dużą ilość graczy i obciążenie serwera ale strzelać tutaj też po prostu trzeba jak w starszych BFach i tyle.

byla kiedys, w czasach BF3 bodajze, taka stronka, ktorej adresu niestety nie pamietam, na ktorej bylo wszystko dla kazdej broni pokazane: spread, drop, recoil (dla pierwszej kulki i dla kolejnych, bo tu tez byla roznica) itd. Brakuje mi tego, a wlasciwie moim zdaniem DICE powinno to wszystko w menu broni dac, a nie ze ktos prywatnie musi takie rzeczy dla spolecznosci ogarniac. W BF3 byl tez ten Battlelog online, gdzie na spokojnie, przy kompie, w wolnej chwili, mozna bylo sobe poustawiac wyposazenie, posprawdzac progres i kolejne odblokowania itd. Tego tez mi brakuje.

 

PS: W ogole nie da sie tutaj juz posta usunac??

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Najlepsze to jest jak odpalasz serwer,cutscenka jakiegoś typa z helikopterem

Ładowanie mapy , kolejna cutscenka twojego składu ....

Jesteś przy wyborze operatora i jeb kolejna cutscenka jak lecisz helikopterem z swoim składem XD

Ja pierdole czy ktoś to w ogóle testował? XD

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...