Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili do mnie z xkom z pytaniem „czy zamówienie aktualne?” Mało co nie parsknąłem śmiechem, powiedziałem ze aktualne o ile będzie dostarczone jutro do paczkomatu zgodnie z tym o czym rozmawiałem z infolinia jeszcze w sobotę 

 

gosciu mi powiedział ze niestety wysyłają sprzęty zamówione chronologicznie i moje się nie załapało bo mieli sporo więcej zamówień niż przypisanych sprzętów. Powiedziałem ze przecież moje było z 22 września wiec z jakiej paki? To mi powiedział ze niestety nie maja na to wpływu i może mi zaproponować drugi rzut po 15 grudnia :yao: a kiedy spytałem czy miało znaczenie to ze nie opłaciłem zamówienia i nie zrobiłem zadatku przez ten czas to powiedział ze „nawet niektóre opłacone zamówienia musieli anulować ze względu na mały przydział wiec to nie miało znaczenia”.

 

pajace, a jeszcze w sobotę rano zawracali dupe do którego paczkomatu wysłać. Gdyby to bylo moje jedyne zamówienie i to jeszcze opłacone to bym go chyba zwyzywał, ale darowałem sobie dyskusje.

 

na szczęście Euro nie zawiodło i dostałem sms ze zamówienie już w sortowni pod Warszawa, wiec jutro będzie :fsg:

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, SetoPL napisał:

No ja właśnei dostałem z DHL informacje, że paczkę nadano. Wiedząc, że mają zły adres (oczywiście euro zarzekało się, że poprawili) wszedłem by sprawdzić gdzie idzie przesyłka. Musiałem potwierdzić kodem SMS, który nie przychodził (euro nie przepisało mojego numeru telefonu do DHL), ale DHL wysyła też na mail. W końcu się zalogowałem i co. Euro dało dupy i opłacona paczka poszłaby na całkowicie inny adres...

A ten zły adres skąd mieli? Z adresu korespondencyjnego wzięli? U mnie na szczęście taki sam jak do dostawy.

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanko czy ktoś zamawiał drugiego pada w MM? Konsola wysłana wszystko ok, ale zakupiłem również drugiego pada który według rozpiski powinien iść z magazynu centralnego no i nie wysłany wciąż wiec zakładam że dopiero jutro. Niby żaden problem przeżyję te 2-3 dni bez drugiego, ale szkoda że tego również nie wyślą na premierę.

Odnośnik do komentarza

nie wiem o czym mowicie, czytam ich negatywy, a tam jak byk:

Cytat

 

Odpowiedź sklepu x-kom.pl

The availability of the selected product is limited. The problem is global. We are the largest seller of computer components in Poland. We receive deliveries as first and manufacturers always treat us with priority.

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Figuś napisał:

Moja forza horizon 3 ze sklepu MS szła trasą  Eindhoven>Stryków>Kłajpeda>Stryków i dopiero do mnie po tygodniu od premiery :kaz:

Jeszcze wszystko jest możliwe. W sumie gdyby nie wolna środa to by mi wisiało czy przyjdzie we wtorek czy w piątek, bo w tyg. za dużo czasu na granie nie mam. ;)

Odnośnik do komentarza

Też w panelu na stronie euro mialem cały czas adres sklepu ale się nie podniecałem bo wiedziałem, że trochę z boku robią magię z tymi xboxami dla Spencera, w mailu potwierdzającym wysyłkę jest prawidłowy adres taki jak podałem. Jeszcze po drodze była sztuczka, że wystawiali fakturę korygującą (anulowanie zamówienia pierwotnego) + nową fakturę. Przypuszczam, że z innej puli, a to co poszło do sklepów to pewnie tam zostanie albo wróci do magazynu głównego. Bez znaczenia. Ważne że jutro Karol wjedzie i będzie mógł złożyć hołd przed monolitem jak małpy w odysei kosmicznej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...