Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, SG1-ZIELU napisał:
10 minut temu, bluber napisał:
 
Ustawiasz instant on w menu i sie wszystko bedzie sciągać przy czuwającej konsoli 

A to czuwanie mam włączyć czy sama przejdzie jak nic nie będę robił

 

No to już zależy od ciebie, wszystko jest w ustawieniach czy chcesz żeby przechodziła do czuwania i w jakim czasie.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Mike said:

Tak okroili dostawy czy taki popyt?

 

Z drugiej strony brytol za minimalne kupi jakieś 2.7 Xboxa, a taki el polaco 0.85 Xboxa. :dog:



Raczej popyt, zreszta w sklepach takich jak game czy smyths mało wiedzą co trochę dziwi że obsługa nie potrafiła powiedzieć ile dostaną sztuk w zakupie ile w all access i kiedy będzie dostępne. Zresztą w UK XBOX trochę bardziej popularny niż w PL no i z racji większej populacji sam rynek growy jest dużo większy. Obecny lockdown sprawił że teraz tylko można online coś zamówić i ewentualnie odbor w sklepie

Odnośnik do komentarza
25 minutes ago, bluber said:

@Di brałeś z PB kurierem DPD? Bo jak patrze to u mnie od 0:40 nie zmienił się już status i jeszcze nie było żadnego potwierdzenia, że dzisiaj bedzie kurier xD

Tak, kurier był u mnie. O 5:52 wydano do doręczenia, ok. 9:20 był u mnie w biurze (miał też kilka innych przesyłek).

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, eX4cT_PL said:

Budzik na 6 rano i polowanie po kilku sklepach online gdzie pojawi się w stocku, po 3 godzinach odświeżania stron udało się! Musiałem się tylko przejechać 300km po niego :-)

UK i Irlandia to masakra jeśli chodzi o nowa generacje.

 

 


Dałbym plusa ale skończyli się, gratuluje. Napisz gdzie wyrwałeś? Mi udało się w końcu zamówić w all access ale musze czekać do 18 grudnia....

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

Budzik na 6 rano i polowanie po kilku sklepach online gdzie pojawi się w stocku, po 3 godzinach odświeżania stron udało się! Musiałem się tylko przejechać 300km po niego :-)

UK i Irlandia to masakra jeśli chodzi o nowa generacje.

 

 

Żebyś tylko nie musiał awaryjnie hamować :kaz:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kubson napisał:

Duży popyt nic nie poradzisz, ale UK ogarnęło sytuacje dużo lepiej niż Irlandia z tego co piszesz 

W Irlandii spodziewają się jeszcze jednego rzutu i to by było na tyle w tym roku podobno, szkoda z nie mam nikogo z vanem w Polsce, pomógłbym biednym graczom w Irlandii.

:nosacz:

2 minuty temu, Kaczi napisał:


Dałbym plusa ale skończyli się, gratuluje. Napisz gdzie wyrwałeś? Mi udało się w końcu zamówić w all access ale musze czekać do 18 grudnia....

W Argosie dorwałem, sprawdzałem stock 20 sklepów w promieniu 150km.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

Budzik na 6 rano i polowanie po kilku sklepach online gdzie pojawi się w stocku, po 3 godzinach odświeżania stron udało się! Musiałem się tylko przejechać 300km po niego :-)

UK i Irlandia to masakra jeśli chodzi o nowa generacje.

 

 

I to jest prawdziwy gracz, a nie jakiś @iluck85 !!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...