Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

podłączyłem i ustawiłem już konsolę, nie chce mi się odłączać i spawdzać, ale kabel zasilający jest obustronny, nie ma różnicy jak się go wkłada? Bo trochę ciężko wchodzi i boję się siłą docisnąć, a chyba jeszcze nie wszedł w całości. Chociaż może tak, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, eX4cT_PL said:

Budzik na 6 rano i polowanie po kilku sklepach online gdzie pojawi się w stocku, po 3 godzinach odświeżania stron udało się! Musiałem się tylko przejechać 300km po niego :-)

UK i Irlandia to masakra jeśli chodzi o nowa generacje.

To gratki takiego udanego polowania. Sam miałem zamówienie złożone w sklepie w Luksemburgu, nic tylko odebrać. Na sklep XSX nie rzucali nawet, wszystkie zarezerwowane, tylko XSS wystawili 3 sztuki plus kilka nowych padów.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Faka napisał:

 

A dostałeś ten e-kod na gp? Czy mówił Ci, że w konsoli jest "przypisane"?

Przypisują do konsoli po numerze seryjnym. Przy pierwszej konfiguracji już jest i pyta czy odpalać gpu teraz czy później. Sprawnie to jest rozwiązane 

Teraz, Wooyek napisał:

Jaki sens był brania tego all access, gdzie wychodzi to ze 3,5tyś, skoro goła konsola + ponad 2 lata GPU wychodzi ok 2,6tyś 

Policz jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wooyek napisał:

Jaki sens był brania tego all access, gdzie wychodzi to ze 3,5tyś, skoro goła konsola + ponad 2 lata GPU wychodzi ok 2,6tyś 

Piszesz o cebuli, ktoś może nie mieć tyle siopy na wydanie na raz to sobie będzie płacił 145zł co miesiąc i ma wywalone jajca.

Odnośnik do komentarza

Cebula to jest zakładanie co miesiąc nowego konta i grać za 4zł :nosacz3:

 

W all access wychodzi to mimo wszystko sporo drożej, nie wiem ile tam jest tej raty, ale jak 145x24miechy to i tak wychodzi prawie 3,5k

 

Można było wziąć gołą konsole w śmiesznych ratach i kupić tylko 2 lata GPU 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, LiŚciu napisał:

Przypisują do konsoli po numerze seryjnym. Przy pierwszej konfiguracji już jest i pyta czy odpalać gpu teraz czy później. Sprawnie to jest rozwiązane 

 

A to luz, bo szukam tego wszędzie e-kodu do tego gp, bo w ogóle pracownicy w ME, to jacyś niekumaci byli i wielkie oczy, że jakieś yebanie o all access było.

Odnośnik do komentarza

Jest i u mnie, kurier wpadł po 14, szybkie rozpakowanie, konsola się spociła w temperaturze pokojowej więc śmignąłem z psem na dłuższy spacer. 

Teraz już jestem po aktualizacjach systemu i kontrolera.

Profilaktycznie odłączyłem od sieci przed zapodaniem płytki z Valhallą. Wygląda że instaluje prawie 42 GB z płytki, zobaczymy jaki update mnie przywita.

Konfiguracja samej konsoli z apką z telefonu to bajka, ściąga się update systemu a już swoje konto konfiguruje z androida. Poezja.

UI nie przypadło mi do gustu, ale jobał je pies ważne że działa szybko, w porównaniu do tego co miałem w PS4 to pendolino.

Kontroler przyjemnie leży w dłoni, jak znajdę gumki na analogi to sprawdzę czy pasują te od pada do PS.

Pierwsze odczucia jak najbardziej pozytywne.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...