Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, 20inchDT napisał:

uważaj jak będziesz wyjmował z pudełka i przenosił, bo jak spadnie to może zrobić dziurę w podłodze!

Nie wygląda na takie ale ciężkie bydlę jest. 

Spokojnie pod celą mogliby na(pipi)iać kable tymi xsx zamiast jakimiś taboretami albo butelkami z wodą. :)

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Jak pralka to nie ale tak samo jak w koksie. Szkoda ze prędkość odczytu instalki z płyty nadal tak samo dlugo trwa. 

Obecnie instaluje RDR2 i to dalej lipton mimo, że SSD zapinkala jak dzida. 

 

Kurła te czasy wczytywania nie pozwalają nawet wziąć telefonu do ręki. 

Czuje się niemal jak wtedy, gdy włączało się Atarynke czy Pegaza. :ragus: skok milowy względem poprzednich lat. 

Odnośnik do komentarza
Dojechał smile.gif czy u was napęd tez pracuje jak pralka ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Tylko podczas wkładania płyty coś tam słyszę potem wcale

Panowie robił ktoś preordera konsoli z assassin's bo kolega z euro dostał kod na jakąś misje za zakup wcześniejszy gry , ja nic takiego nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, SG1-ZIELU napisał:
28 minut temu, SG1-ZIELU napisał:

Tylko podczas wkładania płyty coś tam słyszę potem wcale

Panowie robił ktoś preordera konsoli z assassin's bo kolega z euro dostał kod na jakąś misje za zakup wcześniejszy gry , ja nic takiego nie dostałem.

 

Doatałem na e-mail ktory wylądował w spamie. Tam poszukaj. Tak btw to moge komus odstąpić na pw bo ja assassina pogoniłem. 

Teraz, Dud.ek napisał:

 e: literowki

 

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Absolem napisał:

Są moje zabawki, euro spisało się na medal. 

[url=https://naforum.zapodaj.net/59f9f3c16be6.jpg.html][img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/59f9f3c16be6.jpg[/img][/url]

bbcode nie działa na forum, jest wyłączony wystarczy że sam link dasz i się załaduje zdjęcie

 

59f9f3c16be6.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...