Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Faka napisał:

Jak ja ostatnio dowiedziałem się, że te gejmstopy były masowo zamykane, bo im hajsy nie zgadzały, pracowników zwalniali, to się nie dziwię, że u tych irasów taki sztryms z konsolami jest. Media Expert czy Media Markt, to to nie jest. 

 

GameStop ogólnie jedzie na marce a nie jako sklep dla miłośników gier wideo.

Ich polityka cenowa bazuje na Januszach i ludziach nie mających pojęcia o grach wideo, w Irlandii przy premierach gier na odchodzącej generacji zawsze dawali cene 69.99€ podczas gdy w sklepie (drzwi obok - Argos) ta sama gra kosztowała 54.99€

Czytalem jakiś czas temu o problemach Gamestopu ale później pojawiło się tez światełko w tunelu o dofinansowaniu przez MS i jakoś to latalo, nowa generacja utwierdziła mnie jednak w przekonaniu ze nigdy więcej u nich nie zrobię pre ordera ani nie powierzę moich pieniędzy, no taki Polski X-Kom.

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie ten ich deal z Microsoftem to gamestopy w USA już byłyby zamknięte. Obie firmy ogłosiły konsole w wersjach cyfrowych i gdyby gracze zdecydowali że preferują cyfrówki to GS poszedłby na dno szybciej. Ale jednak nadal przywiązani jesteśmy do pudełek. Dzięki czemu Series S i PS5 Digital tak dobrze się nie sprzedały

 

Ja im źle nie życzę bo mam miłe wspomnienie. Gdy byłem w USA na wizie Studenckiej i popracowałem tam trochę to w nagrodę kupiłem sobie PSP Slim na jej premierę w wersji Silver / Daxter. A potem po powrocie do Polski czytałem coraz to gorsze opinie i o tym jak sieć toczy się po równi pochyłej. 

 

Spoiler

newpackaging-1.jpg

 

Mam nadzieje że od xkom po fiasko z konsolami, w szczególności gracze się odwrócą. Ale za 8 lat wiadomo, zapomnimy i na premierę PS6 i Xboxa ..... coś tam znów będzie tak samo. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Durr napisał:

Macie informację czy XSX jest jeszcze w jakimś sklepie dostępny? Jest szansa dorwać na te święta?

 

Jest szansa, sprawdzaj szczególnie Allegro, mój kumpel w sobotę kupił tam z oficjalnego sklepu. Niestety wszystkie 250 sztuk które wrzuciły, rozeszły się w moment. Ale konsole co chwile się pojawiają. 

Odnośnik do komentarza

Pisałem maile do kilku sklepów, wszędzie piszą, że pojawiają się co jakiś czas i trzeba śledzić stronę. Ostatnio były na Neonet, ale dostępna była tylko płatność z góry, a jednak słabo zapłacić, a potem ci napiszą, że jednak nie starczyło dla ciebie.

 

W MM często mają też z ekspozycji, ale w cenie normalnej, więc raczej olać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...