Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, DoktorStrange89 napisał:

Wczoraj kupiłem na szybko w me z assassin creed i dzisiaj odebrałem sprzęt... ta z ms store jak dojdzie w czwartek odsyłam, nie spodziewałem się takiego opóźnienia po producencie.

spacer.png

Trochę lipa, u mnie o 14. kurier dostarczył. Z jakiego jesteś województwa? 

Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko  że od kilku godzin jestem dumnym posiadaczem Xbox Series X

 

Konsola to spore bydle, jakość wykonania top, ale do tego Xbox już nas przyzwyczaił. Konsola chodzi prawie bezgłośnie, dash szybki, konfiguracja za pomocą apki banalna, asasyn się instaluje. Powtarzam asasyn sie instaluję

Odnośnik do komentarza
41 minutes ago, iluck85 said:

 

Żyję w normalnym kraju. Kupiłem i mi przywieźli. Moja wina że w na wyspach syf...

Za duzo rzucili do PL, a za maly popyt. Przy premierze Series X 2 dostaniecie duzo mniej :Coolface:

 

Gratulacje dla posiadaczy nowego sprzetu. Mimo, ze nie posiadam to fajnie poczytac i widziec jak kazdy sie jara. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kaktusr napisał:

Wszystko pieknie ladnie ale moj oled lg b9 dostaje (pipi)ca przy 120hz i tryb po prostu nie dziala, albo mam czarny pas poziomo na 1.4 ekranu albo brak sygnalu, albo brak dzwieku. Sprawdzone na drugim kablu hdmi 2.1 to samo, brawo lg, nie powiem troche mam kwasa :(

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
 

Na razie tylko ustawiłem w menu w c9 120 Hz ale żadnych problemów nie miałem ale ściągałem najnowszy update ze strony lg na pendrive kilka dni temu. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kaktusr napisał:

Wszystko pieknie ladnie ale moj oled lg b9 dostaje (pipi)ca przy 120hz i tryb po prostu nie dziala, albo mam czarny pas poziomo na 1.4 ekranu albo brak sygnalu, albo brak dzwieku. Sprawdzone na drugim kablu hdmi 2.1 to samo, brawo lg, nie powiem troche mam kwasa :(

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

https://answers.microsoft.com/en-us/xbox/forum/all/known-issues-on-xbox-series-xs/221c9d7f-dc91-4067-ba81-33ab671179b5

Odnośnik do komentarza

Dużo osób nie dostało wczoraj konsoli? Wytrwałości zieloni bracia! Tak pytam z czystej ciekawości. X-Kom w kilku wypadkach zawalił. Ktoś jeszcze?


Moje zamówienie dotarło. + dla Euro i DPD, że mimo tego bałaganu z zamknięciem sklepów i dzisiejszego święta dostarczyli. Choć miałem sporo wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, kaktusr napisał:

Wszystko pieknie ladnie ale moj oled lg b9 dostaje (pipi)ca przy 120hz i tryb po prostu nie dziala, albo mam czarny pas poziomo na 1.4 ekranu albo brak sygnalu, albo brak dzwieku. Sprawdzone na drugim kablu hdmi 2.1 to samo, brawo lg, nie powiem troche mam kwasa :(

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
 

 

Jest to błąd związany z VRR przy 4K@120Hz w oledach LG. Dla B9 jest to poprawione w firmware 05.00.02 (tak jak pisaliście wyżej), musisz ściągnąć go z https://www.lg.com/pl/wsparcie/produktowe/lg-OLED55B9PLA i rozpakować do odpowiedniego katalogu na pena według instrukcji.

 

Bezpośrednio w menu TV aktualizacji pewnie nie znajdzie, pojawiają się tam zwykle ze sporym opóźnieniem, stąd potrzeba ręcznej instalacji z pena.

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...