Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Pobrało mi tyle aktualizacji ile potrzebowało do uruchomienia gry. Odpaliłem więc licząc, że nie będzie jak na Xbox One, że tylko menu gry można zobaczyć, a by zagrać trzeba jednak pobrać wszystko. Gra się odpaliła, ale dwa razy mnie wyrzucało bez żadnego komunikatu z intra gry. Więc odpuszczam i czekam na pobranie całości. Szkoda, że tego nie poprawili. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Czoperrr napisał:

Udało się coś wyjaśnić?

 

nic nie wyjaśnię cymbała na info przycisnąłem to przyznał w końcu że on nie ma pojęcia czy paczka opuściła magazyn i co się z nią dzieje bo tak to oczywiście gadka że wydana do dostawy i że dziś będzie :) czwartek piątek nie będzie to biorę w MM czy tam ME (chyba mi nie wykupią)

Odnośnik do komentarza

Sprzęt pięknie, zapakowany, ten papier, ten czarny antywstrząsowy styrodur :banderas: PIERWSZE WRAŻENIE MEGA!

Kurla ale nie mogę teraz pudełka złożyć :wujaszek:


Lypa z tym Assassinem, że mimo płyty cały do zassania, no ale rozumiem 4k/60 ma swoją cenę ;) Połowę już mam. 

 

Na liście do pobrania już masa sztosów z GPU

Odnośnik do komentarza

Mam info o paczce przyjętej w moim mieście, ale brak o wydaniu do doręczenia. Na infolinii DPD twierdzą, ze jest jakaś awaria systemu i sami też nie widzą aktualizacji statusów, jednak zapewnili, że przesyłki są normalnie wydawane kurierom. Tylko przez ten bajzel, nie można uzyskać numeru do kuriera. Ciekawe czy to przypadek, ze akurat dziś. :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mike napisał:

Po kablu też nie?


Co jakieś 30 sekund rozłącza się mruga przez kolejne 5 i nie działa, potem się łączy i tak w kółko

1 minutę temu, SG1-ZIELU napisał:

Głupie pytanie ale trzymałeś wciśnięte logo


glupie :) ale tak trzymałem łączy się na chwile i rozłącza, sprawdzałem różne baterie, pad zaktualizowany 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...