Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Przeprosili by chociaż :sapek:

 

Pograłem wczoraj może z 1h w sumie i są emołszony. To jest świetnie zbuduwany start gry, naprawdę. Chociaż samouczkowa struktura trochę mnie irytowała, a zwłaszcza bardzo basic walka. Pierwszy pojedynek w Ragnarok jest znacznie mniej mięsisty niż ten z 2018 roku. Ale za to mini boss już ok, a twist z nim :mog: Graficznie to dopakowane ps4 póki co, ale dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Figuś napisał:

 

:lul:

Ja jeszcze rozumiem, jakby w ogóle polskiej wersji językowej nie było, przez co osoby nie znające angielskiego nie mogłyby W OGÓLE grać. Ale w czym komu przeszkadza brak jebanego dubbingu (który zaraz zostanie dodany), że zwracają grę? Naczytałem się komentarzy na Facebooku, aż mam dosyć, bo nie wierzę, że tacy ludzie istnieją i jest to dla nich wielki problem. Masakrowanie doznań polską szkołą dubbingu swoją drogą.

 

A sama gra? JA PIERNICZĘ, JA PIERDOLĘ. Początkowy pojedynek z pierwszej części przebity po stokroć, a na scenie w domku siedziałem jak na szpilkach. Graficznie żyleta, te igły mrozu na kratach :OOO

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, schabek napisał:

D7D0E5A9-39F7-4C60-AF93-C59E9060BEBE.thumb.png.411ee79e8d92b6e0f4ec618af3b47012.png
 

https://www.mediaexpert.pl/gaming/akcesoria-do-konsol/pozostale-akcesoria/kubek-god-of-war-ragnarok

 

Jak ktos nie dostal kubka z preorderu to tu znajdzie XD

 


 

Ciekawe czy sam dostane bo odbiore dopiero w sobote :ragus:

 

:notsure:

Screenshot_20221109_180622_Chrome.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Z racji tego ze miałem bon do MM zakup Ragnaroka wleciał w MM. Tam dodawali ten „metalowy plakat”. Ja wiem, ze darowanemu koniowi itd ale No ku.rwa wyglada to trochę jak wersja miał byc steelbook do pre ordera ale tniemy koszty wiec dajmy im namiastkę. Nie wiem mam sobie to na skrzynce na listy przed domem przykręcić
1788fe926060aa1cfc53a20fd7a331e7.jpg
6dec9c7256bc607b570212a641e60259.jpg
Szwagier brał w ME i miał być kubek ale dostanie bez, wysyłają smsy ze kubek dostarcza w osobnej przesyłce bo wkradł się błąd wiec jak ktoś nie dostał a miał dostać to pewnie zaraz wpadnie SMS z takim info. No chyba, ze im zejdą w osobnej sprzedaży po 299 xD

Premiera w PL wyglada jakby dział logistyki/dystrybucji i marketingu PS w PL przenieśli do Indii

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, schabek napisał:

D7D0E5A9-39F7-4C60-AF93-C59E9060BEBE.thumb.png.411ee79e8d92b6e0f4ec618af3b47012.png
 

https://www.mediaexpert.pl/gaming/akcesoria-do-konsol/pozostale-akcesoria/kubek-god-of-war-ragnarok

 

Jak ktos nie dostal kubka z preorderu to tu znajdzie XD

 


 

Ciekawe czy sam dostane bo odbiore dopiero w sobote :ragus:

Ja nie dostałem kubka, ale dostałem sms od ME, że nastąpił błąd w moim zamówieniu. Została wysłana sama gra, a kubek dostanie dostarczony w takim sam sposób jak gra. O wysyłce poinformują.

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze wrażenie to było "kurde, jakoś zachwycająco to nie wygląda" :reggie:
Aż sobie test zrobiłem i przełączyłem na "quality", ale prawie rzygłem, jak zobaczyłem to rwanie przy zwykłych obrotach kamery, a poprawy w grafice żadnej, więc oczywiście wróciłem do performance.
Początkowe lokacje szału wyglądem nie robią, zwłaszcza ta ze snu Kratosa, gdzie geometria otaczających nas skał czy innych drzew to poziom późnego PS3 najwyżej.
A Plague Tale Requiem dość mocno podniosło poprzeczkę w temacie dopieszczenia lokacji i lekko się na Ragnaroku zawiodłem początkowo.
Później jest już zdecydowanie lepiej i liczę na to, że jeszcze odszczekam swoje słowa.

Ale, że foto mode nie ma to jakaś kpina jest :dunno:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Wiolku napisał:

W ogóle miały być do wyboru 4 tryby graficzne, a jest tylko performance i quality. WTF? 

No i na dole nasz wyłączenie/włączenie klatek. Jak przy Quality, to włączysz, to będzie miał np 40 zamiast 30 (jak masz tv 120hz i hdmi 2.1), czyli to jest ten kolejny tryb. 
Uwaga jak chcecie lepszą grafę i rozdzielczość przy 60ks to musi być to wyłączone. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza



No i na dole nasz wyłączenie/włączenie klatek. Jak przy Quality, to włączysz, to będzie miał np 40 zamiast 30 (jak masz tv 120hz i hdmi 2.1), czyli to jest ten kolejny tryb. 
Uwaga jak chcecie lepszą grafę i rozdzielczość przy 60ks to musi być to wyłączone. 


Czyli to na zdjęciu ustawić na wył żeby mieć najlepszą grafę i klatkaż?3831ac18678f61db945629d4dd17e595.jpg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...