Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, balon napisał:

Taaaa, ta druga lokacja wizualnie to dla mnie next gen, szczególnie w tym trybie 4k i 40klatek. Ta woda, ta ilość detali nawet na tłach czy jakiś straganach, do tego ten kosmiczny hdr :banderas:

Powiedzcie mi, w tej drugiej lokacji m robicie najpierw te poboczne (btw bardzo ciekawe), czy lecicie z głównym wątkiem?  Trochę boje się rozmycia głównej osi (która wciąga), ale z drugiej strony  te poboczne questy są dobre. Rozumiem, że jak coś, będzie można do nich wrócić, jak w „jedynce”?  

Rób poboczne jeżeli grasz na min. Hard. Robię wszystkie raczej i z niektórymi pobocznym walkami bez upgrade'u byłoby ciężko. 

Co się dzieje po 10h w tej grze to niezły Andersen. 

 

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Andżej napisał:
  Ukryj zawartość

siku

 

swoj droga, polskie glosy mimira i krasnoludow sa tak genialne ze chyba nie moglbym grac juz w to po ang. mowie to jako osoba ktora jest OG VA purysta.

No właśnie myślałem że tylko mi się bardziej podobają polskie głosy, a oni tak odjechali z dubbingiem. Mam nadzieję że zaraz wkroczy patch.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś oglądałem o tym jak wygląda procedura wrzucania łatek i dlaczego firmy wolą utrzymywać swój produkt na poziomie beta i jak to wpływa na dodawanie poprawek. Możemy mieć tylko nadzieję, że Sony po znajomości to przyspieszy. Inaczej to sobie poczekamy długo.

Też sobie przypomniałem głosy z gow18 i przez to wstrzymuję się z graniem dalej w ragnarök bo mam już 10h najeb*ne a będę zaczynał od nowa po polsku.

  • beka z typa 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

No dali du.py, ale jak @Dave Czezky pisał, że będzie sraczka na forach, grupach itd. to się spodziewałem, ale nie takiego szamba. Odpaliłem wątep na ppe, a tam "ja już zwróciłem", "mi nie przyjęli, bo bez folii", "ja złożyłem reklamacje, może zdążę ograć i oddać". Ja rozumiem, że nie każdy zna angielski, nie każdy lubi z napisami, sam ogrywam EXy SONY z dubbingiem, ale taki ból du.py?

Odnośnik do komentarza

No ale coś w tym jest. Nie zagrać mimo wielkiej ochoty w grę w jej natywną wersje językową (dialogi nagrywane oraz synchronizowane po angielsku) i czekać na dub pl, który zawsze jest gorszy, a może być nawet tragiczny. 
No nie:whyyy:

Zobaczycie za karę Sonka da „kaganiec” na następnego exa i będzie tylko dub pl  bez możliwości zmiany na eng. Ofc dub im nie wyjdzie :) 

Odnośnik do komentarza

Ależ to jest kapitalne, zacząłem 4 rozdział. 

Spoiler

Ale zaskoczenie w poprzednim rozdziale z Atreusem

Gram po malutku, robię poboczne, eksploruję, walki w ogóle dużo bardziej soczyste i satysfakcjonujące niż w poprzedniej części. Pojedynek na GOTY w tym roku odbędzie się najpewniej między Eldenem a Ragnarokiem właśnie. 

Odnośnik do komentarza

P

14 minut temu, Qbon napisał:

Ależ to jest kapitalne, zacząłem 4 rozdział. 

  Pokaż ukrytą zawartość

Ale zaskoczenie w poprzednim rozdziale z Atreusem

Gram po malutku, robię poboczne, eksploruję, walki w ogóle dużo bardziej soczyste i satysfakcjonujące niż w poprzedniej części. 

Również tu jestem, śmieje się do siebie na wspomnienie tej recenzji 6/10 i zarzutów o dlc :D

Do tej pory jest mnostwo usprawnień i wiele nowych mechanik, a recycling lokacji jest cząstkowy i świetnie skorygowany o stan pogody.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rtooj napisał:

P

Również tu jestem, śmieje się do siebie na wspomnienie tej recenzji 6/10 i zarzutów o dlc :D

Do tej pory jest mnostwo usprawnień i wiele nowych mechanik, a recycling lokacji jest cząstkowy i świetnie skorygowany o stan pogody.

Tak, gra bazuje na poprzedniku, co jest normalne w każdej takiej produkcji, zachowuje swój rdzeń ale wiele rzeczy usprawnia itd. 

Spoiler

Midgard pod śniegiem wygląda zjawiskowo mimo, że znamy te lokacje i ta walka z Thorem na początku :obama:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...