Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Ken Adams napisał:

Zwiedziliśmy 6 :) niedostępne były krainy Asów Wanów i Krasnoludów, które teraz zostaną otwarte

 

Na wstępie zaznaczę, że do premiery GoTa uważałem GoW 2018 za najlepszą grę na PS4 i zdecydowanie top 3 zeszłej generacji.

 

Ad rem: z tego co pamiętam to taką krainę ognia zwiedzaliśmy tyle żeby dostać jakieś zadanie poboczne, a jeszcze inna była krócitkim korytarzem. Pamiętam, że po przejściu towarzyszyło mi srogie poczucie niedosytu w związku z tymi krainami, bo faktycznie akcja i narracja toczyła się na może 3 z nich.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Na wstępie zaznaczę, że do premiery GoTa uważałem GoW 2018 za najlepszą grę na PS4 i zdecydowanie top 3 zeszłej generacji.

100% tak samo. Do dzisiaj uważam GoW za najbardziej zaawansowaną technicznie grę jaka kiedykolwiek powstała a to dzięki one shot.

 

No krótkie epizody w sumie są usprawiedliwione bo w krainie piekieł, ognia (gdzie robiliśmy wyzwania) czy w krainie mgły (farming w labiryncie) to chyba zbyt wiele nie dzieje się w mitologii. Dawno nie czytałem, jeśli tam odbywa się Ragnarok to moja wtopa... może tak być :D  ja bym chciał jakieś epizody z lądu olbrzymów.... np. zawody w eksponowaniu siły i "boskości"... potencjał na grę jest wielki, oby ten gówniak tego nie spierd*lił tylko i będzie mocno

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Ken Adams napisał:

100% tak samo. Do dzisiaj uważam GoW za najbardziej zaawansowaną technicznie grę jaka kiedykolwiek powstała a to dzięki one shot.

 

No krótkie epizody w sumie są usprawiedliwione bo w krainie piekieł, ognia (gdzie robiliśmy wyzwania) czy w krainie mgły (farming w labiryncie) to chyba zbyt wiele nie dzieje się w mitologii. Dawno nie czytałem, jeśli tam odbywa się Ragnarok to moja wtopa... może tak być :D  ja bym chciał jakieś epizody z lądu olbrzymów.... np. zawody w eksponowaniu siły i "boskości"... potencjał na grę jest wielki, oby ten gówniak tego nie spierd*lił tylko i będzie mocno

mitologia mitologią ale to jest tylko gra a nie c0rwa szkolny przekład mitologii na gre. Zmarnowany potencjał i tyle. Szczerze to aż byłem c0rwa lekko zniesmaczony jak grałem i się dowiedziałem że 2 krainy to takie gówno a reszta jest niedostępna xD dodać do tego tą gówno elfią kraine i wychodzą najgorsze miejscówki w całej serii xD oj mocno liczę że dwójka będzie tym samym czym oryginalna dwójka dla jedynki

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przetłumaczony tekst z tych wersji kolekcjonerskich, steelbook i mapa.

Cytat

"Twilight Beckons. The Bear and Wolf travel the realms nine hoping to stop that which seems inevitable. Their bond will be tested, yet they must hold together for the good of all"

Cytat

"For Brok And Sindri and their ambitions to become the world's greatest blacksmiths, training in their dwarven home realm was only the beginning of their path. Sure they created wonders like Draupnir and the Cloak of Feathers, but true genius requires a broad education. They sought it out in all nine realms as well as the space inbetween the great world tree Iggdrasil, besting their previous creations with the hammer Mjolnir and the great Leviathan axe. None save the gods have been able to chart our strange geography but among mortals few can boast the expertise enjoyed by the Huldra brothers whose ability to navigate and traverse the realms rivals even that of Odin Allfather."

https://www.thegamer.com/god-of-war-ragnarok-runes-steelbook-translated/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...