Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, tjery napisał:

Wcześniej widziałem heheszki, że to jest DLC do poprzednika i w sumie widzę, że trochę w tym racji.

Od pierwszego trailera widać, że to gra bez większej poprawy graficznej względem jedynki, ważne by było stabilne 60 klatek w większej rozdziałce. Liczę oczywiście na większą różnorodność przeciwników i żeby fabularna teoria z Lokim się sprawdziła.

Odnośnik do komentarza

Był tak zwany :reggie: jak oglądałem ten gameplay. Kratos który rozjebał każdego greckiego boga w reklamowanym gameplayu bije yebane żaby, a naokoło świeci się jak psu jajca loot typu legendarnego zapewnie. No i zostawili ten brzydki interfejs yikes. Gra pewnie będzie elegancka jak jedynka ale tak szczerze to te nowe gowy mogą ciągnąć druta tym z ps2

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ogólnie TPP cinematicki exy Sony już najlepszy czas mają za sobą. Z jednym nie ma się co spierać - w czasach późnego PS3/PS4 to był kosmos, ta grafika, animacja, filmowe doświadczenie itd. Człowiek srał pod siebie jak w to grał, czy to TLOU, U4 czy GOW. Ale od tamtego momentu już trochę czasu minęło i teraz pozostał już tylko kulejący gameplay i grafika z PS4 w 60 FPS. Nadal to bardzo dobre gry, ale tak naprawdę nic nadzwyczajnego.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tjery napisał:

Ogólnie TPP cinematicki exy Sony już najlepszy czas mają za sobą. Z jednym nie ma się co spierać - w czasach późnego PS3/PS4 to był kosmos, ta grafika, animacja, filmowe doświadczenie itd. Człowiek srał pod siebie jak w to grał, czy to TLOU, U4 czy GOW. Ale od tamtego momentu już trochę czasu minęło i teraz pozostał już tylko kulejący gameplay i grafika z PS4 w 60 FPS. Nadal to bardzo dobre gry, ale tak naprawdę nic nadzwyczajnego.

A ja tam się mega cieszę, że wychodzą jeszcze takie gry (nawet z taką „past-genową” grafiką :) i „kulejącym” gameplayem - jak nowy GoW). Sony to praktycznie ostatni bastion. Dla mnie to super pozycje do zachowania balansu między tonami małych i dużych indyków w abonamentach czy pedo gierkami od Nintendo.
Nie mógłbym grać tylko w takie gry, ale tak samo nie wyobrażam sobie swojego hobby bez takich gier. 

Odnośnik do komentarza

Mega miło ze strony Sony że pokazują tak mało gry - ja to zawsze wszystkie materiały oglądam, a tak to prawie nic nie zdradzili z fabuły czy lokacji i to jest piękne. :banderas:

Przed premierą poprzednika też pełno było narzekań, że coś cienko to wygląda, a wyszło ekstra. Ja tam niezmiennie czekam jak pojebon. :lapka:

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, balon napisał:

A ja tam się mega cieszę, że wychodzą jeszcze takie gry (nawet z taką „past-genową” grafiką :) i „kulejącym” gameplayem - jak nowy GoW). Sony to praktycznie ostatni bastion. Dla mnie to super pozycje do zachowania balansu między tonami małych i dużych indyków w abonamentach czy pedo gierkami od Nintendo.
Nie mógłbym grać tylko w takie gry, ale tak samo nie wyobrażam sobie swojego hobby bez takich gier. 

Wpis, dobrze, że Sony robi te kiepskie i brzydkie gry na 85+, znaleźli niszę i się jej trzymają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...