Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

ale jest chociaż wersja cyfrowa więc nie jest źle, bo w niektórych kolekcjonerkach nawet tych bardzo drogich w ogóle nie dodają gry.

 

I IMO wersja cyfrowa w takim zestawie, nie jest taka zła. Bo cyfra oznacza wygodę, a jednocześnie dostajemy dużo fizycznych dodatków w tym steelbooka, którego możemy postawić na półce tak jakby gra tam była. Jedyny minus jaki widzę to brak możliwości odsprzedaży, bo cyfry nie sprzedamy, no ale bądźmy poważnie jak ktoś kupuje kolekcjonerkę za taki hajs to nie po to aby to odsprzedawać po weekendzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ciekawe czy Ragnarok jest jakoś powiązany fabularnie z GoW z 2018. Mam backlog w tej serii i God of War z 2018 roku nie tylko nie przeszedłem ale pograłem chwilę i wyłączyłem. Ta gra miała trochę pecha bo trochę wcześniej przeszedłem God of War III i mając w głowie jeszcze wrażenia z tej gry (bardzo dobrej, jak zresztą cała seria GoW) powolność tej wersji z 2018 roku mnie totalnie odrzuciła i tak gra czeka na swoją kolej i może kiedyś ją przejdę. Natomiast jakby miał wyjść GoW IV to kupiłbym to z miejsca. 

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SlimShady napisał:

Wygląda na to, że grałeś w God of War 4 i nawet o tym nie wiedziałeś.

 

 

Nie no jednak God of War z 2018 to jednak jest trochę inna gra już niż to co wcześniej wychodziło na PS2/3/PSP. Bardziej to jest jakiś reebot serii - nie wiem jak to nazwać. W każdym razie chodziło mi o 4 część w sensie jako następcy tego co było wcześniej dla mnie to były jedne z najlepszych z gier w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KJL napisał:

 

 

Nie no jednak God of War z 2018 to jednak jest trochę inna gra już niż to co wcześniej wychodziło na PS2/3/PSP. Bardziej to jest jakiś reebot serii - nie wiem jak to nazwać. W każdym razie chodziło mi o 4 część w sensie jako następcy tego co było wcześniej dla mnie to były jedne z najlepszych z gier w tym stylu.

Rewolucja dla całej serii już bardziej, ale reboot(restart), już nie bardzo, bo tam nic nie jest wymazywane, to jest bezpośrednia kontynuacja trójki(a co za tym idzie konieczność przed ragnarokiem), ale teraz jak uściśliłeś, to wiadomo, że chodziło ci o ten sam styl rozgrywki, co w każdym innym poprzedniku, a to nie wróci, chyba, że w postaci jakiegoś rimejka.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, KJL napisał:

 

 

Nie no jednak God of War z 2018 to jednak jest trochę inna gra już niż to co wcześniej wychodziło na PS2/3/PSP. Bardziej to jest jakiś reebot serii - nie wiem jak to nazwać. W każdym razie chodziło mi o 4 część w sensie jako następcy tego co było wcześniej dla mnie to były jedne z najlepszych z gier w tym stylu.

To masz jeszcze Ascension, jeżeli chcesz rozgrywkę w takiej perspektywie. Od 2018 GOW jest już akcyjniakiem z widokiem zza pleców. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

O walce:

Cytat

Summary from the preview:  
* Atreus now is as much a powerhouse as his father.  
* More smooth gameplay with the axe and blades.  
* Triangle attacks are officially called Weapon Signature Moves. Depending on whether you have the Leviathan Axe or Blades of Chaos readied, Kratos can infuse the sharpened steel with ice or fire. These elemental moves, called “Frost Awaken” and “Whiplash,” do extra damage by freezing or incinerating aggressors.  
* Shields have been considerably revamped, they all have unique abilities, cons and pros for each shield
* Two types of shield were seen in the gameplay: The Dauntless Shield and the Stonewall shield
* Old locations are periodically repopulated with more powerful

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...