Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś powie, że jestem jakiś pomylony ale w Alfheim -> the Forbidden Sands brak jednego kruka Odina i skrzyni Nornira a wg mapy powinny być. I to nie tak, że jestem tam 30 minut. Wracam tam od trzech dni i przetrząsnąłem wszystko. Mówcie co chcecie tego tam nie ma. Kruk to jeszcze mógł się schować za ścianą, ale żebym nie zauważył ani jednego z trzech dzwonów Nornaska co świecą

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest epicka. Sidequesty robię wszystkie, są nawet lepsze niż główna ścieżka, jakość widać tutaj wszędzie, aż wylewa się z ekranu epickość tego świata. Im dalej tym lepiej, 19h, a podejrzewam, że nawet 50% fabuły nie zrobione. Bogowie, giganci, maszkary, zjawy, hafugi, no kurde pięknie jest. Czy to moje GOTY? Nie wiem, na razie Ragnarök vs Elden Ring 51:49, ale zobaczę jak dalej. Nie zapowiada sie na obniżkę formy w 2giej czesci gry, wręcz przeciwnie. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Skończyłem. Sekwencja finałowa, to pierdolony rollercoaster emocji, uczuć, akcji, ciar, you name it. Aż muszę ochłonąć, bo jak to piszę, to ciągle jestem pobudzony. Jakbym palił, to musiałbym zapalić. Wszystkie niedociągnięcia jedynki zostały poprawione z nawiązką, jest więcej, lepiej, intensywniej. Historia została domknięta, a przecież jeszcze sporo pracy przede mną :banderas:

 

Gra roku? Nawet nie pytajcie, 2022 należy do Ragnaröku!

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kończyłem pewne zadanie w Vanaheim z zwierzakami w roli głównej i w sumie to nieważne ale w pewnej chwili myśląc nad rozwiązaniem pomyślałem sobie „eh gdyby to było BotW to zrobiłbym to i to i pewnie to byłoby to” a później zrobiłem

 

Spoiler

to i to i to było to


Vanaheim 100% (nawet bez pomocy forumowicza Patricko) i to najlepsza kraina, tam się idzie zgubić i odnaleźć

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba przyznać, że Asgard jest odjebany perfekcyjnie. Na razie najlepsza miejscówka wizualnie(raczej służąca głównie ekspozycji, ale zobaczymy). Co do Muspelhaim chyba trochę się pomyliłem, bo na razie wygląda na normalny poziom.

Jeśli chodzi o Sif, to @Rozi pisał, żeby mu usiadł na mordzie, i nie wiem, czy to przez

Spoiler

soulsy

,ale myślałem, że masz na myśli

Spoiler

psa, albo w najlepszym razie wilka

 i zastanawiałem się, co z tym gościem jest nie tak.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem i łojezusicku co to było za zakończenie, dla takich chwil jest się graczem :obama: Zabrakło mi jedynie większej epickości w środku zabawy, szkoda też, że gra nie poradziła sobie bez recyklingu tego i owego. Samych rodzai przeciwników też dość niewiele.
No i tak czy siak mam problem z gameplayem w tej duologii i z walką i z tymi zagadkami środowiskowymi, ale to też nie tak, że jakoś w ogóle nie siedzi czy jest do dupy, no ale, żebym się jarał i zachwycał no to nie.
Momentami o kilka killroomów za dużo i miałem chwilami takie 'no jprdl ile jeszcze xd'. Dla fana jedynki to wymarzony idealny sequel jak mniemam. Widoczki, udźwiękowienie, historia (dużo ciekawsza od jedynki z fajnymi twistami i lepszą realizacją) to top topów.
Santa Monica wysmażyła coś niesamowitego. Czekam co nam zaprezentują w kolejnej produkcji :cool:
Przepotężne 8,5/10

 

Spoiler

image.png.1be7060c328a7e9891a922b53e35e70e.png
image.thumb.png.b829cafb18d97d27fa42230958b9ffed.png


Nie schodzi z mordy xDDD

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...