Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potwierdzam, że Neonet realizuje zamówienie. Ja też je złożyłem na drugi dzień jak wystartowały preordery. Była już godzina 15 i nigdzie indziej już zamówić nie mogłem. Więc jak widać te sklepy co zagwarantowały realizację wszystkich zamówień faktycznie je zrealizują. 

Odnośnik do komentarza

a ja takiego maila dostalem od MM dzisiaj

 

Dzień dobry,

 

Dziękuję za kontakt.

W nawiązaniu do wiadomości informuję, że zamówienia z przedsprzedaży zostaną wysłane, zgodnie z regulaminem akcji opublikowanym przed rozpoczęciem przedsprzedaży, w dniu premiery, tj. 19.11.2020 r. Dostawa trwa 1-3 dni robocze.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do ponownego kontaktu.
 

Pozdrawiam,
Magdalena Czupryńska

 

Zespół MediaMarkt

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było ale kumpel pisał do MM w sprawie tych nieszczęsnych paczkomatów i tak mu odpisali

"Aby uniknąć uszkodzenia opakowania oraz samego produktu podjęliśmy decyzje o przekierowaniu wszystkich paczek kurierem DPD. Nasi konsultanci będą się kontaktować w celu ustalenia szczegółów dostawy."

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, II KoBik II napisał:

XSX z Media Marktu wysłano mi w poniedziałek. Konsola była w południe dzień później. Czyli na premierę. Nie rozumiem po co się trzęsiecie jakoby z PS5 miało być inaczej. Konsole dotrą w czwartek. 

 

bo mi MM napisał że wyślą dopiero w dniu premiery. Dla mnie to nie problem czy dostane 19 czy 20go ale dla niektórych to może być niezły w(pipi)

Odnośnik do komentarza

Do mnie dzwonili dwa razy z MM. 28.10 zeby potwierdzić czy nie chce gwaranacji rozszerzonej i dzisiaj żeby zmienić sposób wysyłki (ani razu sam do nich nie pisałem/dzwoniłem) i dwa razy przez telefon mi mówili że konsola będzie na premierę. Ale może muszą tak mówić żeby nie w(pipi)iać klientów :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...