Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

9 minut temu, nenesior napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/playstation-5-digital-ps-plus-12mies-dodatek-CID99-IDKdpcm.html#70f40ecdc8

to dobra cena za ten zestaw?

rozumiem, że jak digital to wszystkie gry musze miec sciagniete na swoje konto i kwestia wymiany nie wchodzi w gre?

 

Nie wiem dokładnie po ile teraz chodzi digital, ale te słuchawki są warte jakieś 80zł (nie, to nie są słuchawki Sony), PS Plus to jakieś 160-170, więc sama konsola wychodzi za ok. 2250. Wydaje się drogo, zwłaszcza że nie ze sklepu tylko od janusza, a sugerowana cena wersji z napędem to 50zł więcej.

Edytowane przez Chmielinski
Odnośnik do komentarza

Z tego co kojarzę to tak tylko w preorderze chyba się dało golasa kupić. Nie wiem czy sytuacja się poprawi bo dalej jest problem z tymi komponentami jakimiś półprzewodnikami itd i nie tylko konsole mają z tym problem, ale rynek ogólnie elektroniki. Trochę szkoda bo pewnie PS5 dużo więcej by się już sprzedało jak by się dało wejść do sklepu i kupić z półki. Liczę, że się rozkręci sprzedaż konsol i też gierek będzie więcej :) Ja na razie poza Returnalem ogrywam gry z Ps4 ale śmiga to o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, mario10 napisał:

Trochę szkoda bo pewnie PS5 dużo więcej by się już sprzedało

Oczywiście, że tak by było, szał na nowe konsole był/jest ogromny. PS5 teraz przy brakach sprzedało się lepiej niż PS4 z tego co kojarzę, samo Sony na początku planowało chyba 13(?) milionów konsol do końca marca 2021.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, McDrive napisał:

Daj sobie spokój z januszami z oeliksa i kup jak człowiek w sklepie. Przynajmniej nie będziesz się yebał z debilami gdyby coś nie działało.

sprawdzam oferty, ale nie ma nic ciekawego, najlepiej jakby sie trafila konsola z napedem + psn plus bez zbednych gier (wiem, mozna sprzedac, ale nie zawsze jest popyt na dana gre)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...