Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl
3 godziny temu, maxoffe napisał:

Jako że jutro przyjedzie do mnie XSX to mam pytanie. 

Czy w pudełku z konsolą jest jakiś kod na XBOX GAME PASS ULTIMATE? 

A jeśli nie to gdzie najlepiej polecacie kupić? 

A czy nie pisałeş ostatnio, że nie kupujesz na razie? 

Doładuj golda na 3 lata i konwersję zrób za 4 zeta na gpu i tyle. Popatrz na stronach z kodami. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

a wystarczyło przeczytać post powyżej, bo eskopado dał linka

A czy to nie jedna z metod kupowania miliona kodów i ich wbijania? Jeśli tak to wolałbym więcej zapłacić niż jebać się z tym. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, lpcl napisał:

A czy nie pisałeş ostatnio, że nie kupujesz na razie? 

Doładuj golda na 3 lata i konwersję zrób za 4 zeta na gpu i tyle. Popatrz na stronach z kodami. 

No pisałem że jednak nie kupię ale jakoś ból dupy miałem bo wqrwiają mnie te przycinki w CoD'zie w multi przy załączonym RayTracing'gu. 

Także mówię spróbuję jak będzie na X pudle... 

Dzięki za raz oblukam te kody...

 

PS) 

Panowie, a powiedzcie mogę zrobić to wszystko za pomocą PC? 

Nie muszę chyba czekać na konsolę? 

Rozumiem że podstawa to utworzyć nowe konto by nie robić tego na istniejącym, tak?

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
21 minut temu, maxoffe napisał:

No pisałem że jednak nie kupię ale jakoś ból dupy miałem bo wqrwiają mnie te przycinki w CoD'zie w multi przy załączonym RayTracing'gu. 

Także mówię spróbuję jak będzie na X pudle... 

Dzięki za raz oblukam te kody...

 

PS) 

Panowie, a powiedzcie mogę zrobić to wszystko za pomocą PC? 

Nie muszę chyba czekać na konsolę? 

Rozumiem że podstawa to utworzyć nowe konto by nie robić tego na istniejącym, tak?

Na starym też możesz tylko wtedy bez opcji konwersji za 4 zeta tylko normalną cenę płacisz, tam chyba 55 zł czy jakoś tak. Z pc też można, zresztą gpu też pc obejmuje. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lpcl napisał:

Na starym też możesz tylko wtedy bez opcji konwersji za 4 zeta tylko normalną cenę płacisz, tam chyba 55 zł czy jakoś tak. Z pc też można, zresztą gpu też pc obejmuje. 

Zrobię na nowym bo na PC też bym musiał kupić za 39 + 55 daje nam 94zl. 

Skoro mam cebulować to wydam na to 8zl, bo nie wiem jak długo będę miał XSX. Chce przede wszystkim sprawdzić Call'a stąd na razie będę oszczędny... 

A kto wie jeśli COD będzie działał lepiej to X pudło zostanie, a PS będzie tylko do Exów, chyba że je spyle po nowym Ratchecie. 

Pozdro i dzięki za poradę, zatem czekam na przesyłkę z konsolą i biorę się do ciężkiej roboty :-) 

 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
Teraz, maxoffe napisał:

Zrobię na nowym bo na PC też bym musiał kupić za 39 + 55 daje nam 94zl. 

Skoro mam cebulować to wydam na to 8zl, bo nie wiem jak długo będę miał XSX. Chce przede wszystkim sprawdzić Call'a stąd na razie będę oszczędny... 

A kto wie jeśli COD będzie działał lepiej to X pudło zostanie, a PS będzie tylko do Exów, chyba że je spyle po nowym Ratchecie. 

Pozdro i dzięki za poradę, zatem czekam na przesyłkę z konsolą i biorę się do ciężkiej roboty :-) 

 

No to jak na nowym to weź sobie opcję żeby wypróbować za 4 zeta. Już nie pamiętam czy tam jest miesiąc czy więcej. A potem najwyżej sobie dobijesz więcej. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, lpcl napisał:

No to jak na nowym to weź sobie opcję żeby wypróbować za 4 zeta. Już nie pamiętam czy tam jest miesiąc czy więcej. A potem najwyżej sobie dobijesz więcej

Kupiłem już ten 6mc w CDKEYS. 

Nie wiem ile tam się czeka na ten kod, bo mija już 40min. od zakupu przez PayPal i kodu nie ma jeszcze.... 

A tu za raz konsola przyjedzie i lipa... 

 

PS/ 

Ale ze mnie piz..da, trzeba było w wiadomości z CDKEYa kliknąć download i pobrać kod, a ja czekam jak taki debil :-)

Kod przyszedł natychmiast tylko ja wczorajszy.... 

 

XGPU załadowane na 11mc.

Dzięki jeszcze raz... 

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
Godzinę temu, maxoffe napisał:

Czy jak załadowałem sobie Pass'a prawie na rok i miałem tam zaznaczoną opcje płatności cyklicznych by dostać miesiąc w gratisie to mogę teraz wyłączyć te płatności? 

Nie zabiorą mi tego miesiąca czy zabiorą po anulowaniu płatności? 

Tak i nie. 

Odnośnik do komentarza

Wziąłbym gamepassa za 4zł na 3 miechy. Trzeba jednak przypiąć kartę, albo podać nr telefonu. Pierwsza opcja mnie nie interesuje, zostaje telefon. Czy od razu można zrezygnować z płatności cyklicznych i jak w ogóle to wyłączyć?  Żeby nie było niespodzianki, że operator obciąży abonament. Wstępnie chcę tylko sprawdzić Gearsy 4 i 5. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

Wziąłbym gamepassa za 4zł na 3 miechy. Trzeba jednak przypiąć kartę, albo podać nr telefonu. Pierwsza opcja mnie nie interesuje, zostaje telefon. Czy od razu można zrezygnować z płatności cyklicznych i jak w ogóle to wyłączyć?  Żeby nie było niespodzianki, że operator obciąży abonament. Wstępnie chcę tylko sprawdzić Gearsy 4 i 5. 

Post wyżej kolega mi odpisał na praktycznie to samo pytanie... 

Także można to wyłączyć i gratis zostaje. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
12 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

Wziąłbym gamepassa za 4zł na 3 miechy. Trzeba jednak przypiąć kartę, albo podać nr telefonu. Pierwsza opcja mnie nie interesuje, zostaje telefon. Czy od razu można zrezygnować z płatności cyklicznych i jak w ogóle to wyłączyć?  Żeby nie było niespodzianki, że operator obciąży abonament. Wstępnie chcę tylko sprawdzić Gearsy 4 i 5. 

Podpinasz kartę a za minutę odpinasz, nie martw się tym. W ustawieniach konta kasujesz cykliczne płatności. Bo musisz mieć konto w msie jak chcesz korzystać z GP. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2021 o 22:47, lpcl napisał:

Podpinasz kartę a za minutę odpinasz, nie martw się tym. W ustawieniach konta kasujesz cykliczne płatności. Bo musisz mieć konto w msie jak chcesz korzystać z GP. 

Też tak zawsze robiłem. 

Wszystko zawsze było w porządku. 

W dniu 19.05.2021 o 22:33, Zwyrodnialec napisał:

Wziąłbym gamepassa za 4zł na 3 miechy. Trzeba jednak przypiąć kartę, albo podać nr telefonu. Pierwsza opcja mnie nie interesuje, zostaje telefon. Czy od razu można zrezygnować z płatności cyklicznych i jak w ogóle to wyłączyć?  Żeby nie było niespodzianki, że operator obciąży abonament. Wstępnie chcę tylko sprawdzić Gearsy 4 i 5. 

Najwygodniej z kartą i bez obaw, tak jak kolega wyżej pisał podaj dane, kup, a później od razu możesz kartę odpiąć i anulować. 

Bez obaw tak też zawsze robię i to dosłownie chwila, kilka kliknięć i kartę masz odpiętą. 

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza

Ostatnio pytałem się jakimi zasadami kieruje się MS przy oferowaniu GPU konkretnym osobom po 4 zł. Ja nie miałem, kumpel miał, mimo, że skończył nam się uprzednio w podobnym czasie. Niby tylko dla nowych użytkowników, ale tak nie do końca. No nic, minęło kilka dni, sprawdzam z ciekawości i zaskoczenie, mam 3 miechy za 4 zł. Do września mam spokój, potem pewnie w październiku znowu wjedzie. Co ten PAN SPENCER to ja nie mam pytań. 

 

image.png.b0e01e9861ede23775c8f616562240fa.png

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
Godzinę temu, iluck85 napisał:

Płace 54zl co miecha i mam to doliczone do abonamentu w play. 
650zl na rok to i tak śmiech na sali. 
Więcej tracę w miesiąc na fajki, także nie widzę sensu w kombinowaniu, zakładaniu kont itp. 
To zakup 3 gier na premierę albo dwóch w tej generacji :notbad:

Przepalasz 650 zeta miesięcznie? Ładnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...