Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, mclusky napisał:

Chce kupić Golda na 3 miesiące i zrobić konwersję na GPU. Nie mam żadnych subskrypcji, ale mam połączone konto z kolegą, który ma GPU. Może to jakoś kolidować czy lepiej przeciąć pępowinę?

Druga sprawa czy robiliście zakupy na cdkeys com? Jest tam gold za 120 zł z groszami i zastanawiam się czy nie dostanę zdjęcia tureckiego wąsa zamiast kodów.

Na CD Keys powinno pisać skąd jest kod. Sam ostatnio doładowałem Golda prosto z tureckiego bazaarku i nie było problemu. Jedynie co musisz zrobić to  użyć VPN. Pobierz chociażby darmowy trial Nord VPN, kup kod, doładuj na stronie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupowałem dziś na enebie i innej stronie 3 mce na PC za kilka złotych. Chciałem to przetransferować na gamepassa ultimate na konsolę dokupując miesiąc za 4zl ale nie pyklo... Mam tylko miesiąc na drugim koncie które podpiąłem w konsoli i mogę grać na głównym koncie.

Za miesiąc już nie będę kombinował jakieś transfery tylko kupię kwartał na allegro w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza

Panowie no to syn odwalił numer.... 

Jutro dopiero ma przyjść mu konsola XSX, a on napalony zrobił wszystko wg. tego poradnika TaniGamePass. 

Niby wszystko było w porządku i miał już XGPU załadowane do końca przyszłego roku. Jednak zamiast anulować cykliczne rozliczenia to anulował subskrypcję na XGPU (ta miesięczną) i został z gołym GOLDem. 

No to pomyślał że kupi jeszcze raz XGPU za te 4zl i z powrotem mu przekonwertuje do końca przyszłego roku.... I tu okazała się lipa, otóż po ponownym zakupie XGPU anulował mu się z automatu Gold i nie przekonwertowało mu tego. Teraz został jedynie z XGPU na miesiąc za 200zl.

Jak myślicie jest szansa dzwonić do MS i spróbować reklamować by to znów połączyli czy dać sobie spokój ??? 

Mial ktoś z Was taki problem? 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, marbel007 napisał:

Serwis MS jest bardzo spoko. Powinni pomóc. Ja zawsze na czacie wszystko załatwiałem, ale telefon też powinien zdać egzamin. 

Dzięki, powiem młodemu niech jutro spróbuje i może załatwi sprawę. 

Choć ja jakoś nie wiem czemu ale jestem sceptycznie do tego nastawiony że mu z powrotem przekonwertują ale co tam, niech próbuje... 

 

PS. 

Powiedz jeszcze bo jak jestem na swoim koncie w przeglądarce to ja tam nie widziałem opcji czata, tylko ew. z botem. 

 

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, maxoffe napisał:

Powiedz jeszcze bo jak jestem na swoim koncie w przeglądarce to ja tam nie widziałem opcji czata, tylko ew. z botem. 

 

Tak jak pisze Bzduras jest tylko po angielsku, a gdzie dokladnie nie wiem.. Ja to nawet kiedyś w autobusie mobilnie przez telefon pisałem. W zakładce Support czy inny help było coś takiego. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, marbel007 napisał:

Tak jak pisze Bzduras jest tylko po angielsku, a gdzie dokladnie nie wiem.. Ja to nawet kiedyś w autobusie mobilnie przez telefon pisałem. W zakładce Support czy inny help było coś takiego. 

Dzięki sprawa załatwiona pozytywnie. Dziś syn zadzwonił powiedział co i jak i po problemie. 

Dzięki że odpisałeś bo młody miał już zrezygnować i odpuścić.... :-) 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
11 minut temu, messer88 napisał:

Gamepass mi się kończy za miesiąc, czy jak se kupię znowu golda rok to go skonwertuję tylko tym razem za pełną cenę 55 zł czy to tak nie działa?

Loteria, na 99% zawoła 55zł ale jak kilka dni bez GP i może dadzą ci za 4zł przekonwertować

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dostałem gold na 6 miechów, kiedyś robiłem już konwersję (na początku GPU), ale jak czytam powyższe posty, to zaczynam się zastanawiać, czy warto w ogóle próbować konwersji. Mam co prawda drugie konto, ale nie chce mi się z niego korzystać za bardzo.

 

Podpowiedzcie jednak, najpierw wrzucam gold na 6 miesięcy, później kupuję jakiś kod, powiedzmy na 1 miesiąc i robi mi się konwersja 1 : 1?  Już kompletnie zapomniałem jak to działa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...