Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.12.2020 o 12:12, MaZZeo napisał:

Czy komuś się zmieniła ta konwersja z ea play na game passa w ostatnich dniach? Bo jest już grudzień a u mnie dalej nie nabiło tych miesięcy ile trzeba.

 

zapomniałem o tej sprawie i oczywiście na koncie nic się nie zmieniło i dalej miałem do listopada 2021 abonament

 

zadzwoniłem na infolinie, powiedziałem co i jak, Pan po paru minutach mnie poinformował że brakujące 8 miesięcy dodane do konta.

 

Wchodzę na konto a tam zamiast do lipca 2022 tak jak wyliczyłem to mam game passa do września 2022, czyli gratis 2 miesiące :kaz:

także komu źle skonwertowało to dzwońcie śmiało

Odnośnik do komentarza

Panowie mam -40% na GPU na 3 miesiące. Może ktoś chce?  Pierwszemu który tu napisze, prześlę na priv.
 

https://newsletteryeuro.sg.im4.pl/optiext/optiextension.dll?ID=WstWvjsSJ3DWItsDKdX0vuHD02bafdDje926gZfNi7TA3vJGy7vKnq%2BXn5ihkuybtMFpV257Uh_swPPXhZFkvIIiXpgDNefmFYBI%2BAqe

 

 

Dobra, mam chętnego na PW. Czyli temat już nieaktualny. 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem na prezent XGPU 3msc w RTV euro i otrzymałem po prostu kod przypisany do konta do wykorzystania na Xbox. Na pytanie do kiedy kod jest ważny nie potrafią udzielić odpowiedzi jednak gwarantują ze na pewno przez najbliższy miesiąc. Jak mogę sprawdzić ważność takiego kodu, bo jednak miesiąc to mało dla mnie.

Dzięki


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Chciałbym wykupić Game Pass dla swojego konta w M$ tylko dla konsoli Xbox Series X od razu na 12 miesięcy tak jak się opłaca abonament Plusa w PSN na rok.

 

Czy jest jakaś tańsza wersja niż abonament za 54,99 co miesiąc? Chodzi mi oto czy można kupić Game Passa na rok żeby wyszło taniej na miesiąc niż te 54,99

Odnośnik do komentarza

Kupno Xbox Live Gold (12 miesięcy, przy konwersji można nabić max 36) + konwersja na Game Pass Ultimate (jest to opisane w pierwszym poście tematu). Trzeba pamiętać tylko o tym, żeby nie robić konwersji na koncie z aktualnie aktywnym game passem, w takim przypadku trzeba poczekać aż subskrypcja wygaśnie. 

Odnośnik do komentarza

Mam już nieaktywnego GamePassa. Subskrypcja skończyła się 10 stycznia. W pierwszym poście jest informacja że GamePass to abonament do gier jak Netflix do seriali, podana jest tam cena 39,99 ale na moim koncie jest już 54,99. 

 

Gdybym miał okazję kupić za 39,99 to było by dobrze. Tylko że różnica jest spora. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, u55r napisał:

Mam już nieaktywnego GamePassa. Subskrypcja skończyła się 10 stycznia. W pierwszym poście jest informacja że GamePass to abonament do gier jak Netflix do seriali, podana jest tam cena 39,99 ale na moim koncie jest już 54,99. 

 

Gdybym miał okazję kupić za 39,99 to było by dobrze. Tylko że różnica jest spora. 

Najprościej to założone nowego konta na Xboxie i tam doładować 12 msc Live i miesiąc UGP. A grać można na swoim. Tak chyba będzie najtaniej 

Odnośnik do komentarza

Można to zrobić i na aktualnym, tylko konwersja(koszt zakupienia 1 miesiąca Game  Pass Ultimate) może wtedy wynieść normalną cenę zamiast promocyjnych 4zł.

Ciekawe czy Golda można skonwertować do GPU za pomocą tych 7 dniowych nie trialowych kodów z eneby (które notabene prawdopodobnie są wygenerowane za pomocą promocji Pringles, w niektórych krajach można je podobno generować per mail bez posiadania kodu z samych chipsów).

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.01.2021 o 14:38, jar3czek napisał:

Kupno Xbox Live Gold (12 miesięcy, przy konwersji można nabić max 36) + konwersja na Game Pass Ultimate (jest to opisane w pierwszym poście tematu). Trzeba pamiętać tylko o tym, żeby nie robić konwersji na koncie z aktualnie aktywnym game passem, w takim przypadku trzeba poczekać aż subskrypcja wygaśnie. 

Czyli jak mam teraz game pass do grudnia 2021 i bym chciał kupić gold na 12 i dodać sobie tak kolejny rok GPU to mi nie przekonwertuje?

Odnośnik do komentarza

Tak czy inaczej to jest mega słaba akcja. Podwyżka ceny o kilka dolarów? Zrozumiałbym, ale o 100%?

 

Chociaż znając geniuszy z marketingu MS-u wyjdzie, że to pomyłka, ale mleko już się rozlało. Nie wiem co za durnie tam siedzą.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szymek napisał:

O jakiej podwyżce piszesz @Paolo de Vesir?

Od 25 stycznia koniec z promocją na GPU za 4 zł podobno 

https://news.xbox.com/en-us/2021/01/22/update-on-xbox-live-gold-pricing/

Going forward, new pricing will be 1-month for $10.99, 3-months for $29.99, and 6-months for $59.99, or your local market equivalent.

 

60$ za pół roku Golda gdzie wcześniej było tyle za rok

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, 20inchDT napisał:

O jezu dobrze, że nie kupiłem re1 w promocji, a dorwałem 0 xd

Te gierki fajne

Ja kupiłem re ale gpu kończy mi się za rok, teraz nie będę martwił się na zapas, za rok może wpadnie jakaś cebula np. połączenie z usługą ubi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...