Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Tak chyb nadal. Nie wiem teraz to chyba trial game pass pc i konwersja na 4 miesiące ultimate

Konwersja dalej jest 1:1?
 
Na enebie rok golda za 2 stówki. To chyba średni deal
https://www.eneba.com/xbox-xbox-game-pass-for-pc-3-month-trial-subscription-windows-10-xbox-live-key-global?af_id=daisycon&utm_source=dam&utm_medium=222476&utm_campaign=deeplink
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Koledzy polećcie najlepszy sposób na długi GPU... Tanigamepass.pl mi nie pomaga bo:

- właśnie kończy mi się GPU (jutro 23.08) który miałem od 2 lat doładowany ekstra EA Accessem. 

- mam kod na 6 mcy Golda, który dostałem pół roku temu (mam nadzieję że jeszcze działa) 

 

Zastanawiam się czy mam wrzucić Golda i wtedy wykupić GPU z konta Xbox? Czy jeszcze da się coś pokombinować z Passem stricte PC lub jakimiś ofertami XGP na 3 miesiące. Nie zależy mi by już brać, więc może na Gamescom jest, będzie jakaś oferta? Może wziąć tylko promocyjne za 4 zł (jak będzie dostępne) a z tym kodem na Golda się wstrzymać? Help! 

 

E. Chyba ta oferta będzie jeśli mi się pojawi GPU za 4 zł tylko zamiast kodu na 3 miesiące kupować wezmę wbiję mój na 6

https://tanigamepass.pl/powracajacy-subskrybenci/tani-xbox-game-pass-ultimate-na-7-miesiecy-dla-powracajacych-a/

 

Tylko po co tam brać kod na 1 MC GamePassa PC? Przedłuży na 1 miesiąc za 33 zł, więc to bez szału chyba oferta na PC. 

 

PS. Granie PC mnie nie interesuje. Chyba że chmura na komórce która jest słaba IMO przez lagi. 

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.08.2021 o 09:46, marbel007 napisał:

Koledzy polećcie najlepszy sposób na długi GPU... Tanigamepass.pl mi nie pomaga bo:

- właśnie kończy mi się GPU (jutro 23.08) który miałem od 2 lat doładowany ekstra EA Accessem. 

- mam kod na 6 mcy Golda, który dostałem pół roku temu (mam nadzieję że jeszcze działa) 

 

Zastanawiam się czy mam wrzucić Golda i wtedy wykupić GPU z konta Xbox? Czy jeszcze da się coś pokombinować z Passem stricte PC lub jakimiś ofertami XGP na 3 miesiące. Nie zależy mi by już brać, więc może na Gamescom jest, będzie jakaś oferta? Może wziąć tylko promocyjne za 4 zł (jak będzie dostępne) a z tym kodem na Golda się wstrzymać? Help! 

 

E. Chyba ta oferta będzie jeśli mi się pojawi GPU za 4 zł tylko zamiast kodu na 3 miesiące kupować wezmę wbiję mój na 6

https://tanigamepass.pl/powracajacy-subskrybenci/tani-xbox-game-pass-ultimate-na-7-miesiecy-dla-powracajacych-a/

 

Tylko po co tam brać kod na 1 MC GamePassa PC? Przedłuży na 1 miesiąc za 33 zł, więc to bez szału chyba oferta na PC. 

 

PS. Granie PC mnie nie interesuje. Chyba że chmura na komórce która jest słaba IMO przez lagi. 

Ja bym celował w lata a nie w miesiące 

Odnośnik do komentarza

Ok wyjaśnię najprościej jak mogę. 

 

Nie masz żadnej subskrypcji. Nie ważne czy nigdy nie miałeś GP czy właśnie się skończyło. 

 

- zaczynasz od Golda, kupujesz kody na 3 lata najlepiej. 

- wbijasz kody 

- sprawdzasz czy weszły (xD) 

- w tym momencie masz subskrypcję Xbox Live Gold do kiedyś tam.

- kupujesz jeden miesiąc Game Pass Ultimate, cena jest uwarunkowana tym, czy jesteś świeży czy miałeś już usługę (która wygasła) 

- wtedy Gold zamienia się w Xbox Game Pass Ultimate. 

Jak chcesz grubo przycebulic to polecam VPNa i kupić kody na MTC. 

:lapka:

4 godziny temu, Ludwes napisał:

czy Microsoft planuje to ukrócić jak to zrobili z EA Play ostatnio bodajże, czy jeszcze przez długi czas będą się tak dawać robić w chuja? 

Co rozumiesz przez robienie w chuja? Myślisz, że to jest błąd i jedna z największych korporacji na świecie tego nie ogarnia? Szybko seba drap te kody, póki się Bill Gejts nie połapał xD

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Ok wyjaśnię najprościej jak mogę. 
 
Nie masz żadnej subskrypcji. Nie ważne czy nigdy nie miałeś GP czy właśnie się skończyło. 
 
- zaczynasz od Golda, kupujesz kody na 3 lata najlepiej. 
- wbijasz kody 
- sprawdzasz czy weszły (xD) 
- w tym momencie masz subskrypcję Xbox Live Gold do kiedyś tam.
- kupujesz jeden miesiąc Game Pass Ultimate, cena jest uwarunkowana tym, czy jesteś świeży czy miałeś już usługę (która wygasła) 
- wtedy Gold zamienia się w Xbox Game Pass Ultimate. 
Jak chcesz grubo przycebulic to polecam VPNa i kupić kody na MTC. 
:lapka:
Co rozumiesz przez robienie w (pipi)a? Myślisz, że to jest błąd i jedna z największych korporacji na świecie tego nie ogarnia? Szybko seba drap te kody, póki się Bill Gejts nie połapał xD
Konwersję może zrobić 7 dniowym kodem z pringles bo to też global
Odnośnik do komentarza

nie no, zastanawiam się czemu w tak łatwy sposób można sobie zamienić rok golda za 200 zł na rok game passa, kiedy jeden miesiąc game passa kosztuje 55 zl

 

no jak już wspominałem na przykładzie EA Play - tam chyba za 79 zł można było sobie przekonwertować na 3 czy nawet 4 miesiące game passa, ale to ostatecznie ukrócili, a dzięki goldowi można mieć to samo za 1/3 ceny 

 

i nie, nie uważam, że to jakiś blad XD XD

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ludwes napisał:

nie no, zastanawiam się czemu w tak łatwy sposób można sobie zamienić rok golda za 200 zł na rok game passa, kiedy jeden miesiąc game passa kosztuje 55 zl

 

no jak już wspominałem na przykładzie EA Play - tam chyba za 79 zł można było sobie przekonwertować na 3 czy nawet 4 miesiące game passa, ale to ostatecznie ukrócili, a dzięki goldowi można mieć to samo za 1/3 ceny 

 

i nie, nie uważam, że to jakiś blad XD XD

Może na takiej samej zasadzie jak Netflix i współdzielenie kont. 

Może Microsoft chce przyzwyczaić ludzi do swojej usługi, będąc "prawie za darmo". Nie wiem, nie pytam, korzystam. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie szybkie pytanie bo wleciała mi delikatna cebula i zastanawiam sie czy to tak zawsze. Otóż dawno temu w czerwcu jak kupiłem XSX dostałem GPU na 3 miesiące za 4zł. Później zagapiłem się i zapłaciłem 55zł za nowy miesiąc. Odznaczyłem płatności cykliczne zeby tak więcej nie było i czekałem aż znajde chwile na zakup zdrapki. Jako, że mam dużo pkt my benefit i nie mam co z tym robic to kupiłem kod na GPU na 3 miesiące. Podczas aktywacji wyskoczyło info, że jak zaznacze opcje płatnosci cyklicznej kartą to dostanę 1 miesiąc gratis. Zaznaczyłem i jest, mam GPU do lutego. 

 

Pytanie czy jak będe miał znowu odznaczone płacenie cykliczne to czy nastepa zdrapka pozwoli na to samo i tym samym zawsze bede miał 4 miesiące w cenie 3 czy to tak jednorazowo jest?

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Chce kupić Golda na 3 miesiące i zrobić konwersję na GPU. Nie mam żadnych subskrypcji, ale mam połączone konto z kolegą, który ma GPU. Może to jakoś kolidować czy lepiej przeciąć pępowinę?

Druga sprawa czy robiliście zakupy na cdkeys com? Jest tam gold za 120 zł z groszami i zastanawiam się czy nie dostanę zdjęcia tureckiego wąsa zamiast kodów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...