Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna promocja:

 

https://lowcygier.pl/keyshopy/promocja-na-xbox-game-pass-ultimate-dla-nowych-oraz-aktywnych-abonentow-w-eneba-35-dni-abonamentu-xgpu-za-jedyna-1868-zl/

 

Cytat

Sklep Eneba rozpoczął nową promocje na Xbox Game Pass Ultimate. Specjalny kod rabatowy obniża ceny paczek z kodami XGPU aż o 13%. Za pięć 7-dniowych kodów (czyli 35 dni) zapłacicie jedyne 18,68 zł. Kupując więcej paczek podczas jednej transakcji możecie nawet nabyć 350 dni Xbox Game Pass Ultimate za 172,73 zł. Z kodów mogą skorzystać nowi oraz aktywni abonenci usługi.

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
16 minut temu, Hubert249 napisał:

Jaki jest obecnie najlepsza opcja zakupu Ultimate dla osoby, której za kilka dni skończy się dostęp? 

Niech mnie ktoś poprawi ale ładujesz Live według uznania i kupujasz miesiąc UGP za 55 i to tyle. Liva przelicza na UGP bo zakładam że z promo za 4 zł już korzystałeś. 

Ewentualnie są tej opcje tańsze jak kody na 7 dni za około 4 zł. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Szymek napisał:

Niech mnie ktoś poprawi ale ładujesz Live według uznania i kupujasz miesiąc UGP za 55 i to tyle. Liva przelicza na UGP bo zakładam że z promo za 4 zł już korzystałeś. 

Ewentualnie są tej opcje tańsze jak kody na 7 dni za około 4 zł. 

No właśnie nie jestem pewien czy po wygaśnięciu usługi, będę traktowany jako "nowy" i czy ta ultracebulka mi siądzie.  Wiadomo, że chciałbym kupić 3 lata Golda+ konwersja do ultimate.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Hubert249 napisał:

No właśnie nie jestem pewien czy po wygaśnięciu usługi, będę traktowany jako "nowy" i czy ta ultracebulka mi siądzie.  Wiadomo, że chciałbym kupić 3 lata Golda+ konwersja do ultimate.

Wydaje mi się że już czytałem na forum że konwersja wejdzie ale trzeba brać miesiąc UGP w normalnej cenie. 

Imo najbardziej się oplaca na dwa lata Liva bo można wyciągnąć 27 miesięcy usługi :)

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, Marcin_wawa napisał:

Myślę, że więcej osób jak ja, czy @Hubert249 jest w sytuacji, gdzie kończy się GPU pierwszy raz od premiery, więc potwierdzam. Wczoraj mi się skończyła subskrypcja GPU, dzisiaj doładowałem 3 lata Golda i kupiłem miesiąc Ultimate za 54,99 zł. Zmieniło się na GPU do 04.2024.

Dziękuję Ci za tę informację. 

Odnośnik do komentarza

Myślę że szybko z tego nie zrezegnują, to im przyciąga klientòw, a jak już gość siedzi w ich ekosystemie to prędzej czy później zostawi kasę.

Mieli w pompce przez lata czy ludzie korzystają z licencjonowanej kopii Widnowsa czy nie, ważne żeby klikał w te okienka i uczył się obsługi a przyjdzie czas że będzie potrzebował narzędzi do pracy to kupi te które zna.

Ta długofalowa polityka może mieć podobne zastosowanie i w tym dziale. Możesz nabijać kody z pringelsów do usranej śmierci ale gierki kupisz u nich nie u konkurencji skoro masz cebularski sprzęt w domu.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.