Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, czeskimaster napisał:

Wiem wiem, podałem tylko przykład. Tylko czy można taki myk robić ciągle, jak w punkcie pierwszym? Czy to jednorazowy strzał

Ewentualnie jak szkoda kasy na 3 lata to bierz na dwa i przy wpisywaniu kodów na Liva najpierw wyłącz autoodnawianie, jak się zgodzisz na autoodnawianie to dadzą miesiąc gratis. Przy wbijaniu kodów GP też powinieneś dostać miesiąc free. 3 miech powinni dać 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.03.2021 o 14:28, Zdunek napisał:

Hej, 

mój znajomy przypadkowo kupił Golda na 12miesiecy z Japonii. 

Czy ten kod można wpisać przez vpn i zadziała(czy lepiej się w to nie bawić)? 

Czy taki Gold normalnie można zmigrowac do GP? 

 

Dzięki za ew. pomoc. 

Ktoś coś? 

Odnośnik do komentarza
On 3/13/2021 at 1:00 PM, Szymek said:

Ewentualnie jak szkoda kasy na 3 lata to bierz na dwa i przy wpisywaniu kodów na Liva najpierw wyłącz autoodnawianie, jak się zgodzisz na autoodnawianie to dadzą miesiąc gratis. Przy wbijaniu kodów GP też powinieneś dostać miesiąc free. 3 miech powinni dać 

Dokładnie tak zrobiłem, kupiłem 24 miesiące Xbox live Gold i po konwersji i włączaniu odnawiania otrzymałem w sumie 27 miesięcy GPU. 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Mogłabym prosić o wytłumaczenie? 5 lutego kupiłam XSX i od razu aktywowałam Game Pass Ultimate za 4 zł na 3 miesiące. Miałam wiec go do 5 maja. Później wyłączyłam miesięczne odnawianie. Dzisiaj kupiłam i wbiłam kod 12 miesięcy EA Access, który automatycznie został przekonwertowany na 4 miesiące GPU. Ale data końca GPU to nie 5 wrzesień, a 31 sierpień!? Dlaczego zjadło mi te kilka dnia? To tak ma działać? Dzięki za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich :)

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Wytłumacz łaskawie, bo nie rozumiem. Że odejmuje po jednym dniu za każdy miesiąc? No nie, bo by odjęło 7 dni za 7 miesięcy.

 

Jak załadujesz przykładowo 10 stycznia na cały rok, to do kiedy będzie?? Bo ja finalnie załadowałam na 7 miesięcy od 5 lutego i jest do 31 sierpnia, a nie 4 września. Wiec pytam dlaczego?

Edytowane przez agata20
Odnośnik do komentarza

Normalnie, wpisujesz je w okienku redeem code ... i działa. Nie wiem czy to teraz norma, ale ja przy korzystaniu z kodów z Eneba każdą aktywację przez stronę www musiałem potwierdzać logowaniem na stronę swojego banku i wpisaniem kodu sms. To chyba wynik zeszłorocznych zmian w polityce zabezpieczeń bankowych. Może jak nie masz podpietej karty to ta atrakcja nie występuje.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio skorzystałem z jakiejś tam promocji na 7 dniowe kody i załadowałem 280 dni gp za jakieś 170zl :kaz: Normalnie dostałem kupe kodów i potem tylko ctrl c i ctrl v na stronce ms. Teraz wymieniłem też 12 mc ea play na 4 miechy gp ultimate i wszystko hula bez problemu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...