Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lpcl napisał:

Przepalasz 650 zeta miesięcznie? Ładnie. 


 

Chciałbym :obama:

17,99 i licz razy dwie. Jedna nie styknie, na wieczor muszę mieć zapas. Wiec 36zl dziennie.

Ponad tysiak miesięcznie.

Dlatego 54zl za GPU na miecha to :yao:

Muszę rzucić w końcu i skarbonkę odpalić, bo inaczej i tak tego tysiaka nie zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 minutę temu, iluck85 napisał:


 

Chciałbym :obama:

17,99 i licz razy dwie. Jedna nie styknie, na wieczor muszę mieć zapas. Wiec 36zl dziennie.

Ponad tysiak miesięcznie.

Dlatego 54zl za GPU na miecha to :yao:

Muszę rzucić w końcu i skarbonkę odpalić, bo inaczej i tak tego tysiaka nie zobaczę.

Kurwa za tyle to jakby mi płacili to nie chciałbym jarać ale wiadomo, że nałóg. Zależy od charakteru, znam kilka osób co rzuciło w pizdu i dali radę. 

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa, Ultimate miałem do 3 czerwca. Do dnia dzisiejszego nadal chodzi, mimo że na karcie nie miałem środków(były włączone płatności cykliczne), Kasy nie mogli pobrać z konta, bo nie miałem na tej karcie środków. Mam tylko info :Ujemne saldo Microsoft na 54,99. Wtf? Teraz nawet nie mogę cyklicznych wyłączyć.


Odnośnik do komentarza
13 minut temu, czeskimaster napisał:

Dziwna sprawa, Ultimate miałem do 3 czerwca. Do dnia dzisiejszego nadal chodzi, mimo że na karcie nie miałem środków(były włączone płatności cykliczne), Kasy nie mogli pobrać z konta, bo nie miałem na tej karcie środków. Mam tylko info :Ujemne saldo Microsoft na 54,99. Wtf? Teraz nawet nie mogę cyklicznych wyłączyć.

 

Większość subskrybcji tak działa. Spróbują pobrać siano jeszcze kilka razy i dopiero się wyłączy. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.06.2021 o 11:17, Hubert249 napisał:

Większość subskrybcji tak działa. Spróbują pobrać siano jeszcze kilka razy i dopiero się wyłączy. 

Panowie a to nie jest tak że skoro miał włączoną automatyczna subskrybcję to naliczają mu za każdy miesiąc cash i później jak będzie chciał na tym koncie kiedyś przedłużyć po wyłączeniu usługi to będzie musiał zapłacić za te miesiące które były z automatu przedłużone??? 

Chyba że kolega założy nowe konto wtedy MS nie będzie wolał zaległej opłaty. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, maxoffe napisał:

Panowie a to nie jest tak że skoro miał włączoną automatyczna subskrybcję to naliczają mu za każdy miesiąc cash i później jak będzie chciał na tym koncie kiedyś przedłużyć po wyłączeniu usługi to będzie musiał zapłacić za te miesiące które były z automatu przedłużone??? 

Chyba że kolega założy nowe konto wtedy MS nie będzie wolał zaległej opłaty. 

Jak zapłacić za przedłużone? Jak masz przedłużone to pobiera kasę i płacisz. Jak subskrypcja wygasa i nie odnawiasz to za x miesięcy jak znowu włączysz to nie pobiera przecież za miesiące jak nie korzystasz. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...