Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.01.2021 o 14:54, u55r napisał:

Mam już nieaktywnego GamePassa. Subskrypcja skończyła się 10 stycznia. W pierwszym poście jest informacja że GamePass to abonament do gier jak Netflix do seriali, podana jest tam cena 39,99 ale na moim koncie jest już 54,99. 

 

Gdybym miał okazję kupić za 39,99 to było by dobrze. Tylko że różnica jest spora. 

 

Wejdź na 

Łowcy gier - cebula

i tam masz kilka opcji na cebulę GPU. Ja dziś doładowałem 6 miesięcy za 58 zł. Teortyecznie miało być 38, ale to pewnie było jakiś czas temu i cena trochę podskoczyła. W każdym razie za cenę lekko ponad jednego miesiąca GPU, mam pół roku abonamentu. Jeśli chcesz korzystać, to się pośpiesz, bo "promocja" kończy się 25.01.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Luqat said:

 

Wejdź na 

Łowcy gier - cebula

i tam masz kilka opcji na cebulę GPU. Ja dziś doładowałem 6 miesięcy za 58 zł. Teortyecznie miało być 38, ale to pewnie było jakiś czas temu i cena trochę podskoczyła. W każdym razie za cenę lekko ponad jednego miesiąca GPU, mam pół roku abonamentu. Jeśli chcesz korzystać, to się pośpiesz, bo "promocja" kończy się 25.01.

 

Czy ta metoda zadziała na moim koncie które nie ma już aktywnej subskrypcji bo skończyła się 10 stycznia?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, u55r napisał:

 

Czy ta metoda zadziała na moim koncie które nie ma już aktywnej subskrypcji bo skończyła się 10 stycznia?

 

To jest dla nowych kont, które nigdy nie miały suba. Tam jest wszystko napisane krok po kroku co robić i dla kogo jest, wystarczy poczytać. Ja założyłem nowe randomowe konto i wio, wszystkie konta na konsoli mogą korzystać z dobroci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam. Czyli jak na koncie mi wygasło GPU to wbijam na tym samym koncie golda na jakiś okres a potem biorę miesiąc GPU i te np. 6 miesiecy Golda też mi przerabia na 6 miesięcy GPU - tak to zadziała? 

I następna sprawa: Goldy do kupienia w sieci mają różne regiony, w tym ww czyli world wide, czy to jest ważne przy wbijaniu klucza jak czyli masz klucz do golda na Brasil a jestes UE, albo bardziej ciekawa sprawa ostatnimi czasy, jestes w UK czyli gold z UE już nie jest kompatybilny czyli trzeba brac przykładowo z ww. Ktoś wie zwłaszcza w tym drugim przypadku jak to teraz jest akcewptowane? 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Braciak81, te kody - na 6 czy 12 miesięcy najszybciej kupisz na sieci w sklepach z keyami. Dodatkowo są promocje i przeceny. Przy czym moim zdaniem najlepiej wziąść dwa razy na dwa lata, z zaznaczonym autoprzedłużeniem za każdym razem i potem konwersja GPU co daje 48 miesięcy i 3 w gratisie, przy opcji 3 razy po 12 miesiecy już żadne gratisy nie wejdą bo powyżej 36 miesięcy się nie da już nic dodać( ewentualonie 12+12+6 etc.). Oczywiście mowa o tym jak już na stronie bedziesz wbijał kody przez reedem wczesniej zakupione w sieci albo ze zdrapek. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

@Durr standardowy GamePass nie zawiera golda którego kupić musisz oddzielnie albo zainwestować w Ultimate. 
 

Nie wiem tylko czy posiadanie golda i GamePassa jednocześnie nie powoduje automatycznej konwersji do XGPUltimate, ale to może potwierdzi ktoś ze zorientowanych.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2021 o 08:50, Durr napisał:

Czy Xbox Game Pass pozwala grać online, czy trzeba mieć dodatkowo Golda? Chodzi o to, że chcę mieć growego Netflixa + granie online, ale tylko na XSX, a PC i telefony mnie nie interesują. Czy w takim wypadku musi być jednak Ultimate?

To jeśli chodzi o klocka to po prostu ultimate jesli potrzebujesz online. Strzelam, ze zapewne da sie mieć XGP i uruchomionego po tym golda tylko standardowo to nie ma sensu. Najlepiej wyłączyć tego GP a potem uruchomic wszystko od początku, zwłaszcza, ze jest opłacalniej, biorąc długie goldy i je konwertując na GPU.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Panowie dzisiaj podłączyłem Xboxa i jak zacząć przygodę z Game Passem ? Od jakiego zakupu ? W menu widnieje oferta miesiąca za 4 zł i automatyczne odnawianie co miesiąc. Czy po zakupie mogę od razu wyłączyć automatyczne pobieranie kasy z karty ? Może coś innego polecicie ? 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
38 minut temu, medzik1992 napisał:

Panowie dzisiaj podłączyłem Xboxa i jak zacząć przygodę z Game Passem ? Od jakiego zakupu ? W menu widnieje oferta miesiąca za 4 zł i automatyczne odnawianie co miesiąc. Czy po zakupie mogę od razu wyłączyć automatyczne pobieranie kasy z karty ? Może coś innego polecicie ? 

Nabij golda na 3 lata i zrób konwersję na game passa ultimate. Potem wyłącz odnawianie i tyle. 

Odnośnik do komentarza

Pany ,a jak sprawdzić ten limit 36 miechów . Golda na ultimate zrobiłem ,chyba na rok.Następnie EA na 6 miecha , a ostatnio dojebałem 9 miesięcy  kodami 7dniowe.

Na koncie niby ostatnia opłata za XGPU 05.04.2020,EA play na ultimate konwersja 18.10.2020 to dało mi ultimate do 02.07.2022. Teraz dowaliłem 9 miesięcy tymi kodami 7 dniowe z eneby i mam do 08.04.2023. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.03.2021 o 23:25, DumaDyma napisał:

Pany ,a jak sprawdzić ten limit 36 miechów . Golda na ultimate zrobiłem ,chyba na rok.Następnie EA na 6 miecha , a ostatnio do(pipi)ałem 9 miesięcy  kodami 7dniowe.

Na koncie niby ostatnia opłata za XGPU 05.04.2020,EA play na ultimate konwersja 18.10.2020 to dało mi ultimate do 02.07.2022. Teraz dowaliłem 9 miesięcy tymi kodami 7 dniowe z eneby i mam do 08.04.2023. 

 

Ale co dokładnie chcesz sprawdzić?

Odnośnik do komentarza

Z racji tego, że możliwe że niedługo wpadnie konsola, chciałem podsumować wątek odnośnie GPU, czy wszytko dobrze zrozumiałem.

1.Nie miałem nigdy GPU, kupuje Golda na rok plus GPU za 4 zł i mam plus minus na rok GPU
2.Po wygaśnięciu GPU, powtarzam operacje, jak w punkcie 1(chyba że to raczej jednorazowe) , czy pozostaje mi np wykupić ea play plus GPU za np 4zl, lub kupuje Golda wchodzi przekonwertowane na GPU.

Mniej więcej, tak to chodzi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.