Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, to konwersja golda do GOU w stosunku 1:1 (ile masz golda tyle otrzymujesz GPU) jest możliwa tylko raz na danym koncie. Dlatego większość osób kupuje na jak najdłuższy czas golda jaki może.
Po tym czasie oczywiście możesz kupić golda, ale zostanie on przekonwertowany na GPU zgodnie z przelicznikiem, który znajdziesz w jednym z pierwszych postów.

Jak coś to poczekaj na kogoś jeszcze, co dorzuci coś więcej do swojej wypowiedzi a nie tylko jedną linijkę.

Edit: przeczytałem pierwszy post. Wyglada na to, że powinno to zadziałać. Musiało się to zmienić niedawno. Nie śledzę tematy na bierząco. Wrócę do tego za 3 lata jak mi sieberzie kończył GPU.

Odnośnik do komentarza

Jak skończy się przekonwertowany ultimate to można wykupić np.Golda samego. I potem zrobić znowu konwersję na ultimate tyle tylko że już konwersja będzie kosztować 54zl a nie 4. Niektórym użytkownikom ponoć pojawiła się podwójna okazja za 4zl. Faktem jest to że lepiej jest nabić te 36 miesięcy max i dopiero zrobić konwersje




Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem w tej sprawie na support dwa razy. Odpowiedź mniej więcej taka: "czekać, zmiany dokonywane są PARTYCYJNIE (sic!), na pewno wszystko w koncu się będzie zgadzało". Więc  w sumie wywalona kita już, nie sądzę raczej by celowo ludzi w błąd wprowadzali, raczej cos po ich stronie nie ogarnięte.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dostałem 6 m-cy Golda. Mam GPU do sierpnia 2021 - przekonwertowany w ubiegłym roku z Golda za 4 zł. Chciałem go wbić teraz - przekonwertowałoby mi na 79 dni, ale pomyślałem że jak się wstrzymam to w sierpniu wbiję go i kupię GPU i wtedy będę miał kolejne 6-7 m-cy GPU - czy ktoś potwierdzi?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, marbel007 napisał:

No pytanie czy ktoś już miał podobną sytuację, że drugi raz miał Gołda samego i znowu podnosił go do GPU? Nawet może być za pełną cenę 1 mca GPU. Coś takiego w pierwszym poście jest napisane...


Ja wbijałem drugi raz na kolejne 3 lata z tydzień temu - konwersja 3 lata xbox live + miesiąc GPU za pełną cenę. Także na ten moment konwersja działa 1:1 nawet jak już z niej wcześniej korzystałeś.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...