Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Wspomnę o Arctisach 7P+. Wcześniej używałem wysłużonych słuchawek AKG i wpinałem je do pada. Teraz zakupiłem 7P+ do Ps5 i mimo, że nie jestem jakimś specjalistą od dźwięku polecam z czystym sumieniem. Grają po prostu świetnie. Dźwięk jest wyraźny i wystarczająco głośny. Wczoraj pograłem trochę w Wiedźmina 3 i porównywałem z wcześniejszymi słuchawkami przez chwilę to niebo, a ziemia, dźwięk jest bardzo szczegółowy i powiedziałbym bogaty.
Jakość wykonania bardzo dobra, można na stałe wyłączyć mikrofon i fajnie go schować do środka muszli. Słuchawki mają duże muszle i ucho jest szczelnie owinięte, uszy się nie pocą podczas grania przez 3-4 godziny ciągłego grania. No i faktycznie akumulator klasa sprawa, podłączyłem je do ładowania po ponad 25 godzinach grania, ale jeszcze nie były całkiem rozładowane tylko dioda sygnalizowała niski stan baterii.
Wygodnie leżą na głowie.

 

Polecam jak ktoś szuka słuchawek do Ps5 bez kosmicznej ceny :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam 

 

Noszę się z zamiarem zakupu słuchawek dokanałowych, konkretnie JBL quantum 50.

Docelowo mają być podłączone kablem do pada złączem jack 3,5 mm.

I tu pojawia się moje pytanie, czy takie rozwiązanie ma w ogóle sens?

Zdaję sobie sprawę, że najlepiej kupić nauszne porządne słuchawki z dźwiękiem 3d itd. ale u mnie takie rozwiązanie nie wchodzi w grę.

Jedyna opcja to ta opisana powyżej.

Próbował ktoś grać w taki sposób? czy dźwięk uzyskany po podłączeniu słuchawek do pada jest dużo gorszej jakości niż dźwięk uzyskany po podłączeniu słuchawek bezpośrednio do telewizora bądź konsoli?

Proszę o opinię, dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza

Kwestia na co liczysz w jakości. Ja od jakiegoś czasu korzystam ze steelseries i jak ostatnio na chwilę wpiąłem słuchawki do pada to czuć różnicę w dźwięku, ale jeśli to jedyna opcja to nie ma się nad czym zastanawiać i tak działać.
Nie wiem tylko jak z komfortem dousznych słuchawek przy dłuższej sesji.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanko. Rozglądam się za słuchawkami, które głównie będę używał w grach na Xbox Series X i PlayStation 5. Zainteresował mnie model SteelSeries Arctis 7+. Wiem, że działają one z PS5 ale czy będę mógł również je podłączyć do Xboxa ? Korzysta ktoś z nich ? Może się wypowiedzieć na ich temat - jaka jest jakość dźwięku ? Może jakieś inne jesteście w stanie polecić ? Dziękuję !

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, medzik1992 napisał:

Zainteresował mnie model SteelSeries Arctis 7+. Wiem, że działają one z PS5 ale czy będę mógł również je podłączyć do Xboxa ?

 

SS 7X. PS5, Xbox, i wszystko inne bezprzewodowo z donglem. 

 

https://pl.steelseries.com/gaming-headsets/arctis-7x

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobra, 2.0 już chyba ostatecznie posypały się w mak. Dałbym zdjęcie ale nawet po 23.00 bałbym się oglądać taką masakrę. Co najlepsze dalej działają. 

Sony jak to Sony pierwsze poleciały zawiasy (zestaw McGyvera w postaci taśma + aluminiowy płaskownik załatwił sprawę), potem łuszczyły się pokrowce z gąbek, w końcu gąbka wyszła, a teraz nawet całe wewnętrzne "ucho" się odhacza.

 

Czas na nowe. Jest jakaś alternatywa na Pulse'y? Bo o ile brzmienie, głośność, 3d czy mikrofon jak najbardziej ok w Goldach są tak fizycznie to bubel jak chuj. Pulse niby lepsze ale boję się, że posypią się po kilku miesiącach użytkowania. 

Coś z podobnymi statami do ps5 w tym przedziale cenowym (do 500zł może nieco więcej) ale lepiej wykonane?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Farmer napisał:

Dobra, 2.0 już chyba ostatecznie posypały się w mak. Dałbym zdjęcie ale nawet po 23.00 bałbym się oglądać taką masakrę. Co najlepsze dalej działają. 

Sony jak to Sony pierwsze poleciały zawiasy (zestaw McGyvera w postaci taśma + aluminiowy płaskownik załatwił sprawę), potem łuszczyły się pokrowce z gąbek, w końcu gąbka wyszła, a teraz nawet całe wewnętrzne "ucho" się odhacza.


Jakbym czytał swoje przygody (u mnie za "aluminiowy płaskownik" robiła łyżeczka do herbaty, wsunięta w pęknięty pałąk:kekw:), ale później złamały się jeszcze gdzie indziej i trzeba było wywalić na śmietnik (oczywiście dźwięk wciąż działał):

Goldyztampoamane.jpg.ee5d6504e170a5ed689f247bec859ccc.jpg

Następne Goldy wytrzymały ze mną do premiery PS5, oczywiście już złuszczone (wieczny "czarny łupież" za uszami), ale mimo dużo uproszczonej konstrukcji też w końcu wymiękły:

Gold2.0poamane.thumb.jpg.a6708396d51c5d69d0fb32664ffdb0c4.jpg

Mimo to kupiłem PULSE, bo nie chciałem za dużo wydawać (najchętniej kupiłbym Astro a50, takie jak mam do XBOXa). Konstrukcyjnie dużo lepsze od Goldów nie są, takie same, chujowe i ciasne nauszniki, a całość jeszcze jakby bardziej ściska głowę, więc na dłuższą metę są niewygodne.
Dźwięk spoko, przestrzenny również, choć żadna rewelacja, a mój głos z mikrofonu brzmi jak z jakiejś rury.
Używam ich od ponad roku (kupione na początku czerwca 2022) i póki co żadnych uszkodzeń, ale to "jakość Sony" więc już się nastawiam, że może coś pęknąć od patrzenia na nie :reggie:
 

5 godzin temu, Homelander napisał:

Ja mam Pulsy od kilku miesięcy i sa jak nowe. No ale ja je po prostu zakładam, a po pograniu odkładam na półkę. Nie rozciagam, nie napierdalam o ściany itp


Uwierz mi, że z każdymi poprzednimi robiłem dokładnie tak samo (a nawet bardziej, bo wiedząc z opinii innych, jak bardzo są delikatne, obchodziłem się z nimi ekstra ostrożnie), a mimo to mam takie zdjęcia, jak te powyżej :reggie:

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ja już sobię dawno przysiadłem że nigdy nie kupię sluchawek ze średniej półki, bo one po prostu nie wytrzymują próby czasu - i nie chodzi o to czy ktoś je rzuca o ścianę, bo ten plastik caly czas pracuje jednak a po czasie się po prostu pęka.

Ja nie rzucalem, dbalem, a i tak zawsze pękały zawiasy przy regulacjach po bokach.

Odnośnik do komentarza

Szukałem jakiś czas temu słuchawek i myślałem o pulsach ale mimo, że ja uszy mam dość małe gniotły mnie te słuchawki. A jak w sklepie były niewygodne to tym bardziej po godzinie czy dwóch na głowie, kupiłem Steelserie 7p+ i są mega. Nie były tanie, ale jak siedzą na głowie i grają to jak dla mnie klasa. Nie mówię już o baterii która wytrzymuje ponad 25 godzin grania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co wy macie za czerepy że was gniotą te słuchawki? kurwa ja mam sporą banie, a słuchawki są w chuj wygodne, jedyny minus to ta jebana ekoskóra która nie oddycha i latem brak przyjemności w graniu na nich

po prawie trzech latach mogę powiedzieć że jest progres bo się nic nie łuszczy i nie pęka, jedynie poprawiałem klejenie wyściółki po jak u mnie zaczęła wychodzić to miałem już po gwarancji.

 

ale fakt jakbym miał kolejne dedykowany headset sony kupić pod plejke to tylko wtedy jak wyściółka będzie materiałowa oddychająca

Odnośnik do komentarza

Ja mam goldy 2.0 (te co Wredny na drugim zdjęciu pokazał ) już chyba 5 lat i dopiero kilka miesięcy temu musiałem od chińczyka zamawiać te gąbki/nauszniki bo zaczęły się mega łuszczyć. Cały czas wyglądają jak wyjęte z pudełka. Po graniu kładę na książkach na półce, koty nie mają dostępu do nich i tylko ja je użyła i nadal wyglądają miętowo. A łeb niby jak pączek :[ Znaczy duży i okrągły ;)

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza

Dobra, dobra rybie główki ale ja wciąż nie wiem co brać.

Padnie albo na steelseries arctis 7+ za nieco ponad gówniakowe 500+ albo na Logitech G733 Lightspeed za podobną kwotę. Różnica to 30 ziko więc dramatu nie ma. Tylko które lepsze brzmienie mają, jak z głośnością, dźwięk 3d? Mikrofon to już tam mało ważna kwestia bo party ps padło jeszcze za czasów ps4 (albo mnie nie zapraszają :rayos:) więc i tak nie mam z kim gadać toteż jakość mikrofonu mnie nie grzeje (zawsze jest sznurówka z ps).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...