Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam raczej średnią głowę i te Pulsy są  dla mnie w miarę wygodne, ale leżą na mnie dość ciasno i po dwóch godzinach jak ściągam to czuć małą ulgę. Jak bym miał dużą głowę to bym je omijał. Dźwięk mają przeciętny, dlatego szukam czegoś lepszego.

Ja też i dlatego planuję coś jednak ze Steelseries ~ może jutro coś rozsądnego wpadnie. Na razie korzystam z tych składanych, czarnych Sony do PS4 ;)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Między PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 a Pulse 3D jest mała różnica w dźwięku. Opisz jak gra muzyka w grach, jest dużo lepiej niż w tych 2.0 z PS4? I jak wygoda?

Potraktuj to jako moje przemyślenia, czyli kogoś kto miał kotakt tylko z dwoma modelami słuchawek do gier. Co innego słuchawki do biegania wink.gif
W każdym razie pierwsze co zrobiłem, to podpiąłem osobno słuchawki i osobno dungla do kompa i pod apkę Engine Steelseries. Zaktualizowałem sprzęt i odpaliłem muzę. Wówczas ustawiłem pod siebie. Zapisałem na dungla i dopiero podpiąłem pod PS5.
Tak jak pisałem wcześniej - różnica jest kolosalna. Gram w Death Stranding i zarówno sama gra jak i siedzenie w kryjówce i słuchanie kawałków Low Roar przeglądając pocztę, to coś kapitalnego. Pierwsze wrażenie i chciałem lekko stonować ustawienia, bo myślałem że przesadziłem. Dźwięk w porównaniu do „dwójek” Sony jest głębszy i soczystszy.
Myślałem że aż takiej różnicy nie będzie. Ale jest i nie żałuje zakupu. Nie wiem jednak jak to wyglada z innym sprzętem. Nie mam porównania ale uwielbiam swoje nowe słuchawki.
Są też wyraźnie cięższe od „dwójek”. Sprawiają też wrażenie solidniejszych. Jednak wygodnie leżą na uszach i głowie, i już po chwili zapominam, że mam je założone.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.11.2022 o 16:32, Pure Bladestone napisał:

To trzeba będzie je sprawdzić. Szkoda, że Nova 7x czyli te uniwersalne do każdej konsoli kosztowały aż 700zł na promocji. Poczekam aż spadną poniżej 600 i się kupi.

A testował ktoś z Was właśnie te Arctisy z serii Nova? Bo podobno są mniej wygodne niż poprzedni model ale wspominany przez Ciebie model mnie kusi właśnie ze względu na uniwersalność..

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Ja mam te i dałem 900zl

 

https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/steelseries-sluchawki-arctis-nova-7-xb-bluetooth-usb.bhtml?gclid=EAIaIQobChMIuMqP_d-j_AIV_wWiAx1yjgGdEAQYASABEgKPcfD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

https://pl.steelseries.com/gaming-headsets/arctis-nova-7x

 

Nie wiem czym się różnią artcis od arctis nova. 


 

Co do wygody, to wysuwam minimalnie. Dobrze siedzą na głowie. Wygodne? Dla mnie tak, aczkolwiek pytałem jednego i narzekał, ze mu są ciut za małe. Małego ucha nie mam, ale elfa tez nie. 
Stricte dźwięku nie oceniam, bo to kwestia czysto indywidualna, ustawień i czy jest wykupiony atmos na xboxie. 
Mialem jedne do xboxa, musiałbym dokupić do Sony, wiec zdecydowałem sprzedać na forum te od xboxa i mam jedna pare do wszystkich urządzeń. To sobie chwale, bo gram wieczorami tylko i na słuchawkach.

 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czesc, potrzebuje Waszej porady (najchetniej od osob, ktore mialy ten sprzet).
Szukam sluchawek bezprzewodowych do PS5, koniecznie mikrofon i dzwiek 3d. Jak najlepsze pozycjonowanie w strzelankach (glownie gram w Hunt Showdown). Mam dongle creative bt-w2 do ps4 i ze sluchawkami creative sound blaster jam v1 mikrofon podczas sprawdzania ma szum, slychac mnie ogolnie dobrze, ale inni slysza siebie na przebiciach. Producent sprawdzal je ze mna i mial tak samo na swoich egzemplarzach (ten testowy szum). Niby nowszy dongle mial dzialac dobrze z druga wersja sluchawek (creative sound blaster jam v2+ bt-w3) ale po opiniach na amazonie - nie kazdemu. Troche nie chce mi sie bawic w zwroty i wkurzac ze jest tak samo (chyba, ze ktos ma taki zestaw i potwierdzi ze dziala to normalnie). 
Mam obecnie kolegi blackhawk v2x - wygodne, zakrywaja cale uszy (mam dosc cisnace okulary, jak niektore sluchawki je dociskaja to boli mnie glowa w 15 minut:D) ale dzwiek wydaje mi sie w nich niekompletny, chyba zbyt basowy, nie do konca czuje jak w jamach gdzie dokladniej ktos jest w oddali szczegolnie (ktora czesc mapy). 
Uzywalem tez steelseries arctic 1 chyba na kablu - gorszy dzwiek, dla mnie niewygodne (z okularami nieuzywalne).
Pulse 3d - jest wygodnie, wszystko dziala fajnie z konsola, jednak nie do konca tez odpowiadal mi dzwiek (cos pomiedzy blackhawk v2x i creative jam, troche wiecej sopranow, dalej nie czulem tego pozycjonowania tak jakbym chcial, byc moze kwestia ustawien, nie bawilem sie nimi zbytnio, byc moze za krotko je uzywalem - tylko ze 2 dni). Moglyby tez troche glosniej grac. Ogolnie biore je pod uwage w cenie do 400 pln (chociaz wycenilbym je na 250). Moge poczekac, poszukac taniej w jakiejs promo.
Ale, czytajac kilka watkow na grupach fb i pepperze, gdzie albo jest gownoburza co to nie jest lepsze w danej cenie, albo polecaja sluchawki po 1,5k (jeszcze za muzyczne rozumiem, ale ja mam inne sluchawki muzyczne i nie potrzebuje 4:>, zreszta gdybym mial kupic to znane Soniaki x4 albo x5), albo nie ma konkretnych odpowiedzi bo ludzie najczesciej nie mieli okazji pograc na roznych modelach - nie wiem co wybrac. Recenzje PL nie pomagaja, malo kto odnosi sie do konsol. Recenzje ENG nie do konca odpowiadaja na pytanie o jakosc dzwieku i przestrzen dzwieku.

Czytalem o Sony Inzone (jesli juz to polecana jest wersja H9, ja bym szedl w strone H7), hyperx cloud alpha wireless, Logitech g733 i g x pro lighstpeed, krakenach od razera chyba v3 i arctics p7+. Najbardziej ciekawe wydaja mi sie alphy i inzone chyba. 
Czy ktos mial okazje je testowac z PS5?
Nie obraze sie, jak beda dzialac z PC/Xbox, ale tez szukam przede wszystkim ich do PS5/PS4. 

Bardzo prosze o pomoc, rowniez osoby, ktore moga cos wiecej powiedziec o creative bt-w3 + jam2.

Podsumowujac - czy w ogole warto doplacic do czegos wyzej niz pulse, jesli tak, to do czego (ok 900 pln moglbym wydac max).

Edytowane przez bkt1916
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jest promocja na Steelseries Arctis 7x. Cena z 899.99 na 602.99

 

https://pl.steelseries.com/gaming-headsets/arctis-7x

 

Jeśli ktoś tak jak ja, chce mieć jeden bezprzewodowy headset do każdej konsoli:

  • PlayStation
  • XBox 
  • Nintendo
  • Pc, TV, Smartfon

a7x_buyimg_01.jpg__1920x1080_q100_crop-f

 

Za tą cenę to jest bardzo dobry zakup. Używam ich i są świetne. Z laptopem używam ich na kablu bo już nie chce mi podłączać dongla usb. Skoro gniazdo jack i tak jest blisko i nie zużywam baterii. Ale z konsolami działają bezprzewodowo. Nigdy nie miałem problemu na Xboxie bo są do niego dedykowane. I nie mam problemu z PlayStation 4 i PlayStation 5 :hi:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja ze swojej strony polecam słuchawki Audeze Penrose lub Maxwell. Dźwięk, który generują te słuchawki robi ogromne wrażenie, ale w końcu to inna technologia tj. planarna i co za tym idzie cena też niestety wysoka. Jak ktoś gra często na słuchawkach, preferuje gry dla pojedynczego gracza i może sobie pozwolić na taki wydatek to nic lepszego na rynku obecnie nie ma (wrażenie jakby słuchacz korzystał z pełnowymiarowego kina domowego z najwyższej półki). Jeżeli natomiast gracie w głównej mierze w gry multiplayer to zakup Turtle Beach Stealth Pro też może okazać się trafnym wyborem, oczywiście w tym przedziale cenowym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...