Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, WisnieR napisał:

Typ kupuje gumowe mamuty. Czego oczekujecie, że racjonalnie podchodzi do kwestii pieniędzy? xD Juz pomijając fakt, że te Penrose nie są jakimiś wybitnymi słuchawkami jak na swoją cenę bo nie oferują nawet swojego VSS.

Królem cały czas Astro A50 i Steelseries Pro / Nova Pro

https://www.rtings.com/headphones/tools/compare/steelseries-arctis-pro-wireless-vs-audeze-penrose-wireless/751/19746?usage=19&threshold=0.10

 

Weź mi nie wklejaj tych pseudo recenzji. 

Każda z tych trzech opcji co podałeś skupia się na czymś innym. 

Ja tylko rekomenduje dołożenie troche do lepszych słuchawek, bo jest różnica i nie ma szans byś wrócił do budżetówki po tym. 

 

Polecam samemu przetestować i samemu się przekonać. 

 

 

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pure Bladestone napisał:

Audeze Penrose X są bezprzewodowe, a mówili w temacie, że słuchawki tylko na kablu  mogą porządnie grać. Przetestowałbym je, ale 1400 to jednak dużo. 


 

Podstawowa kwestia- ile grasz na słuchawkach. Jak dużo, to warto.

U mnie PS5 jest niszowym sprzętem, wiec pojechałem po najniższej lini oporu- 350zl czarne pulsy. 
Jakbym ogrywał więcej gier, a z tego 90% czasu na słuchawkach, to dałbym 1700zl za słuchawki. Jednorazowy zakup na dobra sprawę. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, gnom napisał:

Czy ktos zposiadaczy Pulsow fra w MW2 ? Wszyscy pisza jak to glosne i kierunkowe jest tupanie. Ja za cholere nie slysze, niedosc ze nie wiadomo czy gora czy dol, to bardzo czesto slysze prawa strone a gosc wylatuje z lewej... wtf ? Sluchawki sa sprawne. 

 

Akurat tupanie w budynku jest dalej skopane, bo tak dudnią kroki, że nigdy nie wiesz z której strony Ci wyskoczy 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, Whisker napisał:

Mam Nova 7 najnowsze TP urywa bańkę, idealne, soczyste 3D i jakościowo sztosy, wykonanie pierwsza liga. Sam odsłuch idealny

Mówimy o 7P nie 7X ? Już całkiem mam mętlik w głowie ;)  aaa i widzę, że jest jeszcze sama nova 7 - są naprawdę jakieś ważne różnice między nimi? 

 

-- 

Dobra już wszystko wiem - 7 to "golasy" do wszystkiego, X i P dedykowane do konsol, a P ma pokrętło średnich tonów (?) którego nie ma "goła" 7. 

Edytowane przez Jachu
dopytanie o produkt i dopowiedzenie
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Whisker napisał:

Mam Nova 7 najnowsze TP urywa bańkę, idealne, soczyste 3D i jakościowo sztosy, wykonanie pierwsza liga. Sam odsłuch idealny

Masz porównanie z Pulse Sony do PS5? Widziałem nie raz jak w sieci ludzie wyśmiewali te wszystkie Steelseriesy za 7 stów.

 

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza
Masz porównanie z Pulse Sony do PS5? Widziałem nie raz jak w sieci ludzie wyśmiewali te wszystkie Steelseriesy z 7 stów.
 

Zastanawiałem się właśnie nad tym i znalazłem wiele opinii, że pulse są niewygodne w użytkowaniu, że są za małe,uciskają i powodują dyskomfort już po kilkunastu minutach. Mam dużą łepetynę i trochę się tego boję, dlatego rozglądałem się za takimi które inni chwalą między innymi za to jak leżą.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Jachu napisał:

Zastanawiałem się właśnie nad tym i znalazłem wiele opinii, że pulse są niewygodne w użytkowaniu, że są za małe,uciskają i powodują dyskomfort już po kilkunastu minutach. Mam dużą łepetynę i trochę się tego boję, dlatego rozglądałem się za takimi które inni chwalą między innymi za to jak leżą.

Ja mam raczej średnią głowę i te Pulsy są  dla mnie w miarę wygodne, ale leżą na mnie dość ciasno i po dwóch godzinach jak ściągam to czuć małą ulgę. Jak bym miał dużą głowę to bym je omijał. Dźwięk mają przeciętny, dlatego szukam czegoś lepszego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...