Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem 40min w tego Alien i rzeczywiscie sraka. Słabo chodzi, słabo wygląda na ps4 i nie widzę sensu w to grać chyba, że ktoś szuka bezmyslnej mlócki. Powiedział to fan Obcego :( do tego menu nieintuicyjne, słabe bieganie po statku i historia której miałem dosyć po 5min, plus npce bez charakteru. Dobrze, że nie wpadła mi żadna trofka bo bym sobie konto zasmiecil. 

Odnośnik do komentarza

PlayStation Plus

During PlayStation’s Black Friday promotion from November 17 – 27, players who join PlayStation Plus can save up to 30% on 12-month membership plans. Current PlayStation Plus members can save 25% when upgrading a current plan to PlayStation Plus Extra, or save 30% when upgrading to PlayStation Plus Premium/Deluxe.

 

https://blog.playstation.com/2023/11/13/playstations-black-friday-deals-2023/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ale chińskie gurvy, czyli mając Premium nic więcej już nie mogę kupić z rabatem xd A naładowałem portfel 450 zł z kodów w ramach zaległych punktów Multisporta xD W tym wypadku nichuja, że będę przedłużał subskrypcję za rok. Środki zużyje na podstawowego essentiala i jakieś promki na gry.

 

Za to pojawia mi się EA Access za 79 zł rocznie, to chyba tanioszka w sumie. Albo za 5 zeta na jeden miesiąc by dead space obadac.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, _Red_ napisał:

Ale chińskie gurvy, czyli mając Premium nic więcej już nie mogę kupić z rabatem xd A naładowałem portfel 450 zł z kodów w ramach zaległych punktów Multisporta xD W tym wypadku ni(pipi)a, że będę przedłużał subskrypcję za rok. Środki zużyje na podstawowego essentiala i jakieś promki na gry.

 

Za to pojawia mi się EA Access za 79 zł rocznie, to chyba tanioszka w sumie. Albo za 5 zeta na jeden miesiąc by dead space obadac.

Przecież na święta będą jeszcze promocje, na gry i plusa, przeważnie lepsze niz na BF.

Edytowane przez LansVansDans
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Square napisał:

A to nie jest normalnie za 84 zł czy coś?

 

Nie wiem, zwykle coś 15 zł na miesiąc bylo z tego co widziałem, a nigdy nie przyglądałem się cenie rocznej.

 

4 minuty temu, LansVansDans napisał:

Przecież na święta będą jeszcze promocje, na gry i plusa, przeważnie lepsze niz na BF.

 

Oby, portfel i tak został doładowany to poczeka, najwyżej coś na psvr2 sobie kupię.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Faka napisał:

Jak się da najtaniej kupić premium niż 630 zł na rok?  Po(pipi)ało ich trochę z taką ceną, gdzie konkurencja ma lepsze ceny i bogatą ofertę gier. 

Kupujesz 3 razy doładowanie za 200zł, aktualnie jest za 166zł, czyli zaoszczędzisz stówkę.
https://lowcygier.pl/subskrypcje/promocje-na-playstation-plus-juz-w-tym-tygodniu-kup-doladowania-psn-poki-sa-tanie/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...