Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bartiz napisał:

Wyciekły ponoć pierwsze gry na wrzesień z Extra:

1. NieR Replicant ver.1.22474487139…

2. Star Ocean The Divine Force

3. 13 Sentinels: Aegis Rim

4. Sid Meier’s Civilization VI

5. Sniper Ghost Warrior Contracts 2

6. UNPACKING

fajnie gierki dla chińskich nastolatek z japońskiego liceum. Przydałoby się może więcej gierek dla standardowego euro chłopa na umowie o pracę, który niekoniecznie chce prowadzić grupkę słodkich dziewczynek do uratowania świata przed złą wiedźmą ducha dupy w mecha transformersie. Gier mi nie brakuje więc jeśli to się sprawdzi to potraktuje to jako paczkę dla tych przerażających anime lubnych samotnych facetów i poczekam co tam wrzucą na październik. Chyba, że ten Replicant bo widzę, że tam szkolnego życia w mundurku nie trzeba prowadzić. :reggie:

  • Haha 3
  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, pawelgr5 napisał:

zioma co gral w wyscigi i military shootery bo myslal ze to gry dla prawdziwych facetow.

Też lubię wspominać głupich kolegów. Jak się trzyma? Został komandosem? Wszystko przyjmę no ale FIFY, gier na telefon i tego kyrjeelejson.jpg.54ab7f93aed33f8b796d7e117034f26f.jpg no to bez żartów. Patrzę na tą mordę i nie chcę jej pomagać, niech zdycha :kekw: razem z całą swoją klasą.

Edytowane przez Krzysztof93
  • This 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Całkiem możliwe, że historia jest dobra i zawiła jak włoski makaron szkoda, że w takiej stylistyce. Mnie bardziej interesuje dlaczego jedna z postaci żeńskich w tym tytule chodzi w samych gaciach i ile ma lat bo to jest niepokojące skoro na innych zdjęciach promujących ten tytuł podobne jej postacie stoją na tle klas w szkole :dunno: jedni lubią wnętrza w stylu glamour a ja w takim szukam pretekstu do wyjścia, nie wszystko jest dla każdego i nie chodzi mi o męskie cięcie drzewa w Kanadzie, strzelanie do terrorystów i szybkie samochody tylko szkoda, że połowa wrzutki na wrzesień zapowiada się stylistycznie jak segregatory z karteczkami na wymiankę moich dawnych koleżanek z podstawówki :frog:  tak samo nie do przełknięcia jest stylistyka tego Saints Row w essential. Inna ale również okropna. Ogólnie to we wrześniu nie mam w czym wybierać totalnie, tak jeszcze nie było albo nie pamiętam. Dobrze, że jest drożej.

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dragon's Crown przereklamowane? Za mało osób zagrało w tego sztosa, najlepszy beat'em up jaki powstał. Nawet Kunio Kuny, SoR4 czy River City Girls nie są w tej samej lidze. Prawie 70h w nim nabiłem. A że jest bardziej wymagający i rozbudowany od reszty to chyba dobrze. Jak wrzucają praktycznie wszystkie gry od Vanillaware to może w końcu zapowiedzą coś nowego bo na początku roku gadali że mają jakiś projekt na ukończeniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...