Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, mugen napisał:

 

No tak, ktoś popatrzy na takie Disco Elysium w droższym abo i stwierdzi, ze nie chce przepłacać skoro w tańszym jest Power Wash Simulator.

No kolejny dobry przykład, DE to chyba na kazdej platformie kosztuje 15-30 zł. Super gra do najdroższego abonamentu!  

Przy takiej smierciarce jaka jest obecnie to gry First Party powinny być obowiązkowe!

  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2023 o 17:53, janol napisał:

PowerWash jest straszny. W tym sensie, że to wciąga jak cholera, ale człowiek ma świadomość że gra w polewanie myjka dachów i innych takich. Przecież tracenie czasu na coś takiego jest niewyobrażalnie absurdalne. A jednak ja trochę tego czasu straciłem...
A z Lego 2k Drive nawet się cieszę, dzieci będą zadowolone.

 

Oj tam, oj tam, jak taka rozrywka sprawia przyjemność, to nie ma co jej ujmować. U mnie Powerwash był na wishliście, więc jestem content. Nie ma raczej tematu o tej grze, więc jak Ci się chce @janol, to weśże tu napisz trochę więcej o swoich wrażeniach.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, benito82pl napisał:

https://www.pepper.pl/share-deal-from-app/760508

Doładowanie 200 za 165 na instantgaming

 

Przesyłaliście im skan/zdjęcie dowodu osobistego/dokumentu ze zdjęciem czy co tam oni chcieli?

Dla mnie to śmierdząca sprawa i jak po drugim zamówieniu mi je wstrzymali dopóki nie pokaże dowodu, to zrezygnowałem i poprosiłem o zwrot forsy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Elitesse napisał:

 

Przesyłaliście im skan/zdjęcie dowodu osobistego/dokumentu ze zdjęciem czy co tam oni chcieli?

Dla mnie to śmierdząca sprawa i jak po drugim zamówieniu mi je wstrzymali dopóki nie pokaże dowodu, to zrezygnowałem i poprosiłem o zwrot forsy.

Z tego pepper właśnie każdy pisał w komentarzach, że chcą skan dowodu tożsamości, ale ja doładowałem i nie chcieli nic ode mnie. Z założenia i tak te wszystkie firmy handlują danymi, ale sam nigdy nie wysyłam, wolałbym nie kupić :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakby mi ktoś napisał, że Spongebob to fajna gierka dla dzieci, to chyba bym musiał go wyjebać taczką na syberię XD. Kurwa, elementy platformowe są tak zrobione, że żadne dziecko tego by nie ogarnęło, checpointy też tak trochę z daleka poustawianie, a te walki z bossami to już w ogóle XDD. Zainstalowałem, bo moja stara chciała sobie pograć, no i chuja sobie czasami radzi, że muszę sam jej przechodzić niektóre elementy platformowe przechodząc parę razy te pojebane segmenty, aby przejść etap. No kurwa XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

 

PlayStation Plus Extra & Premium:
Grand Theft Auto V | PS4, PS5
Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin | PS4, PS5
Moto GP23 | PS4, PS5
Metal: Hellsinger* | PS4, PS5

*Owners of the PS4 version of Metal: Hellsinger will be able to download and play the PS5 version of the game. 
Salt and Sacrifice | PS4, PS5
Moonscars | PS4, PS5
Mega Man 11 | PS4
Gigabash | PS4, PS5
Grime | PS4, PS5
Tinykin | PS4, PS5
Prodeus | PS4, PS5
Shadowrun Returns | PS4, PS5
Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut | PS4, PS5
Shadowrun: Hong Kong – Extended Edition | PS4, PS5

PlayStation Premium | Classics
Mega Man Legacy Collection | PS4
Mega Man Legacy Collection 2 | PS4
Thrillville | PS4, PS5
Thrillville: Off the Rails | PS4, PS5
Buzz Lightyear of Star Command | PS4, PS5

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...