Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jestem ślepy ale nie mogę odszukać tematu o Gollumie? Teraz jest trail w plusie i kurde nawet fajne to jest (fakt jestem fanem uniwersum). Ograł ktoś cała wersję?

Oceny mega, ale czuć fun gierek AA z czasów PS2 we współczesnej oprawie. Po 1h grani to w żuciu nie jest dla mnie gra na 34 meta, a bardziej 6-7/10

Z chęcią przytuliłbym w plusie albo gp.  
 

[  ]400h także pozdrawiam :beka:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, easye napisał:

no ja kupilem Plusa tylko na miesiac by zgrac savy z chmury, a teraz wchodzac w store nie mam opcji kupna wyzszego planu na 12m...

Moge co najwyzej uzyskac rabat na maks 1 miesiac xD Całe Sony...

No trzeba przyznać, odjebali straszne gówno z tą promocją. Przez 10 lat kupowałem plusa na promce i nigdy nie było żadnych restrykcji dla obecnych klientów.

 

Chytry traci w razy, jeszcze im się to odbije czkawką. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że generalnie mają to w dupie. Polska też nie jest bogatym rynkiem i poza pewną grupką graczy większość jak kupi 1 grę na rok fifę czy coda to wszystko. Z kilku/kilkunastu osób, które znam i mają Ps5/PS4 ps plus dwie albo trzy mają wykupione abo ten najtańszy żeby grać on line reszta nie bo szkoda kasy.

Będzie jak z Netflix wszyscy wieszczyli im rozbicie pyska po blokadzie dzielenia kont, a z tego co piszą to subskrybentów im przybyło. Z Sony będzie tak samo, ci gracze co pykają regularnie, mają biblioteki gier, lubią grać on line i tak wykupią, a pozostali będę falami przypływać i odpływać z abonamentów.

Wydaje mi się, że nas Polaków bolą takie podwyżki ale już takie Niemcy mają to gdzieś. Kuzyn pracuje w Niemczech zarobi ponad 3000 euro, a za plusa extra płaci coś 120 euro (jeśli dobrze kojarzę)więc to nie są jakieś duże koszty jak dla nas:)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...