Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

PowerWash jest straszny. W tym sensie, że to wciąga jak cholera, ale człowiek ma świadomość że gra w polewanie myjka dachów i innych takich. Przecież tracenie czasu na coś takiego jest niewyobrażalnie absurdalne. A jednak ja trochę tego czasu straciłem...
A z Lego 2k Drive nawet się cieszę, dzieci będą zadowolone.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słabiutko.

 

Ale wierzcie lub nie, w jakimś stopniu człowiek się cieszy, na dysku czeka nietknięte Calisto Protocol, Mafia II i Aliens Firecośtam do przetestowania z poprzednich miesięcy. W trakcie Disco Elysium, Odin Sphere... Serio nie lubie jak wiszą nade mną nowe gry do ogrania, nawet nie chce uruchamiać na test przed ukończeniem tego co zacząłem, a kusi.

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak można płacić za abonament Sony dla gier... same śmieci, badz gry które na PC kosztują po pare-patenascie zł.

 

0 exow na premiere pomimo tego że wydają raptem 1-2 rocznie, zreszta  podobnie jest z gramu AAA innych firm i jeszcze ta chora cena...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, easye napisał:

nie wiem jak można płacić za abonament Sony dla gier... same śmieci, badz gry które na PC kosztują po pare-patenascie zł.

 

0 exow na premiere pomimo tego że wydają raptem 1-2 rocznie, zreszta  podobnie jest z gramu AAA innych firm i jeszcze ta chora cena...

 

Kiedyś to jeszcze mogło mieć sens, bo wrzucali też swoje exy. Teraz szorują po dnie jak wcześniej M$ i idą chyba w tym samym kierunku aby zniechęcić graczy do podstawowego abonamentu, a postawić na wyższe poziomy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

nie wiem jak można płacić za abonament Sony dla gier... same śmieci, badz gry które na PC kosztują po pare-patenascie zł.

 

0 exow na premiere pomimo tego że wydają raptem 1-2 rocznie, zreszta  podobnie jest z gramu AAA innych firm i jeszcze ta chora cena...

Przypuszczam, że na razie jeszcze to jedzie trochę siłą rozpędu. Dużo ludzi ma wykupione abo do przodu lub doładowywali przed podwyżką, a może być z czasem odpływ albo regresja do niższego abonamentu jak dalej utrzymują bieżący poziom gier dodawanych do abonamentu.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mario10 napisał:

Przypuszczam, że na razie jeszcze to jedzie trochę siłą rozpędu. Dużo ludzi ma wykupione abo do przodu lub doładowywali przed podwyżką, a może być z czasem odpływ albo regresja do niższego abonamentu jak dalej utrzymują bieżący poziom gier dodawanych do abonamentu.

 

No tak, ktoś popatrzy na takie Disco Elysium w droższym abo i stwierdzi, ze nie chce przepłacać skoro w tańszym jest Power Wash Simulator.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, mugen napisał:

 

No tak, ktoś popatrzy na takie Disco Elysium w droższym abo i stwierdzi, ze nie chce przepłacać skoro w tańszym jest Power Wash Simulator.

Myślę raczej o tym, że osoby grające on line zejdą do podstawowego Essentiala żeby móc grać.  Poza tym jak już ktoś płaci ten abonament to raczej nie liczy na gry typu DE tylko jednak coś lepszego czy bardziej znanego.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Shankor napisał:

Lego to jest gra na 7-10h (kariera - 100%), z mikrotransakcjami i grindem jeśli chcemy budować coś bardziej fikuśnego.

2 kur** w nazwie, więc mikro muszą być, ale do plusika + dla dzieci ok, niemniej jednak brak 4p coop to kryminał dla takiej gry, więc nie ma się co dziwić, że nie odniosła sukcesu.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...