Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, devilbot napisał:

Wpadłem poczytać o waszych nowych awariach a tu wciąż to samo:reggie:

Wszyscy mamy ten sam soft a tylko jednej osobie się wiesza więc polecam wymianę sprzętu szanowny panie Wredny.

W sumie chciał wymienić ale te euro robiło jakieś problemy z fakturą. 

21 wiek a tam pani Grażynka w księgowości musi przekopać się przez tysiące fv aby znaleźć dowód sprzedaży. Pewnie na dodatek kobita na zdalnej siedzi więc zajmie to z pół roku. 

Odnośnik do komentarza

@devilbot tak jak wyżej pisano - problemy w Euro, więc czekam na update, a jak nie będzie poprawy to wtedy uderzam do supportu MS bez żadnych nieudolnych pośredników.

Nie spieszy mi się, a wczoraj coś zakombinowałem i parę godzin grałem bez problemów w State of Decay 2, które kiedyś mi wywalało po 10 minutach, więc może znalazłem przyczynę (dziś potestuję więcej, żeby się upewnić). 

Odnośnik do komentarza

U mnie wszystko śmiga perfekcyjnie, sprawdziłem już kilkanaście gier. Miałem jeden błąd - grając w Gears 5 wszedłem do dashboardu by zakolejkować grę do ściągania i gdy wróciłem do gry konsola przeszła ponownie w tryb HDR (w TV pojawił się monit o sygnale HDR) to obraz zaczął szwankować - migotanie, jakieś pasy. Musiałem zresetować konsolę. To jedyny błąd jaki napotkałem przez cały tydzień.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Wredny napisał:

Nie spieszy mi się, a wczoraj coś zakombinowałem i parę godzin grałem bez problemów w State of Decay 2, które kiedyś mi wywalało po 10 minutach, więc może znalazłem przyczynę (dziś potestuję więcej, żeby się upewnić). 

Wychodzenie z pokoju podczas loadingu jak za czasów gierek na Commodore 64? :cool:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

CW to nie jest miejsce dla ludzi o słabych nerwach. Pamiętam, że na początku gardziłem tym tematem i ludźmi tam sie udzielającymi (tymi, którzy tam są na poważnie).
Teraz wpadam popatrzeć, jak się napyerdalają i od czasu do czasu trafi się jakiś śmieszny tekst.
Znając jednak Twoje podejście do forumkowania, Czarku, nie wróżę Ci tam świetlanej przyszłości, chyba że jako drugi C1PEX albo inny ASX - czyli tak zwany "cock block" :reggie:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Niestety zadziałał efekt placebo, bo przez jakiś czas było dobrze (tak samo z siebie najwyraźniej), a dziś po godzinie wyłączyło mi konsolę przy State of Decay 2, więc bez zmian - czekam na patcha (a sądząc po rosnącej liczbie tematów na reddicie to MS musi się sprężać, bo jakoś nie wyobrażam sobie wymiany takiej ilości konsol - to byłaby porażka na całej linii, gdyby to był hardware).

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Wredny napisał:

Niestety zadziałał efekt placebo, bo przez jakiś czas było dobrze (tak samo z siebie najwyraźniej), a dziś po godzinie wyłączyło mi konsolę przy State of Decay 2, więc bez zmian - czekam na patcha (a sądząc po rosnącej liczbie tematów na reddicie to MS musi się sprężać, bo jakoś nie wyobrażam sobie wymiany takiej ilości konsol - to byłaby porażka na całej linii, gdyby to był hardware).

 

Nawet w tym temacie radzą oddać na gwarancję, więc nie za bardzo wiem na co liczysz, bo tutaj na forum to raptem ze 2 osoby to miały. Jasne w skali paru mln to będzie kilkanaście tysięcy ale nie przesadzajmy, że to drugi rrod. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem na co liczę, ale przed chwilą znalazłem filmik jednego ziomka, który mówi, że w gierki bez problemu może grać, ale jak tylko próbuje dołączyć do Party to konsola robi dokładnie to, co u mnie (na video około 5:00):
 


To jest dopiero ciekawy przypadek - zastanawia mnie randomowość tego problemu - skoro typ w gierki gra bez problemu, a dopiero w takim przypadku wyłącza mu konsolę.

Odnośnik do komentarza

Mnie się właśnie Control ultimate zjebało, gra się zainstalowała z płyty razem z dlc. Dziś odpaliłem normalnie ale jak wybrałem misje i szedłem do windy zacząć to było info że nie mogę bo jest w trakcie pobierania dlc.Innej nie mogłem zacząć bo postać znikła. Więc zrobiłem unistall wszystkiego. Zainstalowałem ponownie ale zamiast ściągać tone gigabajtów gra pobiera niecałe 300mb chuj wie czego i się nie odpala tylko przenosi do sklepu MS xD

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

CW to nie jest miejsce dla ludzi o słabych nerwach. Pamiętam, że na początku gardziłem tym tematem i ludźmi tam sie udzielającymi (tymi, którzy tam są na poważnie).
Teraz wpadam popatrzeć, jak się napyerdalają i od czasu do czasu trafi się jakiś śmieszny tekst.
Znając jednak Twoje podejście do forumkowania, Czarku, nie wróżę Ci tam świetlanej przyszłości, chyba że jako drugi C1PEX albo inny ASX - czyli tak zwany "cock block" :reggie:

Nie będę nawet sprawdzał. Wierzę na słowo. Temat dobry dla fanatyków, ja jestem fanem, ale nie zamykam się na to co się dzieję dookoła. Pewnie jakbym miał więcej czasu korzystałbym z kilku sprzętów. Jedyne co mnie leczy w tym całym cw, to wiara ludzi, że to ich jest lepsze, no i ta chorobliwa jadowitości do innych, ktorzy nie myślą tak samo.

 

Ps. Pocieszę cię, wczoraj z Euro AGD miał dojechać mój lg cx i wiesz na stronie dalej widnieję, że idzie do mnie ich transportem firmowym. Dzisiaj dzwonię a gościu na to, że nie wie czemu nie dojechał, więc pytam kiedy to nastąpi, a on na to, że musi wrócić na magazyn i ponownie zostać nadany. Skwitowałem to, że jesteście niepoważni,  człowiek cały dzień siedzi w domu na darmo. Dajesz im zarobić a oni takie jaja odwalają, ostatni raz tam coś zamawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...