Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, sajmon34 napisał:

Ja nauczony doswiadczeniem nigdy w zadnym sklepie nic nie kupie z odbiorem osobistym. Wszystko kurier/paczkomat. Wtedy 100% pewnosc ze ma sie 14 dni na zwrot. 


Przecież forma odbioru nie na na to wpływu. Jedyna zależność to forma zakupu. Jak kupiłeś (zamówiłeś) w necie to masz 14dni. Na stronie Euro i innych sklepów jest opisana procedura + formularz zwrotu. 

Odnośnik do komentarza

@balon

Przeczytales co napisalem? 

Zakupy przes strone internetowa z odbiorem osobistym sa traktowane nie jak zakupy na odleglosc gdzie przysluguje 14 dni na zwrot ale jak zakupy stacjonarne bezposrednio w sklepie. 

 

Zauwaz ze towar ktory sie zamawia przez neta w euro czy me ma status rezerwacja. I w tym caly myk. 

 

Edytowane przez sajmon34
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, sajmon34 napisał:

Przeczytales co napisalem? 

Zakupy przes strone internetowa z odbiorem osobistym sa traktowane nie jak zakupy na odleglosc gdzie przysluguje 14 dni na zwrot ale jak zakupy stacjonarne bezposrednio w sklepie. 

 


Bulshit, skąd takie info? 
Przecież nie raz tak robiłem i zwracałem czy w Euro czy inny sklepach, np ostatnio router w Euro. Zamówiony przez net, odebrany w sklepie, zasięg mi nie odpowiadał. Wypełniłem formularz zwrotu, odesłałem, po 2-3 dniach miałem hajs na koncie.

 Tak samo teraz z konsolą. Nie dostałem nawet od sklepu paragonu. Odebrałem konsole i po 10 min dostałem e fakturę.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, balon napisał:


Bulshit, skąd takie info? 
Przecież nie raz tak robiłem i zwracałem czy w Euro czy inny sklepach, np ostatnio router w Euro. Zamówiony przez net, odebrany w sklepie, zasięg mi nie odpowiadał. Wypełniłem formularz zwrotu, odesłałem, po 2-3 dniach miałem hajs na koncie.

 Tak samo teraz z konsolą. Nie dostałem nawet od sklepu paragonu. Odebrałem konsole i po 10 min dostałem e fakturę.

Regulamin euro:

 

Zakup towaru w sklepie fizycznym po jego uprzedniej rezerwacji za pośrednictwem sklepu internetowego, zgodnie z pkt .IV.1.1 regulaminem sklepu internetowego, nie stanowi umowy zawartej na odległość, od której przysługuje prawo odstąpienia w rozumieniu art. 27 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 r., poz.827 z poźn. zm.)

 

 

Natomiast euro ma program że można oddać nawet do 30 dnia ale tylko nieużywany sprzęt. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kislawa napisał:

Regulamin euro:

 

Zakup towaru w sklepie fizycznym po jego uprzedniej rezerwacji za pośrednictwem sklepu internetowego, zgodnie z pkt .IV.1.1 regulaminem sklepu internetowego, nie stanowi umowy zawartej na odległość, od której przysługuje prawo odstąpienia w rozumieniu art. 27 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 r., poz.827 z poźn. zm.)

 

 

 

Ale rezerwacja to coś innego niż zamówienie.

Rezerwacja to jak towar jest na stanie w sklepie czyli należy do danej placówki, przeszedł przez jej magazyn i sobie bookujesz, odbierasz nawet za chwilę w salonie, gdzie dostajesz paragon z kasy fiskalnej sklepu.
Co innego jak coś zamawiasz i odbierasz za 2-3 dni jak dojdzie do sklepu. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, balon napisał:

 

Ale rezerwacja to coś innego niż zamówienie.

Rezerwacja to jak towar jest na stanie w sklepie czyli należy do danej placówki, przeszedł przez jej magazyn i sobie bookujesz, odbierasz nawet za chwilę w salonie, gdzie dostajesz paragon z kasy fiskalnej sklepu.
Co innego jak coś zamawiasz i odbierasz za 2-3 dni jak dojdzie do sklepu. 

 

No niestety, ale w euro to tak nie działa, każde zamówienie z odbiorem w sklepie nazywa się REZERWACJA :) 

Odnośnik do komentarza

Widocznie przyjęli to jako zwrot w ramach programu Zakupy bez obaw, ale ogólnie to nie możesz oddać używanego sprzętu ramach tego programu.

 

Ja kupiłem u nich soundbar właśnie aby sprawdzić czy będzie ok no i zostałem po weekendzie ze sprzętem za 4799zł z którego nie byłem zadowolony, bo "no ale odbiór w sklepie to nie internet", a w ramach zwrotu bez obaw nie przyjmiemy bo używany ;)

Odnośnik do komentarza
Teraz, sajmon34 napisał:

Tzw dobra wola sklepu. U mnie byl z tym klopot. 

Ale ja nie zwracałem do sklepu. Wypełniłem formularz ze strony, odesłałem i wsio. 

3 minuty temu, Sebas napisał:

:facepalm:

W euro można zarezerwować i dokonać zakupu w sklepie albo zakupić na stronie i odebrać osobiście. Dwie osobne procedury. Skończcie już.

Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Wredny podawał kiedy wyprodukowana jego sztuka?

 

17 minut temu, LukeSpidey napisał:

Ale żeś Wredny rozbujał temat. :czezky:

 

A tak serio to współczuję kopania się ze sklepem. 

 

Jeden z powodów, dla których nie kupuję sprzętu na premierę. 

Jakby po premierze nikomu już nie trafił się wadliwy egzemplarz.

Edytowane przez Mike
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bluber napisał:

 

(...)mając gwarancje door2door od MS przez 2 lata trzeba z niej korzystać a nie bawić się w jakichś pośredników (i nie oddawaj jej w twoim oryginalnym pudle od xboxa bo już go nie dostaniesz) 

 

To jest akurat debilizm. Oryginalne pudło ma wytłoczki, to w czym to odsyłać - w kartonie po bananach wyłożonym wytłaczankami po jajkach?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...