Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Wredny napisał:

 

Wygląda to na dość powszechny problem i może być nowym RRODem.
(...)

 

 

Przede wszystkim nie ma szans, że te awarię będą nowym RRODem, jak to ładnie określiłeś, z prostego powodu. RROD wyskakiwał dopiero po jakimś czasie, tutaj te usterki pojawiają się kilka dni po premierze. Jeśli MS wykryje jakieś wady w swoim sprzęcie, to łatwiej jest prosić o zwrot premierowej partii, niż konsol które sprzedawały się przez kilka miesięcy. Więc nie ma szans na skalę podobna dobrego co było kiedyś, przynajmniej na podstawie aktualnych problemów.

 

Ty kontaktowałem się z supportem MS, w celu odesłania konsoli po prostu? Myślę, że tak byłoby lepiej dla Ciebie. Oddajesz sprzęt w punkcie kurierskim, czekasz tydzień i paczka wraca. 

Odnośnik do komentarza

Z tym Euro to jakiś dramat. Kiedyś kupowałem u nich telefon, wiedziałem jaki model chce, a oni mieli względnie atrakcyjna cene. Biorąc fona z półki, był on opisany jako wersja 4 giga ram. Dopiero w domu zorientowałem się, że to wersja 3. Pojechałem do nich i zwrócili mi tego samego dnia pieniądze, ale gdyby nie to, że na tej wystawcę pod opisem 4 giga ram leżały inne trójki, to podejrzewam, że miałbym problemy, bo na początku kręcili nosem, że ja coś ściemniam. Od tego czasu omijam ich.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

Czytając temat można odnieść wrażenie że niektórzy z jakiegoś powodu bardzo chcieliby i wręcz kibicują temu aby nowym konsolom przydarzały podobne awarie do Czerwonego kręgu śmierci z Xboxa 360 xd

 

Nie wiem skąd się bierze takie nastawienie ale się domyślam 

 

Oby nie. Człowiek chce kupić Xboxa, żeby popykać i nie chce nadziać się na minę :( Chciałbym żeby MS podało jakąś informację, że te problemy będą naprawiane razem z aktualizacjami i kiedy owe będzie można się spodziewać. Planuje kupić X'a przed świętami, ciekawe czy wtedy będzie jakaś nowa seria, czy dalej ta obecna. Dużo pytań, mało odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza

U mnie też ten problem nie występuje. Grałem w Star Wars FO, Nier Automata, The Evil Within 2. Dzisiaj sprawdziłem nawet Skate 3 i Forza Horizon 4 które są często podawane w przypadku tego problemu i też nic. Konsola ma włączone VRR i podłączona do listwy. Tak z ciekawości kolega Wredny z jakiej partii ma konsolę? (Data produkcji) Moja jest z 8 sierpnia. Może ten problem dotyczy konkretnej partii, jak to było z XONE chrabąszcz edyszyn.

Odnośnik do komentarza

Hej, trafiłem na ten wątek podpisuje się pod awaryjnością xbox series x. 

 

Tak to wygląda w moim przypadku. Można na yt poszukać xbox series won't start. Po prostu włącza się światełko beep i tyle.

Zainstalowałem Valhalle, poszedłem porobić. Po instalacji rozsiadłem się i chciałem zagrać pograłem z może godzine 1 misja odszukać ziomków i padło. Zero reakcji na nic. Postanowiłem tego samego dnia zwrócić w MM jednak Pan powiedział, żebym wrócił w poniedziałek ze sprzętem bo nie mają kogoś kto się na tym zna :D:D Nie wiem trochę mam niesmak wymieniłbym ale mój kolega ma ten sam problem tylko inna lokalizacja inna część polski. Moja data produkcji to 7 sierpień. Pozdrawiam

Edytowane przez T4rson
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, cithall napisał:

Tak z ciekawości kolega Wredny z jakiej partii ma konsolę? (Data produkcji) Moja jest z 8 sierpnia.


5. sierpnia 2020 - czyli nie ma reguły.
Wczoraj nastąpiła jakaś zmiana "na lepsze", bo pierwsza Forza Horizon (płyta z X360) wiesza się już dużo później (chyba nawet półtorej godziny grania) i w inny sposób - nie poprzez gwałtowne i błyskawiczne wyłączenie konsoli, a poprzez freeze obrazu (dźwięki nadal słychać, silnik, uderzenia w inne auta, tak jakby w tle jeszcze jechało), przycisk na konsoli zaczyna migać i dopiero się wyłącza.
State of Decay (cyfra) wczoraj za to nie wykoleiła się ani razu przez ponad godzinkę grania.
Dziś ciąg dalszy testów - między innymi Halo MCC, które pierwsze wykazywało u mnie problemy.
Od wczoraj do chwili obecnej konsola chodzi non-stop, pobierała gierki, jest absolutnie zimna, a nawet dmucha z góry chłodnym powietrzem - nie powiem, jest to imponujące :notbad:
 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Wredny napisał:

Od wczoraj do chwili obecnej konsola chodzi non-stop, pobierała gierki, jest absolutnie zimna, a nawet dmucha z góry chłodnym powietrzem - nie powiem, jest to imponujące :notbad:

Dmucha zimnem podczas gry? Nie cieszyłbym się na Twoim miejscu, bo to pierwsza oznaka tego, że coś jest nie tak z chłodzeniem. Prawdopodobnie radiator nie ma styku z APU i nie wydmuchuje ciepłego powietrza.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, u mnie po kilkudziesięciu minutach grania leci już ciepłe powietrze górą. Po dłuższej sesji konsola wydmuchiwała maksymalnie 47°C ale nie chłodne powietrze.

 

Jak leci chłodek to zły znak.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Bzduras napisał:

Dmucha zimnem podczas gry? Nie cieszyłbym się na Twoim miejscu, bo to pierwsza oznaka tego, że coś jest nie tak z chłodzeniem. Prawdopodobnie radiator nie ma styku z APU i nie wydmuchuje ciepłego powietrza.

 

Moja niezależnie od tego co robię jest delikatnie ciepła/ciepła i dmucha wyłącznie ciepłym powietrzem. Zimnego nie czułem ani razu. 

Coś musi być nie tak z Twoim egzemplarzem niestety. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Emtebe napisał:

Najlepiej ocenić temperaturę twarzą, schylając się nad konsolą. Ocena ręką może być myląca :D

to prawda, czasami jak rano dotknę swojego pc-ta to jest zimny jakby całą noc na dworze stał, a w domu ciepło xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...