Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

15 minutes ago, Wredny said:

 

Do wtorki pewnie i tak nic nie załatwię z EURO, więc sam przetestuję po tym patchu u siebie.
Kurde, nie mam pojęcia, jak poważna jest to sytuacja, skoro w sumie nikt na forumku (OK, jak to pisałem to @devilbot się wstrzelił z jedną) nie odpalił tych samych gier, które u mnie stwarzają największe problemy - może to faktycznie coś z tymi tytułami jest nie-Halo :Coolface:

No ja gram w Skate 3 od kilku godzin i zero problemów. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, 20inchDT napisał:

To zanim ja to ściągnę, to bedzie juz spatchowana. We wtorek dają update do series S|X

Z tego co kojarzę to obowiązkowe jest ściągniecie kilka GB żeby móc włączyć launcher w którym możemy wybrać co ma być ściągnięte.

 

@Wredny Dam dzisiaj na noc pierwszą FH do ściągnięcia i jutro po testuję, od premiery XSX pograłem z 15-20h w FH4 i zero problemów

Odnośnik do komentarza

Wczorajszy build dasha 19041.5475.201113-1945 dla insiderow beta naprawia:

"My Games & Apps

Fixes to game installations failing preventing the launch of some titles.

System

Fixes to address consoles powering off unexpectedly while in use.

Various updates to properly reflect local languages across the console"

Więc to raczej wina zbugowanego systemu. ;)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

To powiem Wam coś, co wysadzi Wasze mózgi... Mam XSX podpiętego do listwy... A ta jest podpięta do drugiej listwy :sir:

 

Wszystko bangla :banderas:

 

Ale jak przyjdzie mi nowy i dłuższy kabel zasilający, to zmienię Klocka na osobne gniazdko.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, cithall napisał:

Wczorajszy build dasha 19041.5475.201113-1945 dla insiderow beta naprawia:


System

Fixes to address consoles powering off unexpectedly while in use.


Więc to raczej wina zbugowanego systemu. ;)


A kiedy mają zamiar to puścić dla reszty użytkowników, którzy nie są "insiderami"?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, cithall napisał:

Wczorajszy build dasha 19041.5475.201113-1945 dla insiderow beta naprawia:

"My Games & Apps

Fixes to game installations failing preventing the launch of some titles.

System

Fixes to address consoles powering off unexpectedly while in use.

Various updates to properly reflect local languages across the console"

Więc to raczej wina zbugowanego systemu. ;)
 

pisałem o tym 2x że te wszystkie problemy to bankowo problem software'owy do załatania w aktualizacji ;)  

 

up - nikt nie wie, zawsze możesz się zapisać do programu insidera jak co

Odnośnik do komentarza

Mamy cztery ringi testerów: Alpha, beta, delta i omega. Obecną poprawkę dostała beta i delta. Omega jest ringiem, który w zasadzie dostaje poprawki na końcu krótko przed publicznym wydaniem. Całkiem możliwe, że dostaniemy wszyscy do końca miesiąca.

 

EDIT:

Omega ring dostanie dzisiaj poprawkę, możliwe wtedy że to kwestia paru dni dla wszystkich. :)

Tutaj można sobie sprawdzać jakie poprawki insiderzy dostają klik

Edytowane przez cithall
Odnośnik do komentarza
25 minutes ago, kudlaty88 said:

Moj sX jakby mniej smierdział,pograłem pare godzin w pubga trochę sie konsolka nagrzała ale Chiński plastik czuć tylko jak się ryj do wentylatora przystawi.Biedaczek musiał sie wygrzać chyba XD

Jakis zapach musi to wydzielać. Jestem bardzo zadowolony, nie przypomnina mi to pierwszych tygodni z PS4 kiedy plastik mi strzelał i trzeszczal podczas dłuższych sesji z konsolą :)

Odnośnik do komentarza
Testów ciąg dalszy - dziś ponad dwie godzinki bezproblemowego grania w Alan Wake, a przed chwilą próba na pięknie odpicowanym pod S|X State of Decay 2 i konsola wyłączyła się praktycznie na samym początku, po zlootowaniu pierwszej skrzynki.
Dziwny gość z Ciebie. 3 dzień gadasz o tym samym, zamiast zgłosić konsole na serwis. Akurat serwis ms jest bardzo sprawny, pomimo iż konsola odwiedza Berlin.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Wredny napisał:

Testów ciąg dalszy - dziś ponad dwie godzinki bezproblemowego grania w Alan Wake, a przed chwilą próba na pięknie odpicowanym pod S|X State of Decay 2 i konsola wyłączyła się praktycznie na samym początku, po zlootowaniu pierwszej skrzynki.

Próbowałeś instalacji insajderskiego softu? Przed wymianą sztuki warto zerknąć, czy może to naprawi problem, skoro wymieniają to w patchnotesach.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Wredny napisał:

Testów ciąg dalszy - dziś ponad dwie godzinki bezproblemowego grania w Alan Wake, a przed chwilą próba na pięknie odpicowanym pod S|X State of Decay 2 i konsola wyłączyła się praktycznie na samym początku, po zlootowaniu pierwszej skrzynki.

 

Ja pier.dole :dynia: W co ty grasz Wredny w co ty grasz 722356888930615336.png?v=1 Zarejestruj w końcu na stronie MS tę konsole i zgłoś ją do serwisu jako wadliwa i tyle bo to nie jest normalne. Gram od premiery sprzętu przez 5-6h dziennie, ciągle ma instant on mam załączony i nie miałem jeszcze żadnego problemu żeby gra mi scrashowała cały sprzęt. 

 

I nie oddawaj do Euro bo bedziesz czekał w ch,uuuuuuj dłużej bo oni i tak to będą załatwiać przez MS więc dochodzi ci czekanie jeszcze po ich stronie na to żeby ci zwrócili konsole a tam ziomek jak oddał to czekał 14 dni w samym euro + czas w serwisie MS a mając gwarancje door2door od MS przez 2 lata trzeba z niej korzystać a nie bawić się w jakichś pośredników (i nie oddawaj jej w twoim oryginalnym pudle od xboxa bo już go nie dostaniesz) 

Edytowane przez bluber
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Jak przysluguje 14 dni na zwrot bez podania przyczyny to nie baw sie w półśrodki typu ms store, gwarancja czy reklamacja. Konsole w pudlo i odeslij. 

Chyba wytrzymasz 2tyg do zwrotu kasy :)

Chyba ze zamawiales przez strone euro a odbierales osobiscie. To wtedy euro traktuje jak zakup stacjonarny bez mozliwosci zwrotu przez 14dni i wtedy najlepszy rozwiazanem jest zgloszenie bezposrednio do ms. 

 

Ja nauczony doswiadczeniem nigdy w zadnym sklepie nic nie kupie z odbiorem osobistym. Wszystko kurier/paczkomat. Wtedy 100% pewnosc ze ma sie 14 dni na zwrot. 

 

Juz widze te placze po premierze ps5 tych co odbiora osobiscie a bedzie wadliwa sztuka :) Sklep potraktuje jak zakup stacjonarny i tylko na zasadzie dobrej woli bedzie mogl wymienic. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...