Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sugerował nie bawić się w jakieś sprawdzanie ręką temperatury konsoli czy wydmuchiwanego powietrza. Jak konsola jest niesprawna w tym aspekcie, zacznie się przegrzewać i sama wyłączać. Do tego wszystkie określenia ciepłe, zimne są subiektywne i zależne od osoby oraz otoczenia. Jeśli wszystko działa, to grajcie i tyle.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mustang napisał:

Ja bym sugerował nie bawić się w jakieś sprawdzanie ręką temperatury konsoli czy wydmuchiwanego powietrza. Jak konsola jest niesprawna w tym aspekcie, zacznie się przegrzewać i sama wyłączać. Do tego wszystkie określenia ciepłe, zimne są subiektywne i zależne od osoby oraz otoczenia. Jeśli wszystko działa, to grajcie i tyle.

no niby tak, ale w przypadku PS4 Pro mogę raczej obiektywnie stwierdzić, że z tyłu wylatywało gorące powietrze, w porównaniu z nią, z XSX wylatuje ciepłe

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wredny napisał:

Dead Rising 3 bez problemów (oprócz tego, że gra jest k#rewsko brzydka i ząbkowana:reggie:), ale niestety pierwsze HALO w formie Anniversary znów wyłącza konsolę.

wiem, że na ps4 się da, nie wiem jak z xboksem, ale może da się wgrać system od nowa przez usb?

Odnośnik do komentarza

Konsolę, TV, Soundbar, PC mam podłączone do jednej listwy i dojdzie jeszcze PS5, z moim XSX brak problemów oprócz zyebanego dźwięku jak odpalę Ori z QR.

 

Tylko za list dałem prawie dwie bomby kilka lat temu w MM, teraz widzę że za 70zł można tą samą wyrwać na necie

2 minuty temu, Wredny napisał:

Forza Horizon

Pierwsza? Czy FH4 z GP?

Odnośnik do komentarza

U mnie FH4 wykrzaczyła się 2 razy. Raz przy zapisie danych konsola zalapała totalnego freeza i musiałem na żywca wypiąć konsolę z sieci, bo na nic nie reagowała. Drugim razem podczas gry konsola się wyłączyła. 

Jednak biorąc pod uwagę ilość godzin jakie w to rozegrałem, czyli ok 30 (akurat mam kontuzje i cały czas leżę w łóżku, więc jest czas na gierki xD), to nie jest to jakiś wielki problem. 

 

Ogólnie od premiery konsola chodzi praktycznie bez przerwy. Dzisiaj też ściągnąłem tego Skate'a i śmiga ok. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Wredny napisał:

Hmmm... To czy w takim razie ktoś mógłby spróbować odpalić te gierki i zdać sprawozdanie?
Forza Horizon i Halo Combat Evolved Anniversary z pakietu Master Chief Collection.

 

No ja gram w te halo anniversary. Dzisiaj np przeszedłem misję silent cartographer, wszystko jest ok i mam xboxa podłączonego oczywiście przez listwę przepięciową bo nie wierzę w magię.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, 20inchDT napisał:

To zanim ja to ściągnę, to bedzie juz spatchowana. We wtorek dają update do series S|X

 

Do wtorki pewnie i tak nic nie załatwię z EURO, więc sam przetestuję po tym patchu u siebie.
Kurde, nie mam pojęcia, jak poważna jest to sytuacja, skoro w sumie nikt na forumku (OK, jak to pisałem to @devilbot się wstrzelił z jedną) nie odpalił tych samych gier, które u mnie stwarzają największe problemy - może to faktycznie coś z tymi tytułami jest nie-Halo :Coolface:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...