Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, REZOK napisał:

U mnie np. W forzie horizon 4 gra przycina obraz i dźwięk na ok. 1 sekundę w momencie jak robię zdjęcie. Czasami też w Quick resume konsola dłużej wyświetla czarny ekran, potrzebuje jakby więcej czasu żeby grę odpalić. W gearsach 5 tego problemu nie miałem. 

Też mam z tym zdjęciami jeszcze pierdy są z głośników w momencie zrzutu. 

Ciężko mi wyczuć przycisk X na padzie. No dziwny jest..przynajmniej u mnie. Wolałbym żeby troszkę wystawał. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podczas gry w rage 2 randomowo włączył mi sie youtube, wywalał do dasza bez powodu. Wczoraj w doomie rozłączało mi pada na tyle, że wyłączyłem konsolę na kilka h bo szlag mnie już trafial. Combo spotify/soundcloud i forza 4 czasem powoduje, że przycina dźwięk. Z tym padem to jaja są, w one też miałem podobne problemy. Raz działa wszystko godzinami bez zająknięcia, a czasami nie da się grać. Standardowo quick resume i tytuły online powodują, że grę trzeba przeładować, bo wiesza się wszystko. Ale już mega wkurzające jest to, że nie ma w opcjach do ustawienia kiedy pad ma iść spać, przy oglądaniu filmów to trzeba smyrać co chwilę, bo rozłączy i już po włączeniu wrzuca jakiś stutter i wszystko skacze. Sporo tego, ale dobrze, że przynajmniej system śmiga o niebo lepiej niż stara gen i ciężko się przyczepić do tego.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Szymek napisał:

pierdy są z głośników w momencie zrzutu.

Z tymi pierdami to śmieszna sprawa bo też je mam ale to już czysty random i najczęściej przy korzystaniu z QR i wybudzaniu XSX. Konsola po wybudzeniu lubi też w ogóle nie puszczać dźwięku, muszę wtedy wejść w opcje i poprzestawiać ustawienia żeby wróciło do normy :xboss:

Odnośnik do komentarza

Mi wczoraj konsola wróciła do dasha w Forza Horizon 4. 

Ekran mrugnął, przycisk na konsoli mrugnął i grę wysadziło. Odpaliłem, ruszyła od nowa, odpaliłem wyścig i grałem dalej.

 

Tak jak czytam, to nie ma większych problemów ze samym sprzętem, ale soft lekko kuleję. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

A u mnie zero problemów. Nie trzymam Xboxa w trybie uśpienia. Zawsze wyłączam konsolę, bo po naciśnięciu X na padzie i do wejścia w grę mija i tak poniżej minuty więc szybciej nie potrzebuje. Wstecznej jeszcze nie testowałem bo Valhalla zajmuje cały mój czas. Ale włożyłem do napędu płytkę z Ridge Racer 6 z Xboxa 360 to dostałem komunikat że tej gry nie mogę uruchomić :[ Szkoda bo liczyłem na to że jednak pośmigam trochę bokiem bo lubię serię Ridge Racer.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Figuś napisał:

Z tymi pierdami to śmieszna sprawa bo też je mam ale to już czysty random i najczęściej przy korzystaniu z QR i wybudzaniu XSX. Konsola po wybudzeniu lubi też w ogóle nie puszczać dźwięku, muszę wtedy wejść w opcje i poprzestawiać ustawienia żeby wróciło do normy :xboss:

U mnie też jest ten chwilowy brak dźwięku po wybudzeniu i co ciekawe ten sam problem miałem na XOX. Przy czym nie występuje zawsze (np. jeśli najpierw oglądam coś na Netflixie z appki tv, a potem włączę konsolę, to dźwięk jest) i czasami dźwięk samoistnie wraca po kilkunastu sekundach zanim coś w ogóle zdążę zmienić w ustawieniach. Podobno u niektórych pomaga zmiana ustawień 'tv connection' w konsoli z Auto-detect na HDMI - no ale u mnie było bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...